0

Carlosss powiem Ci coś :) Tak samo ludzie mówili O Fabregasie, jak dojdzie nie będzie miejsca na boisku dla Thiago a jednak? Obydwaj regularnie grają... Strzelają gole i sięrozwijają :) Pep by znalazł na boisku miejsce na boisku dla Neymara jak Cuency i Tello :) Pozdrawiam.

0

Ja jestem za Neymarem! Choć 60 mln euro to jest za dużo to opłaca się go kupić :) Neymar jest młody i Barca go wykreuje ;> Jego słabe pkt. staną się jego atutami... :) Messi jak przyszedł do Barcelony to nie był tak strasznie dobry... Został dzięki Barcelonie wyuczony na najlepszego piłkarza świata :)

0

Affelay będzie grał w Barcelonie, ale na pewno nie będzie w 1 składnie. Nie może się przyzwyczaić do stylu gry Barcelony, jak już wspomniał CheGuevara jest zbyt duża konkurencja :)

0

Dobrze że nie grają z Rosjanami :D Przepili by ich przed meczem i co by było? xD

0

dulii&halamadrit wg. Cb. Busquets ma 3 nr?

0

Jak by co ja nie pisałem w kolejności jakiej mieli by występować na boisku :)

0

Albo 3-4-3 Obrona - Puyol, Alves, Pique. pomoc Busquets, Fabregas, Xavi i Iniesta a atak Messi, Villa, Sanchez :)

0

Ale ja myślę że najlepsze rozwiązanie na Real jest inny skład niż zazwyczaj , Może 4-4-2? w obronie - Alves. Pique, Puyol, Abidal, w pomocy - Busquets, Xavi, Iniesta, Fabregas a w ataku oczywiście Messi i albo Villa lub Sanchez :)

0

Maciek i069 i cesc4fabregas - Fabregas jest ofensywnym zawodnikiem, więc nie może się zamienić z Busquetsem, a co do Mascherano Busquets jest od niego lepszym defensywnym pomocnikiem. Więc mówię tak : Skład jest dobry, a w drugiej połowie (na początku) za Ville lub Sancheza dać Fabregasa :)

0

LuxonFCB... CR7 strzelał więcej goli w lidze? Messi za to w LM :) A co jest ważniejsze? Messi bije więcej rekordów. Messi doszedł z Barcą do finału LM i strzelił gola... A w sumie obydwaj mieli tyle samo goli :) Ale chyba Messi miał więcej asyst :P A i strzela dużo ładniejsze gole :)

0

A tak wg. Pep to jeden z najlepszych taktyków świata (bynajmniej wg. mnie) Skład w meczu przeciwko BATE i Realowi będzie idealny :) Jak da z realem 3-5-3 to pewnie ma powód, ja myślę że taki ponieważ już dobrze zna grę Barcelony, a tak Barca zaskoczy ich i ma dzięki temu szanse wygrać :) Ja jestem za tym ustawieniem przeciwko meczu z Realem :)

0

Chciałbym żeby w 1 składzie na pewno wystąpili Pinto - Dawno nie grał, Cuenca - będzie jedną z najlepszych postaci na boisku, Thiago - Będzie mu się grało z Cuenca jak Ceskowi z Messim :), Kiko i Roberto :)

0

A ja liczę na hat-tricka Messiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?