0

Dużo osób krytykowało Cucu za przejście do Realu, ale nie ma co się dziwić, drugi raz Real nie zapukałby po niego. Teraz gdyby była taka sytuacja, że Barxa oferuje kontrakt Ceballosowi to ten bez dwóch zdań by go podpisał

2

@Junior86 tak, oczywiście że w Newcastle wiedzieli że będzie miał słaby początek mundialu i później sprzedadzą go za niższą kwotę.

1

Świetnie, czyli zgarnęliśmy Gordona, zrobiliśmy trochę szumu i zataczamy koło. Real działa, zgarnia już trzeciego piłkarza, a nas czeka telenowela z Alvarezem i czekamy na Nico Williamsa

29

Jestem ciekawy, czy w tym 600 stronicowym donosie jest dużo ilustracji, kolorowanek i rebusów

3

@Gacu95 jakieś 16 lat temu

0

@Majkel3456 pewnie chodzi mu o Araujo

1

No takie klasyczne
Gratuluję, ale ch*j ci w dupe

0

Będę cały czas to powtarzał, Arsenal i Atletico za styl gry powinno dostać bana na LM na 10 lat xd ten finał to katastrofa, nudy straszne.
Tu jest to samo, co w 2012. Jak Chelsea wygrała grając autobusem to Di Mateo stwierdził, że jest to mało atrakcyjny futbol, ale skuteczny

1

@Tomek54321 zapomniałem o Mbappe, jednak CR i Kaka przybyli do Realu mając na koncie krajowe mistrzostwo, LM, złotą piłkę, dodatkowo Kaka z reprezentacją zdobył mistrzostwo świata, więc to miało wpływ na cene. Ney również miał krajowe mistrzostwo, copa libertadores jednak nie ma co porównywać dlatego do europejskich pucharów.

0

@Turio Coutinho i Dembele za mniejsze pieniądze? Oczywiście że tak, ale wcześniej, a nie po transferze Neymara. Kluby wiedziały wtedy , że Barca ma kasę to trzeba było doić

12

Mimo, że nie lubię PSG, mam nadzieję że wygrają ze względu na Lucho i to, że w porównaniu do Arsenału grają w piłkę. Za ten styl gry jaki prezentuje Arsenal i Atletico to powinni dostać bana na LM na conajmniej 10 lat. PS. Szkoda że Lucho nie osiągnął tego z Barceloną tylko PSG

2

W 2013 roku sporo namieszała Barcelona i Real. Do momentu trasferów Neymara i Bale, kwoty jakie kluby płaciły były uzależnione od osiągnięć piłkarza, a nie potencjału, talentu i marketingu. Później PSG i klauzula Neymara zrzuciły następną bombę na rynek transferowy i znowu wywindowało ceny za piłkarzy. Dlatego uważam, że największe wrażenie robi kwota 69,5 mln za Zlatana w 2009 roku (a wplątany w był jeszcze Eto’o).

13

Mam wrażenie, że Flick tym transferem chce trochę dopasować się do futbolu który w tym momencie dominuje. Czyli styl który prezentuje PSG i Bayern, duża intensywność i pressing. Warto dodać, że PSG gra bez typowej ,,9” i ogarnęli finał LM rok po roku

2

@Marcelinho132 to samo można powiedzieć o Xavim Simons, który rok temu zrobił podobny krok. Chociaż w jego przypadku gdyby nie kontuzja to już uciekałby z klubu

0

@Patriskos dodał jeszcze od siebie.
Atletico: idziemy do sądu, Barcelona zaczęła negocjacje niezgodnie z prawem. Mamy dowody, że zaczęli negocjować z piłkarzem przed ostatnim meczem

0

@krefi10 o większości piłkarzy można tak mówić. O Lewym, Cancelo… ale nawet w tym wieku może dać dużo, odciążyć i pedriego i lamine.

0

@Rifek w sumie to masz rację, ale przy rocznym kontrakcie daliby za niego 5 :D

21

Barca zaoszczędziła sporo pieniędzy na transfery przez ostatnie lata, gdy wisiało nam nami ffp. Teraz jak już wracamy do zasady 1:1 to zachowujemy się jak dziecko w sklepie z zabawkami. Mamy kasę, ruszamy po piłkarzy. Chyba każdy z Nas za tym tęsknił

0

Wszystko fajnie, tylko szkoda, że Atletico robi z nami co chce, rzucamy takie kwoty jakie sobie wymyślą. Wiem, że tak działa rynek, ale zaraz okaże się, że ktoś z naszych piłkarzy musi odejść, załóżmy że trafi na Ferrana, on powie nie, no ale trzeba się go pozbyć. Przybędzie takie Atletico, przedstawią mu projekt, fajny kontrakt i ofertę zakupy w wysokości 15/20mln i my oczywiście się na to zgodzimy

0

@BOSSS85 dokładnie, aż człowiek zapomniał jak to jest

3

@BOSSS85 akurat napisałeś to pod artykułem o piłkarzu, który może trafić do nas za darmo :D ale oczywiście wiem co masz na myśli

0

@Salazar ja za to odtworzenie, już od jakiś 3 miesięcy wszędzie i codziennie widzę reklamy tego meczu

0

@Aequlibre Elanga to typ zawodnika 50/50, zagra tak jak w meczach z Barceloną, albo strasznie słabo. Nierówna forma, jak odpali w meczu to super piłkarz

21

I nie ma co się oszukiwać, ale w tym sezonie zabrakło dwóch osób. Raphinia i Inigo, to dwa kluczowe elementy

0

Wierzę we Flicka, ale mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zobaczymy coś innego niż wysoko ustawiona obronę. To było skuteczne rok temu

4

Niech nikt nie próbuje szukać pozytywów w tym meczu. Jesteśmy frajerami i tyle

0

@Aequlibre z Gavim to trochę przesada. Gra twardo, ale czerwone kartki zbiera akurat rzadko bo tylko dwie

1

Ferran daje więcej aktywności w ataku, Lamine chętniej z nim gra. Lewy zdecydowanie lepszy w grze głową, która dzisiaj będzie bardzo potrzebna

1

@B jak BARCA Encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi, encara Messi... Immaaaassss Messi! Gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol, gol!

(Joaquim Marii Puyala - Barcelona - Getafe)

0

@Chlebek23391 tak, masz rację, ale nie uważam, że wygrają. Jedyny przypadek jaki pamiętam to Chelsea w 2012. Oni grali autobusem i udało im się wygrać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?