Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).
Bardzo lubię spotykać się z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia ale w ciągu tych trzech dni nasłuchałem się tylu rzeczy o tym jak kiedyś było lepiej bo czegoś nie było lub coś było ale lepsze niż teraz(np. "Kiedyś nie było tylu ludzi z okularami, a teraz przez te ekrany wszyscy mają zepsuty wzrok", "Kiedyś wszyscy mieli po równo i nikt nikomu nie zazdrościł, a teraz szkoda gadać"), że głowa mała ;)
Parę dni temu rakieta Falcon 9 wyniosła 10 satelit w przestrzeń kosmiczną zostawiając na nie dziwnie wyglądające ślady. Oczywiście znaleźli się ludzie mówiący, że to było UFO lub jakaś tajna rządowa bomba. Prezes SpaceX Elon Musk zażartował sobie z nich i napisał takiego posta: https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/944399853316055040 ;)
0
Nie mówiłem, że jest świetny obecnie ;) Wcześniej był o wiele lepszy. Tylko po prostu ta piosenka wbiła mi się do głowy...
0
Piosenka na wieczór:
Eminem ft. Ed Sheeran - "River" Płyta: Revival(najnowsza).
Ciekawostka: Piosenka powstała na podstawie tekstu podesłanego menedżerowi Eminema przez Eda.
2
Pikio to taki Pudelek+Onet. Pudelek bo jest tam wiele plotek i pierdół, a Onet bo nagłówki i click baity.
0
Lepiej podaj Mi nazwę Option File jakiego używasz ;)
1
Normalnie tak jak ze wspomnieniami z PRL-u u niektórych członków mojej rodziny ;)
0
Zapomniałem napisać: zmniejszają wydajność nawet o 30%. Celowo tego nie zrobiłem w porównaniu do tego niemieckiego portaliku.
6
Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).
0
A ja będę do 15:30 w szkole ;( No to sobie pooglądałem...
2
Będę mega wściekły jak odejdzie. Uwielbiam Big Sama. Szkoda by przeszedł do szejków jak pewien pan na N.
5
Według "Daily Telegraph" Barcelona zamierza ściągnąć Andreasa Christensena(obrońca, 21 lat) z Chelsea. The Blues chcą go zatrzymać nowym kontraktem
0
Nie ma za co ;)
1
Chyba to był Ofenbach - Katchi.
Link:
1
Dziękuję wszystkim ;) Szampańskiej zabawy życzę w tę sylwestrową noc!
2
Iran to Islamska Republika. Ludzie zaczeli protestować z powodu bezrobocia i biedy a władza otworzyła ogień.
0
Ramblowicze co lepiej zastąpi szampana: Martini Asti czy Cin Cin Spumante Bianco?
0
Mnie dopadł ból brzucha :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Liverpool, BVB, Juventus/Napoli
0
Nawet do rewolucji może dojść jeśli władze będą się tak dalej zachowywać.
0
Dlaczego protestują?
2
Stoch is back! ;)
0
Dokładnie tak, kurła ;)
4
Bardzo lubię spotykać się z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia ale w ciągu tych trzech dni nasłuchałem się tylu rzeczy o tym jak kiedyś było lepiej bo czegoś nie było lub coś było ale lepsze niż teraz(np. "Kiedyś nie było tylu ludzi z okularami, a teraz przez te ekrany wszyscy mają zepsuty wzrok", "Kiedyś wszyscy mieli po równo i nikt nikomu nie zazdrościł, a teraz szkoda gadać"), że głowa mała ;)
1
Parę dni temu rakieta Falcon 9 wyniosła 10 satelit w przestrzeń kosmiczną zostawiając na nie dziwnie wyglądające ślady. Oczywiście znaleźli się ludzie mówiący, że to było UFO lub jakaś tajna rządowa bomba. Prezes SpaceX Elon Musk zażartował sobie z nich i napisał takiego posta: https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/944399853316055040 ;)
0
Napar z kozieradki ;) Zalewasz gorącą wodą 2-3 łyżeczki i po 30 minutach wypijasz.
2
Ciekawe, czy następną erą będzie era Dembele lub era Aleñi.
1
Ja dostałem koszulkę z tego sezonu i biografię L.Suareza ;)
0
Pierwsza od 12 lat wygrana z Realem na SB Ernesta staje się faktem! ;) Visca el Ernesto! Visca el Barça!
0
Taki feature ;)
0
1776 dni.