0

Ten obrazek kapitana grzmota zawsze wywołuje pozytywne emocje :D

6

Nowy superbohater w uniwersum Marvela: Golden Boy
https://zapodaj.net/0a4fe6adb634d.jpg.html xD

4

30 bramek Barcelony, których nie sposób zapomnieć

1

świetny avatar ;) łapka leci ;)

1

z KL robi się większa DRAMA niż w przypadku Jamesa ;) jestem dokładnie tego samego zdania to byłby świetny ruch dla Spurs oddać świetnego grajka na Wschód tak aby nie wzmacniać rywali z konferencji Zachodniej. No dokałdnie jaki jest sens podpisywać gościa na rok bez żadnych gwarancji, że z nimi zostanie na dłużej? Poza tym moim zdaniem Rapki to nie jest klub, który może poważnie zainteresować takiego grajka. Wszyscy wiemy, że on chce grać w LA pytanie tylko w którym klubie? bo Clipki również czyszczą salary.

1

moim zdaniem Rapki popełnią ogromny błąd tą wymianą. Po pierwsze nikt nie wie jak wygląda sytuacja zdrowotna KL a po 2 nikt nie wie czy KL będzie chciał popisać z Rapkami kontrakt na dłużej.

1

problem lolków i Jamesa to to, że oni nie chcą oddać młodych a tego włąśnie chce Pop bo jeśli oddajesz MVP ligi i gościa z pierścieniem w swoim prime to nie oddasz go za frytki i wszyscy to wiedzą. lolki chcą przeczekać i ewentualnie podpisac go za rok za free. Po drugie obecnnie rynek FA nie ma takich gości, którzy interesują Jamesa i pewnie samych lakers do budowania czegoś wiekszego.

1

jestem ciekawy co teraz sobie myśli najlepsza 9 świata xD

0

oki więc usuwam

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

a ja tylko dodam, że oprócz majonezu ciekawa była "dyskusja"
na temat czekolady ;D oczywiście która najlepsza ;)

0

Mandzur!!!!!!

0

i teraz aby do karnych

0

widać gołym okiem, że Chorwacja spuchła po ćwierćfinale

6

Rakieta

2

Icardi ma lada dzien podpisać nową umowę z Interem powiedział w jedym z wywiadów, że chce dalej grać dla Interu.

0

Tato ja nie lubię Juve xD

2

i to się chwali witamy w Barcelonie Arthuro!!! powodzenia

12

Luis "świński łeb" Figo, Sanchez i Fabs w takiej kolejności i jeszcze Yaya

7

to potrafi tylko nasza truskaweczka xD

1

i słusznie choć Mokujin to włąśnie taki "wyrośnięty" Pinokio ;D

0

Mokujin xD pamiętam, że zawsze mi się nim kiepsko grało :)

0

z tą kompromitacją to zaczekaj bo jeszcze się okaże, że zrobią coś lepszego ;)

4

Forza Ferrari!!! Forza Vettel!!

1

co myślicie o tym aby Slaven Bilić poprowadził naszą reprezentację?

0

spokojnie Ochucki Ryszard ją pocieszy ;)

0

;)

0

co to za pytanie? :) przezież to oczywista oczywistość :)

3

z wzoru Hajty wynika, że karne wygra Rosja mają na to aż 72,54%

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?