gorgota
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawsza. Okej. Nie odbiega bardzo jeśli chodzi o widowisko. Jednak poziom to dwa inne światy :)
2
W końcu mój ulubiony transfer sie rozstrzelał!
Świetny meczyk. Brawo Barça!
Vidal kozacko, jednak w obronie dwa dość poważne błędy. Za kare i jednocześnie w nagrodę Pewnie będą trybunki.
Messiego opisywać chyba nie trzeba. Nr1 we wszechświecie!
Jazda po tryplet Barça!
0
Co myślice o Kasperu Dolbergu?
Jak oglądam jego mecze to na swój wiek przekozak
3
Zakręcony jak woda w kiblu :)
0
1 milion euro za sezon :)
1
A ile masz złotych piłek? Bo on 4... Xd
0
Moim zdaniem, jest spore prawdopodobieństwo, że za około 20 lat Barcelona już nie będzie taka dobra. Oczywiscie nie będzie druzyną słabą, ale o wyniki takie jak w ostatnich latach będzie ciężko. Może skończy jak United, będzie się kręcić koło ,,piątki"/, oczywiscie mam nadzieje ,ze będzie zawsze tak jak w Najlepszych latach ale patrze na to realnie. Coś się kończy. Coś się zaczyna.
1
Jak mój kolega poszedł na Policje bo zgubił dowód, to policjant wypytywał dlaczego chce to zgłosić to powiedział, żeby nikt nie wziął kredytu. A on mu na to:,, Jak ktoś weźmie to wtedy będziemy się martwić". Więc najpierw spróbuj u Smerfów a później może Urząd Miasta :)
0
Ja robiłem prezentacje + ulotki na temat Polaków -medalistów na Igrzyskach letnich i zimowych :)
1
Dzis to ta strona to zamiast La Rambla powinna nazywać się , Klub AA"
0
I kolejne ligi do analizowania u bukmachera
0
Wydaje mi się, że nie rozumiesz, ze chodzi o to, ze Polsat to 90% reklam. Nie wnikam gdzie byłeś :P
0
Było nie oglądać na Polsacie :v
1
Zemsta Sithów to była miazga !
1
Prawda jest taka , ze mając 3 biliony nadwyżki to nie Wiadomo co z yymi pieniędzmi robič i takie kwoty się pojawiają
0
Filmox.org :)
0
Athletic Club- Barcelona!
0
Skoro więkoszśc jest na Nie to trudno. :)
0
Zobaczymy jak z tymi zgłoszeniami jeszcze:)
0
Ja chetnie bym to ogarnął.
Można by wstawiać tam różne artykuły, ciekawostki, w przyszłości dyskusje o transferach.
Więc wybór należy do was.
Kto byłby chętny niech mi po prostu wyśle w wiadomości prywatnej swoje imie i nazwisko. Jeśli będzie to w miare szybko i ładnie przebiegało to jeszcze napisze tutaj komentarz i wszyscy postanowimy co robimy :)
Także tak , kto chętnt niech piszr mi swoje imie i nazwisko na privie. :)
0
No chyba, że tak. To przepraszam :)
0
Byliby tutaj chętni, żeby dołączyć do grupy na Facebooku w którym znajdowali by się wszyscy chętni z La Rambli? :)
Nazwa byłaby ,,La Ramblowicze"
0
W sumie nie głupie. Ja mógłbym coś takiego założyć jakbyście chcieli :D
Ale nie mam osiemnastki :)
Powiem Ci, że super pomysł. Może to jakoś tutaj nagłośnimy? :D
0
W jakim sensie? Xd
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Powiem szczerze, że wyjątkowo obawiam się w tym sezonie ich w LM. Naprawdę, po tym ostatnim roku myśle, ze niestety mogą obronić LM. Jednak bádźmy dobrej myśli :)
0
Ja kiedys stalem sobie grzecznie w kolejce do Biedronki. Jestem 3 w kolejce, za mną jakieś 5 osób. Stoje sobie stoje i nagle czuje, że mnie ktoś dotyka w ramię. Patrzę. Niska, troszkę grubsza, nie za gruba ale jednak ,starsza pani w futerku (brązowe jak sraczka) pyta mnie,, Ja mogę przed Pana? Ja tylko z jedną rzeczą" - to ja jak na młodą osobę przystało odpowiadam ,,Prosze bardzo" patrze ona zaczyna się powoli cofać , to ja zadowolony, że jednak zrezygnowała. Patrzę a ona za taką kolumną z gumami do żucia wyciąga wózek. A w wózku kiełbasy, szynki, sery, chipsy, zupki chińskie, dwie zgrzewki wody, srajtaśmy, jakaś makrela, jabłka, winogrona, pomarańcze normalnie full egzotic. I jedzie, nie wiem czy byłbym w stanie popchnąć ten wózek ( jak niektorzy rozdziewiczają kobiety z rozpędu to ja bym chyba musiał na nartach ze skoczni zjechać żeby to popchnąć. Widzę ona zdyszna nie odpuszcza i jedzie. Ledwo co by mnie przejechała ale jedzie nimo ze daje jej znak ,ze jednak zielone światełko zmieniło się w czerwone. Stałem dokładnie 12 minut...Na słodki koniec powiedziała ,że poprosi ,,Cienkie LD'' i kłóciła się ,ze bagietka ma napisaną cenę 1,49 a naprawdę kosztuje 1,69 ...
Nigdy więcej nie wpuszcze nikogo przed siebie. I wiecie co kur** powiem? Jak zobacze starego mohera który próbuje się wepchnąc to przysymuluje atak padaczki żeby kasa była nieczynna z powodu ,że trzeba mi pomóc. O tak!
0
Jak to się tak szybko układa. Wiem, że jakimś wzorem matematycznym ale nie ogarniam tego :)
9
Będzie takie samo jak MLS. Niby fajnie, niby nazwiska ale gra nie powala. Takie moje zdanie.