hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Noooooo, to byłoby coś pięknego :X Szkoda, że Ney nie "popisuje" się już tak jak w Santosie. Lubiłem go takiego oglądać :)
2
Zgadzam się w 100proc.
3
Ludzie.. zachowujecie się jak upośledzeni. Jest taka fajna strona z wynikami na żywo: www.livesports.pl - można tam zobaczyć składy w danym meczu, kto strzelił gola i w której minucie, itd.. Boże.
0
PES to dno, no kurde strasznie zniszczyli te ryje. FIFA zdecydowanie wygrywa w tej kwestii - jedynie Suarez się nie udał i troszkę Messi. Ogólnie FIFKA lepsza od zawsze ;)
0
Nie naliczyłem ani jednego hejta, typu "sprzedać go jak nie umie strzelić karnego" :(((
1
Google nie boli.
0
Ok, poczekamy. Za parę godzin policzę ile ich było, dobrze?
0
Można gdzieś obejrzeć skrót, cokolwiek?
0
Każdy ma tam swoje takie wiesz.. niesmaczki ;) Dla mnie szwab zawsze będzie p!@#$%&^m szwabem. Tyla.
0
Jestem patriotą. Kocham Polskę. Ale za to co wyczyniała do tej pory, nie mogłem powiedzieć, że za nimi jestem i nadal nie jestem. Natomiast zawsze kiedy grali z Niemcami to byłem za naszymi. Akurat w tym meczu bardzo się cieszę, jestem dumny z nich bardzo. Wreszcie! Trochę na stojąco od 1 bramki, wolno, ale udało się! Brawo Polacy! I dziękuję wam, że wygraliście ze szwabownią :)
0
Mi się kojarzy tatuaż u kobiety z patologią :D
0
No racja, ale co zrobisz. U kobiet to w ogóle nie wygląda, według mnie.
0
Dla mnie to ważne, chcę widzieć jakie nastawienie i jaka jest relacja.
0
Kurrr.. nie widziałem, jak się Messi z Neymar przywitali po hymnie! Kamerzysta frajer.
1
Jak masz wyrzeźbione cielsko i fajną dziarę to wygląda kozacko ;)
0
Chodziło mu, że zmienił reprezentacje.
0
Ta dzisiejsza Hiszpania to porażka..
0
Nie. Jakby nie było tam Sergiego Roberto to byłoby lepsze :)
0
Nie własnie. To była akcja do niego niepodobna. Rzut z autu, Masze przyjmuje, i ucieka obrońcom prawą flanką, za nim już tylko Ramos, strzela obok Casillasa :o
0
Śniło mi się, że w GD będzie remis 2:2. Dla Realu strzeli Ramos, ale to drugi gol, pierwszego nie pamiętam. Dla Barcy Messi w pierwszych minutach meczu i w doliczonym czasie w 92 minucie Mascherano.
0
Na youtube już jest filmik z jego udziałem zatytułowany "Welcome to FC Barcelona", z dnia 26 sierpnia. lol
2
Ronaldo miażdży system.. ;/
0
Chyba nie ma lepszej nazwy dla Chelsea jak autobus ;)
0
Widzieliście gola Di Marii? Klasyka. Przyjęcie, wyłożenie i z pierwszej piły but! Takich goli potrzeba. W Barcelonie pewnie szukaliby jeszcze podania żeby wejść do bramki..
9
Abel Resino.. 1275 minut. To aż niemożliwe.. :o
0
Aaa no chyba że..
0
Jasne :D Jakby nikt nie napisał, to byś tak nie szczekał ;)
0
FC Barcelona prowadzi z Rayo Vallecano 2:0 po pierwszych 45 minutach meczu. Gospodarze grają otwarty futbol, zostawiają dużo wolnego miejsca, a piłkarze Barçy potrafili wykorzystać to dwa razy. W 35. minucie wynik otworzył Messi, minutę później na 2:0 podwyższył Neymar.PS Czytasz w ogóle posty??
0
Co to jest Hat-"Tric"?
0
Czy ktoś mnie oświeci, kiedy ostatnio MUNIR strzelił gola?.. Ten chłopak niech lepiej wraca do Barcy B, bo gra piach. Zresztą mówiłem, że większość za bardzo go chwaliła i jarała się nim. Miałem rację ;)