1

Jak gra raz na tyle czasu to te błędy można mu spokojnie odpuścić ;)

0

Zanim sprzedamy każdego z osobną dajmy szansę się wykazać :p

0

Zawsze gdy czytam ,, Maszyna'' to zaczynam się śmiać xD

1

... To strzelam zajebiste

5

Brawo Bartra!
Niech Lucho wreszcie go doceni :)

0

Reżyseria: Karim Benzema

0

Edit. Nie tutuaj :D

1

Bez sensu ta ,,łączona'' transmisja...

0

Przypadkowa pomyłka :) Przeprosiłem :)

0

Arde i Vidala, sorki za błąd i dzięki za spostrzegawczość :D

0

Zastanawia mnie po co były transfery Aleixa i Vidala.
Pierwszy gra rzadko, i słabo, ale pamiętajmy jak byli z Roberto, grał więcej i się rozkręcil, z Turkiem byłoby moim zdaniem podobnie :)
A Vidal to narazie nie różni się od Douglasa, zagrał kilka przeciętnych meczy, nawet nie w pełnym wymiarze czasowym. Jak ma nabrać pewności siebie i Rozegrać się bez gry?
Vidal sprowadzony jako alternatywa dla Alvesa i często nawet nie jest powołany, dlaczego Lucho to robi i jaki jest tego Sens?

2

Ja z.moja,, własną " fanką Barcy jestem juz 7 miesięcy i nie narzekam :)

1

Rozmawiałem w dniu El Clasico z wujkiem i powiedziałem,, Boje się, że gdy skończy się rekord wygranych, zawodnicy wpadną w dołek psychiczny i gra się posypie "
Myślicie że to po prostu zbieg okoliczności, że po skończonej passie gra się posypala, czy jednak strata tak wielkiego rekordu też zadecydowała?

0

On ma rację!
Przecież ktoś przydałby się do rotacji :)))

0

No chyba każdy zawodnik z pola musi dobrze grać nogami xD

0

Suarez 0 skuteczności, Turan się nie sprawdza, Vidal nie rusza się z ławki, Alves i Iniesta za starzy,Busquets bez formy, Alba też,Bartra się nie nadaje, Mathieu stary palacz, Munir i Sandro nie ta liga.
Potrzeba Pogby, Coutinho,Mustafiego, Boatenga, Alaby, Laporte, Verrattiego,Dybali.

Niektóre komentarze nie wiele się różnią :P

0

Z tymi kiepskimi też bez przesady, po prostu niczym się nie wyróżnia jak robił to w tamtym i na.poczatku tego sezonu. Mimo to jestem fanem Niemca i dałbym mu Szansę :)

1

Iniesta nie weźmie na siebie gry?
Myślę, że ostatnio on jest najlepszy w drużynie

1

Został mecz finałowy z Sevilla

0

Tak myślałem :D

0

O stronach mocy to możesz mi mówić :D

0

Populacja sezonowców zmniejsza się :)

0

Czemu od środy jest o połowę mniej komentarzy na stronie? :)

1

Jedno mnie męczy?
Po co jest Vidal?!
Mamy na ławce 3 PO , a gra tam Roberto...
Po co Vidal był sprowadzany jak nie dostaje szans gry?

0

Niestety tak :(

0

W sumie , gdybym ja był Lucho ( nie pisać że nie jestem , to tylko założenie )
Dałbym jeszcze zagrać Bravo , jeśli nie wykaże się wybitnie to Stegen między słupki.

0

Szkoda mi go , być może jego następny mecz dopiero w PK :/
A w LM zrobił co mógł :/
Nie można mieć do niego pretensji .

0

Vidala, Bartre , Roberto i Munira w 2 połowie?
To można zrobić 4 zmiany? :p

1

ter Stegen
Vidal-Pique-Mascherano-Alba
Busquets- Roberto - Iniesta
Messi-Suarez-Neymar
Tak bym to widział. Wiem że pozycja bramkarza jest mało prawdopodobna, tak samo jak i prawego obrońcy , ale chciałbym zobaczyć ten skład.

7

Ja kibicuję Atletico, przez Simeone. To co zrobił z tą drużyną jest nieprawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?