3

Co macie na obiad?
w szczególnosci @Kgorecki2500 możesz sie pochwalić .

1

@Spider_Man pania do spania przed maratonem

0

@D10SLEO tak wczoraj mnie wkurzyl jak mieli 6 lotek i zostawił Sebie najgorszy dabel d3 , zamiast spokojnie mu wystawić .

3


Goat , widocznie dobrze musiało go cisnąc .

0

@D10SLEO Cieszy forma Seby, ale Rataj jakiś taki wydaje sie średnio pluś srednia poniżej 90 w meczach z słabymi ekipami lipa.

1

@Giwera pani pierdoły na bok , cykam sie meczu z irlanda , o conor potrafi dobrzee zagrać .

0

@Fido66 jest piwko zero na meczu ?

2

@Spider_Man bez kimy jak to zrobisz to jesteś kozak.

5

@martusiaaaa wykaż sie młoda damo, coś kreatywnego napisz.

5

@FcPortoFan1999 to jest troche jak janusz michalik espn niby usa a w polsce.

5

Krzysztof Bosak


@krzysztofbosak


Sytuacja, w której obowiązek obrony Ojczyzny spoczywałby wyłącznie na mężczyznach, jest nieakceptowalna. Konstytucja nakłada ten obowiązek na wszystkich obywateli.
@July_6_BcN @Ilka @clyde @Kessie
Gotowe ?

1

@Giwera obawa o dzis kurcze irlandia mocna ,wczoraj ratajski średni ale Seba kot + średnie mamy kiepskie poniżej 90 lipa

2

13


wrzucam zanim @Roobo i @draxidox znajdą .

1

@FcPortoFan1999 dałbyś wiele żeby o 14 30 był meczyk Cracovia vs Korona ?

4

@Roobo czekamy aż wrzucisz eksperta z tvp info :D

1

@FcPortoFan1999 zapewne ty i @VegetaPolska znacie je dobrze szefie .

0

@FcPortoFan1999 panie przeproś pan .

2

@FcPortoFan1999 ja śpie , ja nie deklaruje sie , że oglądam .

9

/photo/1
ktoś spędził młodośc z paniami ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@TR3YWAY ty jesteś team patryk2703

0

@TR3YWAY nie ten kot:P

2

@Giwera Seba kot

2

@Frimpong jakbyś poszedł po piwo na balkon a tam @Kessie zeruje to co robisz?

1

@Giwera ooo Sebaaa białecki

8

@VamoSBarca88 @Kessie zaraz poleje

1

@Kessie zdarza ci sie podbierać kasiore ze spodni @Luciano99 ?

2

@Giwera panie pan nie śpij bo @michaleu czuwa

1

@TR3YWAY a ma atuty rozwódka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?