hyzar
Dołączył/a: czerwiec 2013
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tymczasem suchar codzienny: "Luis Suárez twierdzi, że jest wart ponad 100 milionów funtów. Na tyle przynajmniej wycenia go Wróżka Zębuszka."
1
Ale ten proces kształtuje się przez wiele lat, mówiąc prościej oceniamy piłkarza na podstawie jego (żeby już nie przesadzać) kilkuletniej pracy, a nie kilku miesięcy, czy nawet tygodni.
8
heh, pamiętam jak wszyscy hejtowali Alexisa - a teraz każdy się modli, żeby został.. kretynizm.
1
Huhu, no ładnie prawie 350 tysięcy zł. Szkoda, bo gość dobrze gra, jest wręcz świetny i chętnie widziałbym go w Barcelonie, ale niestety ma coś z beretem nie tak. Przydałoby się jakieś leczenie.
1
Za dużo, zdecydowanie.
6
Dlaczego uważacie, że Henry to legenda Barcelony?
4
Przecież to media mówią o ewentualnym tranferze, nie Kroos.. Jeśli chciałeś celowo porównać bayern i barcelone, to Ci nie wyszło.
1
Co tak mało? Aaa więcej! Ja bym i dał 80, a co! ahahaha, ech te makarony..
1
Bramki strzelili Niemcy dla Polski, jedną Klose, dwie Podolski..
0
Powodzonka ;)
0
Ahahahaha, uwielbiam ten komentarz :D To takie prawdziwe ;)
0
Po co się nad tym roztkliwiać. Było minęło, czasu nie cofniesz. Teraz jest teraz i lecimy dalej.
0
I po co mu to? Za mało kasy ma chyba. Myślałem, że będzie takim Ryanem Giggsem Barcelony, a tu proszę. Na szczęście jest jeszcze Puyol, który nosi Barcę w sercu do spodu.
8
Dlatego przestańcie czytać te głupoty i czekajcie na wiarygodne, a przede wszystkim oficjalne potwierdzenia. Dziennikarze żerują tylko na naiwnych odbiorcach. Każdy się jara taką głupotą i czyta, a im hajs się zgadza. Bajka na temat Reusa w Barcelonie, to też śmiech. Tak samo tyczy się Higuaina, czy tam Piszczka. Tanie bajeczki na dobranoc, które podsycają jeszcze bardziej transferową atmosferę..
0
ahahahahahaha! :D
2
Jak Krzynówek: "Cały czas do przodu, cały czas do przodu" :D
2
"If I ever wear a Chelsea shirt, you have permission to kill me" - Cesc Fàbregas 2010
5
Największa żenada w historii tego klubu. Jestem mega zły na zarząd. Ale widocznie miał powody, aby zmienić klub. To smutna wiadomość. Bardzo go lubię i jest świetny. Barcelona to frajernia w kwestii interesów. Niestety.
3
Pamiętacie, jaka euforia była, jak sprowadzali Cesca z powrotem do Barcy z Arsenalu, że wraca 'do domu', wielka radość, a teraz chcą go tak po prostu wypuścić, jakby nic dla nich nie znaczył, teraz kiedy jest im jeszcze bardziej potrzebny. Jak zarząd sprzeda Fabregasa, to będzie to największa porażka w historii tego klubu i nie zawaham się stwierdzić, że ich polityka to dno dna.
0
Dobrze. Chcę to zobaczyć w Barcelonie :)
0
Aguero najlepszą opcją.
0
34 lata.. Uczepili się 'dziadków'.. A może Zico? Pele też strzelił dużo ważnych bramek przecież. O albo Boniek! W Juve robił obore. Zarząd pewnie ma ich w notesiku, jestem pewny.
0
Ahahahahaha, co prawda to prawda ;D
0
Co to ma być?? Ja się pytam...
1
Żenua się dzieje.
0
Swoją drogą będę niesamowicie szczęśliwy, kiedy ten transfer dojdzie do skutku ;x
0
Internety mi podają, że jego wartość rynkowa wynosi 45 milionów euro.
0
Uff..
1
Jezu. 29 lat i młody zawodnik? Żarty jakieś. Zostawcie Alexisa w spokoju wreszcie! On musi zostać.
1
Wara od Alexisa i Fabregasa!!!