0

W końcu "najlepsza liga świata" ;)

0

Będzie ciężko, bo Piłkarsony potrafią ostro walczyć.

0

Nigdy nie będę za drużyną w której gra CR7.

0

Na Euro grał Mylik, a nie Milik ;)

0

Ten mecz to setka niecelnych strzałów oraz strzałów w bramkarza. Coś tam chcą zadziałać, ale brakuje tej kropki nad i.

0

Studio kończy się o 13:50. Edit Mecz zacznie się o 14.

0

Jeśli ktoś nie chodzi do kościoła i nazywa siebie katolikiem to znaczy, że jest hipokrytą.

0

Podobno Sony ma słaby system operacyjny i gorszy HDR.

1

Gdyby La Rambla prowadziła studio to byłoby milion razy lepsze ;)

2

Podczas Wielkiego Postu można jeść i pić tylko w trochę ograniczonych ramach, czyli bez mięsa i z ograniczonym spożywaniem alko oraz cukru. W Ramadanie nic się nie je i nie pije do zmierzchu, więc jest różnica.

0

Griezmann oświadczył, że zostanie?

2

Ciekawe do kogo go pokazał. Macie jakieś teorie Towarzyszu ? ;)

0

Tylko ten model OLED od Philipsa ma 55" niestety.
Myślałem o wyższym modelu, ale więcej niż 55" mi się nie zmieści.

0

Ponawiam pytanie:
Jaki telewizor OLED 55" polecacie?
Myślę o Sony Bravia A1, LG 55C8, Philips 55POS9002 oraz Panasonic EZ950 i nie wiem który jest najlepszy.

2

Zadzwoń do Hajty ;)

1

Na Netfliksie premiera będzie o 21.
Sprawdzone info ;)

0

Rosja Panie ;)

0

Jaki telewizor OLED 55" polecacie?
Myślę o Sony Bravia A1, LG 55C8, Philips 55POS9002 oraz Panasonic EZ950.

0

Na jakim miejscu w tabeli jest twoja drużyna?

0

Ale nie doznał kontuzji, tak?! ;)

1

Wpadłem na ten pomysł czytając post na La Ramblii o zmianie awatara na narodowe barwy na czas mundialu. Flaga Polski największa, bo to Polacy Rodacy, a że kibicuję jeszcze Argentynie i Islandii to jeszcze ich sobie dorobiłem.

0

0

Zrobiłem go na telefonie w aplikacji Sketchbook. Mogę Ci zrobić jak chcesz.

1

Stwierdził też, że możesz do niego przyjść ubrany tylko w majtki i skarpetki, a on uszyje Ci całą resztę na miarę ;) Podobno będzie można wybrać sobie wzór, guziki itp. by chodzić ubranym w swoim stylu.

0

Jeszcze przyda się więcej koncentracji, by nie stracić przewagi. Powinniśmy dać się wyhasać Senegalowi, ale z głową, bo Mane stanowi największe zagrożenie i dobić go jak się zmęczy.

1

Rok temu na jakimś lotnisku na Florydzie wydarzył się taki wypadek:


O dziwo nikt nie został poważnie ranny. To się nazywa szczęście ;)

0

Przecież może być L. M.

0

Nie lubię Niemców i Brazoli (oprócz Stegena, Paulinho i Coutinho), więc niech odpadają ;)

1

Brazylia i Niemcy nie wejdą do finału! Możecie robić screeny ;)

0

Ma cztery koszulki. Dwie naszej reprezentacji(2012 i 2018) oraz Barcelony(2009 oraz 2017/18)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?