0

Nie mówiłem, że jest świetny obecnie ;) Wcześniej był o wiele lepszy. Tylko po prostu ta piosenka wbiła mi się do głowy...

0

Piosenka na wieczór:



Eminem ft. Ed Sheeran - "River" Płyta: Revival(najnowsza).

Ciekawostka: Piosenka powstała na podstawie tekstu podesłanego menedżerowi Eminema przez Eda.

2

Pikio to taki Pudelek+Onet. Pudelek bo jest tam wiele plotek i pierdół, a Onet bo nagłówki i click baity.

0

Lepiej podaj Mi nazwę Option File jakiego używasz ;)

1

Normalnie tak jak ze wspomnieniami z PRL-u u niektórych członków mojej rodziny ;)

0

Zapomniałem napisać: zmniejszają wydajność nawet o 30%. Celowo tego nie zrobiłem w porównaniu do tego niemieckiego portaliku.

6

Ciekawostki technologiczne #8:
W procesorach Intel odkryto kolejną lukę. Luka ta umożliwia nieporządanym programom dostęp do kernela(zawartość chroniona w pamięci jądra systemu). Łatki mające naprawić ten błąd dodatkowo obciążają procesor i z mniejszają wydajność o 30%(wi 7 8700K sięga nawet 54%:).

0

A ja będę do 15:30 w szkole ;( No to sobie pooglądałem...

2

Będę mega wściekły jak odejdzie. Uwielbiam Big Sama. Szkoda by przeszedł do szejków jak pewien pan na N.

5

Według "Daily Telegraph" Barcelona zamierza ściągnąć Andreasa Christensena(obrońca, 21 lat) z Chelsea. The Blues chcą go zatrzymać nowym kontraktem

0

Nie ma za co ;)

1

Chyba to był Ofenbach - Katchi.
Link:

1

Dziękuję wszystkim ;) Szampańskiej zabawy życzę w tę sylwestrową noc!

2

Iran to Islamska Republika. Ludzie zaczeli protestować z powodu bezrobocia i biedy a władza otworzyła ogień.

0

Ramblowicze co lepiej zastąpi szampana: Martini Asti czy Cin Cin Spumante Bianco?

0

Mnie dopadł ból brzucha :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Liverpool, BVB, Juventus/Napoli

0

Nawet do rewolucji może dojść jeśli władze będą się tak dalej zachowywać.

0

Dlaczego protestują?

2

Stoch is back! ;)

0

Dokładnie tak, kurła ;)

4

Bardzo lubię spotykać się z rodziną podczas świąt Bożego Narodzenia ale w ciągu tych trzech dni nasłuchałem się tylu rzeczy o tym jak kiedyś było lepiej bo czegoś nie było lub coś było ale lepsze niż teraz(np. "Kiedyś nie było tylu ludzi z okularami, a teraz przez te ekrany wszyscy mają zepsuty wzrok", "Kiedyś wszyscy mieli po równo i nikt nikomu nie zazdrościł, a teraz szkoda gadać"), że głowa mała ;)

1

Parę dni temu rakieta Falcon 9 wyniosła 10 satelit w przestrzeń kosmiczną zostawiając na nie dziwnie wyglądające ślady. Oczywiście znaleźli się ludzie mówiący, że to było UFO lub jakaś tajna rządowa bomba. Prezes SpaceX Elon Musk zażartował sobie z nich i napisał takiego posta: https://mobile.twitter.com/elonmusk/status/944399853316055040 ;)

0

Napar z kozieradki ;) Zalewasz gorącą wodą 2-3 łyżeczki i po 30 minutach wypijasz.

2

Ciekawe, czy następną erą będzie era Dembele lub era Aleñi.

1

Ja dostałem koszulkę z tego sezonu i biografię L.Suareza ;)

0

Pierwsza od 12 lat wygrana z Realem na SB Ernesta staje się faktem! ;) Visca el Ernesto! Visca el Barça!

0

Taki feature ;)

0

1776 dni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?