fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten obrazek kapitana grzmota zawsze wywołuje pozytywne emocje :D
6
Nowy superbohater w uniwersum Marvela: Golden Boy
https://zapodaj.net/0a4fe6adb634d.jpg.html xD
4
30 bramek Barcelony, których nie sposób zapomnieć
1
świetny avatar ;) łapka leci ;)
1
z KL robi się większa DRAMA niż w przypadku Jamesa ;) jestem dokładnie tego samego zdania to byłby świetny ruch dla Spurs oddać świetnego grajka na Wschód tak aby nie wzmacniać rywali z konferencji Zachodniej. No dokałdnie jaki jest sens podpisywać gościa na rok bez żadnych gwarancji, że z nimi zostanie na dłużej? Poza tym moim zdaniem Rapki to nie jest klub, który może poważnie zainteresować takiego grajka. Wszyscy wiemy, że on chce grać w LA pytanie tylko w którym klubie? bo Clipki również czyszczą salary.
1
moim zdaniem Rapki popełnią ogromny błąd tą wymianą. Po pierwsze nikt nie wie jak wygląda sytuacja zdrowotna KL a po 2 nikt nie wie czy KL będzie chciał popisać z Rapkami kontrakt na dłużej.
1
problem lolków i Jamesa to to, że oni nie chcą oddać młodych a tego włąśnie chce Pop bo jeśli oddajesz MVP ligi i gościa z pierścieniem w swoim prime to nie oddasz go za frytki i wszyscy to wiedzą. lolki chcą przeczekać i ewentualnie podpisac go za rok za free. Po drugie obecnnie rynek FA nie ma takich gości, którzy interesują Jamesa i pewnie samych lakers do budowania czegoś wiekszego.
1
jestem ciekawy co teraz sobie myśli najlepsza 9 świata xD
0
oki więc usuwam
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
a ja tylko dodam, że oprócz majonezu ciekawa była "dyskusja"
na temat czekolady ;D oczywiście która najlepsza ;)
0
Mandzur!!!!!!
0
i teraz aby do karnych
0
widać gołym okiem, że Chorwacja spuchła po ćwierćfinale
6
Rakieta
2
Icardi ma lada dzien podpisać nową umowę z Interem powiedział w jedym z wywiadów, że chce dalej grać dla Interu.
0
Tato ja nie lubię Juve xD
2
i to się chwali witamy w Barcelonie Arthuro!!! powodzenia
12
Luis "świński łeb" Figo, Sanchez i Fabs w takiej kolejności i jeszcze Yaya
7
to potrafi tylko nasza truskaweczka xD
1
i słusznie choć Mokujin to włąśnie taki "wyrośnięty" Pinokio ;D
0
Mokujin xD pamiętam, że zawsze mi się nim kiepsko grało :)
0
z tą kompromitacją to zaczekaj bo jeszcze się okaże, że zrobią coś lepszego ;)
4
Forza Ferrari!!! Forza Vettel!!
1
co myślicie o tym aby Slaven Bilić poprowadził naszą reprezentację?
0
spokojnie Ochucki Ryszard ją pocieszy ;)
0
;)
0
co to za pytanie? :) przezież to oczywista oczywistość :)
3
z wzoru Hajty wynika, że karne wygra Rosja mają na to aż 72,54%