2

czy sie lubi czy nie Legię musi grać w pucharach = Legia dała Polskiej lidze najwięcej pkt do rankingu UEFA i to dzięki Legi mamy te 5 zespołów w kwalifikacjach

1

@blakkudium Alvarez to będzie 2 Grizi.
Odejdzie po 2 latach do Atletico za free.

Jak dla mnie trzeba nam kogoś agresywnego i silnego w polu karnym lub 2 napastników:

=> Pedro
=> Victor Osimhen

Jesli prawdą jest, ze chcemy iść w atak to dla mnie takie transfery:

=> Yan Diomande 100mln EUR
=> Samu Aghehowa 55-60 mln EUR
=> Bernardo Silva 0 EUR
=> Kiwior 30-40mln EUR
=> Cancelo 8-12mln EUR
=> Andrei Rațiu 25mln

Odchodzą:
Casado => 20mln EUR
Jules Olivier Koundé => 70 mln EUR

Realne do zrobienia.
Jak by była dobra oferta za Olmo to go sprzedać i tyle i postawić na kogoś z młodszych u nas.

0

Jeśli chcemy grać obroną to musimy cofnąć linie na 20-30m.
W tedy potrzeba 1 solidnego obrońcę + 1 na lewą stronę za Balde.

jeśli chcemy grać jak teraz to nasza obrona jest wystarczająca.
problem to atak:

=> silny środkowy napastnik
=> szybki i dobry skrzydłowy

Potrzebujemy kogoś kto zagra 30 meczy w 1 składzie za Rafe i Yamala.
Ten sezon pokazał, ze jak zajechaliśmy ich to w finałowych meczach ich brakowało i temu odpadaliśmy.

Jeśli przyjdzie 2 topowych graczy do ataku plus zachowamy to co mamy to nie będzie źle.

Jeszcze Bernardo za free wywalczyć do rotacji za Pedriego.

1

karny powinien być i tyle.
Real i tak bytego nie wygrał.
Sam się zastanawiałem czemu go tam nie było.

4

obie decyzje zgodnie z przepisami.
Nie zrobił nic złego - w sumie jestem pełny podziwu, ze sędzia się nie złamał i zastosował się do przepisów.

Bayern ma poprostu pecha i tyle. Muszą grać => mają okazje powinno coś wpaść jak się skupią na piłce.

0

@Litman bo juz zapowiedzieli, ze nie odejdzie.

0

@Gaucho Venderson z Monaco + Andrei Rațiu
Plus za tą kasę: Nathaniel Brown = Lewy obrońca z Eintracht Frankfurt

0

Odejdą:
Christensen
Casado
Lewandowski
Rashford
Torres - jak będzie oferta.

Więc miejsce dla 2-3 talentów będzie napewno.

Mozliwe, ze odejdą jeszcze:
Kounde - jak będzie dobra ofeta
FDJ - jak będzie dobra oferta
Olmo - jak będzie dobra oferta

Więc miejsca a miejsca będzie.
Pytanie kto przyjdzie.

Widział bym:
Silva za free
Cancelo - 8-10mln wykup
Venderson - 20mln
Bastoni - 60mln lub Romero
Marc Cucurella - 30-40mln
J. Pedro 80-90mln
Plus jakis doswiadczony napastnik za lewego.

Kasa jest do wydania => pytanie tylko czy limity FFP puszczą.

1

@Derpowsky masz napisane. montaż około 4-5 mieszków + odbiory i testy które mogą zajac pewnie 2-3 miesiące.

7

@MysticCat protokół. VAR musi potwierdzić zmianę decyzji z protokole

9

anglicy spokojnie zapłacą i nie tylko oni 60-70 mln.
livp czy man utd spokojnie i 80 mln.

To topowy obrońca świata. Napewno w top 3 lewonożnych.
Jego cena to lekko 70-80mln.
Dla Interu problemem stały się kwalifikacje MS i mecz z JUVE.

1

pytanie jaki kontrakt.
bo więcej jak 7-8mln netto nie jest wart.
bo znów zaczną się piramidy finansowe.

I to max z premiami jak dla mnie

4

w przyszłym sezonie moze juz sie pojawiać.
W presezonie pewnie dostanie szanse na pokazanie się.

ja liczę na Żuka ma mega talent do rozgrywania

1

Majac 500-600mln z stadionu plus kolejne z 200-220mln z praw TV daje to około 700-800mln. Kontrakty daja juz około 200-220mln.
Klub od 2028-29 zgodnie z planami ma przynosić około 1,3-1,5mld EUR przychodu.
Powinno to pozwolić odskoczyć na około 100-200mln od 2 klubu w zestawieniu przychodów zwyczajnych.

Do tego nowy obiekt będzie magnesem na turysków więc powinno być tylko lepiej.
Dojdzie nowe Palau plus mniejsza hala i kolejne mln będą wpadać.

Co do kosztów kredyt na poziomie 50-80mln rocznie vs około 300-400mln większe przychody to tylko sam zysk dla klubu.

Byle tylko nie rozjechać zysków na głupie zabawki i kontrakty bez sensu.

0

@Bzyczekk przecież mówił o wojnie III rzesza vs ZSRR.

0

@mmaciass przestańcie te bajki opowiadac.
całość danych jest na serwerach KAS ukrytych w Polsce.

