Podczas Wielkiego Postu można jeść i pić tylko w trochę ograniczonych ramach, czyli bez mięsa i z ograniczonym spożywaniem alko oraz cukru. W Ramadanie nic się nie je i nie pije do zmierzchu, więc jest różnica.
Ponawiam pytanie:
Jaki telewizor OLED 55" polecacie?
Myślę o Sony Bravia A1, LG 55C8, Philips 55POS9002 oraz Panasonic EZ950 i nie wiem który jest najlepszy.
Wpadłem na ten pomysł czytając post na La Ramblii o zmianie awatara na narodowe barwy na czas mundialu. Flaga Polski największa, bo to Polacy Rodacy, a że kibicuję jeszcze Argentynie i Islandii to jeszcze ich sobie dorobiłem.
Stwierdził też, że możesz do niego przyjść ubrany tylko w majtki i skarpetki, a on uszyje Ci całą resztę na miarę ;) Podobno będzie można wybrać sobie wzór, guziki itp. by chodzić ubranym w swoim stylu.
Jeszcze przyda się więcej koncentracji, by nie stracić przewagi. Powinniśmy dać się wyhasać Senegalowi, ale z głową, bo Mane stanowi największe zagrożenie i dobić go jak się zmęczy.
0
W końcu "najlepsza liga świata" ;)
0
Będzie ciężko, bo Piłkarsony potrafią ostro walczyć.
0
Nigdy nie będę za drużyną w której gra CR7.
0
Na Euro grał Mylik, a nie Milik ;)
0
Ten mecz to setka niecelnych strzałów oraz strzałów w bramkarza. Coś tam chcą zadziałać, ale brakuje tej kropki nad i.
0
Studio kończy się o 13:50. Edit Mecz zacznie się o 14.
0
Jeśli ktoś nie chodzi do kościoła i nazywa siebie katolikiem to znaczy, że jest hipokrytą.
0
Podobno Sony ma słaby system operacyjny i gorszy HDR.
1
Gdyby La Rambla prowadziła studio to byłoby milion razy lepsze ;)
2
Podczas Wielkiego Postu można jeść i pić tylko w trochę ograniczonych ramach, czyli bez mięsa i z ograniczonym spożywaniem alko oraz cukru. W Ramadanie nic się nie je i nie pije do zmierzchu, więc jest różnica.
0
Griezmann oświadczył, że zostanie?
2
Ciekawe do kogo go pokazał. Macie jakieś teorie Towarzyszu ? ;)
0
Tylko ten model OLED od Philipsa ma 55" niestety.
Myślałem o wyższym modelu, ale więcej niż 55" mi się nie zmieści.
0
Ponawiam pytanie:
Jaki telewizor OLED 55" polecacie?
Myślę o Sony Bravia A1, LG 55C8, Philips 55POS9002 oraz Panasonic EZ950 i nie wiem który jest najlepszy.
2
Zadzwoń do Hajty ;)
1
Na Netfliksie premiera będzie o 21.
Sprawdzone info ;)
0
Rosja Panie ;)
0
Jaki telewizor OLED 55" polecacie?
Myślę o Sony Bravia A1, LG 55C8, Philips 55POS9002 oraz Panasonic EZ950.
0
Na jakim miejscu w tabeli jest twoja drużyna?
0
Ale nie doznał kontuzji, tak?! ;)
1
Wpadłem na ten pomysł czytając post na La Ramblii o zmianie awatara na narodowe barwy na czas mundialu. Flaga Polski największa, bo to Polacy Rodacy, a że kibicuję jeszcze Argentynie i Islandii to jeszcze ich sobie dorobiłem.
0
Masz gotowca: https://zapodaj.net/886abea3e2eb4.png.html ;)
0
Zrobiłem go na telefonie w aplikacji Sketchbook. Mogę Ci zrobić jak chcesz.
1
Stwierdził też, że możesz do niego przyjść ubrany tylko w majtki i skarpetki, a on uszyje Ci całą resztę na miarę ;) Podobno będzie można wybrać sobie wzór, guziki itp. by chodzić ubranym w swoim stylu.
0
Jeszcze przyda się więcej koncentracji, by nie stracić przewagi. Powinniśmy dać się wyhasać Senegalowi, ale z głową, bo Mane stanowi największe zagrożenie i dobić go jak się zmęczy.
1
Rok temu na jakimś lotnisku na Florydzie wydarzył się taki wypadek:
O dziwo nikt nie został poważnie ranny. To się nazywa szczęście ;)
0
Przecież może być L. M.
0
Nie lubię Niemców i Brazoli (oprócz Stegena, Paulinho i Coutinho), więc niech odpadają ;)
1
Brazylia i Niemcy nie wejdą do finału! Możecie robić screeny ;)
0
Ma cztery koszulki. Dwie naszej reprezentacji(2012 i 2018) oraz Barcelony(2009 oraz 2017/18)