Za zabezpieczenie danych odpowiada Thales na zlecenie rządu.
Warto wspomnieć, ze umowy na KSEF były zawierane od 2021 roku kiedy ustawa weszła w życie. Więc PIS podpisywał większość umów.
Faktury na serwerach sa w plikach szyfrowych do których potrzeba klucza KAS => więc urzędnik musiał by przekazać swój klucz i terminal do logowania zewnętrznej firmie => co równa się zdradzie kraju.

Bajki ludzi dla których KSEF jest narzędziem przez które nie można oszukiwać US i kontrahentów.
Poza tym ciężko będzie o piramidy ponieważ aby uzyskać konto na KSEF i zwroty podatku potrzeba profilu zaufanego co jest trudniejsze do wyłudzenia i szybsze do wyłapania przez algorytmy. Więc rośnie szansa blokowania fałszywych faktur VAT

4

jest kim grać Rapha i FDJ nie powinni wychodzić na ten mecz. Atletico nie będzie odstawiać nóg. to ich jedyna szansa na puchar w tym roku i będą walczyć do upadłego.

6

to jest właśnie idealny balans. Uzaleznienie od jednego strzelca sprawia, ze jak przestaje strzelać zespół się zacina i nie szuka innych rozwiązań.

U nas każdy może strzelić co też przekłada się na to, ze przeciwnik nie musi skupiać się tylko na 1 osobie i jej skasowanie powoduje problem.
My mamy około 6-7 osób które strzelają i mają okazje co mecz do gola:

- Lewy
- ferran
- Rapha
- Yamal
- Rash
- Fermin
- Olmo

Do tego pomocnicy mogą wejść lub obrońcy coś dodać jeszcze jak ostatnio.
Taki zespół jest owiele trudniejszy do pilnowania w obronie.

Każdy może Cię zranić.
Przykład Realu pokazuje, ze jak Mbappe sie zacina trzeba na cud liczyc.

0

Cancelo grał dobry mecz. Pech chciał ze trafił na gościa z mega motywacją i bardzo dobrego technicznie. do kiedy miał siłe z zespołem to kręcił każdym naszym zawodnikiem po swojej stronie.


0

tego Daniego Bernabeu to trzeba kupić. Chłopak ma papiery na grę.
Jesli będzie miał z kim grać to będzie mega skrzydłowy.

0

na 9 pasował by Sorlot idalny do tego co gramy i do rotacji z Ferranem.
Jeśli mamy chęć wydania juz 100-120mln to tylko Erling H. na chwilę obecną nam zostaje i tyle.

Co do obrony to tam potrzeba szybkiego obrońcy i bastoni jest spoko opcją.
Ale zapewne znajdą się jeszcze rodzynki jak Holender z Totków które pewnie nie zgrają w pucharach i będą sprzedawać aby zbudować nową kadrę.
Mozna też o Porro pomysleć na prawą stronę do nas.

4

@ikar34 to idz pokaż jak w 4 lata spłacić 1,5mld EUR netto.
kupić zawodników za 250-300mln i dalej mieć kasę na kolejnych :D

I zacząć budowę stadionu za 2mld EUR

0

@krol211 i tak taniej jak by mieli kogoś kupić w jego miejsce.

1

ciekawe transfery. Cholo do końca sezonu u nich.

jak sprowadzą trenera który uwolni potencjał ofensywny tego zespołu to mogą namieszać znów.

Ja bym chętnie Sorlota zobaczył u nas. On jest mega skuteczny, a u nas miał by masę okazji => do tego mega gra głową.
Dla mnie lepsza opcja julka od nich i tańsza.
Mamy juz Ferrana który widać, ze załapał chemię z naszymi.

Więc nam potrzeba kogoś odmiennego do gry ala Sorlot lub Erlig :D :D ale tutaj to i 150mln EUR było by mało i kontrakt w kosmos na 30mln EUR by pewnie brakło.

2

bardzo ładne zachowanie Delgado w polu karnym.
Piłka go szuka. może w końcu tam z tego kierunku będzie napastnik do nas.

Bardzo ładnie wzmocniona Barca B.

0

@The Game 10 grali na czas + 30s za każda zmianę doliczają. Same zmiany to było około 6min.
Więc zrobił wszystko zgodnie przepisami.

Brakło kartek za symulki 1-2 i tyle.
tak sędzia bardzo ładne zawody zagrał.

Real totalny piach i tyle.

1

faul w 100% słuszny. koleś kopną gracza w brzuch i tyle.


3

przeciez karny ewidentny. sami sobie winni.
Masakra jakaś jak można tak zjebać 20 min.

Kolejny koleś z IQ Viniego w polu karnym

0

bardzo dobrze. Brać ich na treningi 1 zespołu.
pokazywać ich.
nie powalczą o awans jeszcze do 2 ligii.

Szansa, ze 1-2 wystrzeli jest duża.
Reszta ma szansę się wybić i zarobić na nich po kilka mln i zrobić kariery w innych klubach

6

ludzie dajcie sobie na wstrzymanie.
Nie każdy młody dostanie szanse u nas. Jak chce grać w PSG niech idzie.

Niech się rozwija i cieszy grą gdzie by nie była.
Chłopak ma talent. Może odpali i kiedyś jeszcze będzie okazja aby u nas błyszczał.

Ważne, ze za darmo nie idzie i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?