0

W ostatnich latach tylko kilka transferów nam się udało, a kupa kasy poszła w błoto.

Według mnie oto najlepsze z nich:

1. Pique

2. Alves

3.Yaya

Założę się, że MU patrząc teraz na Pique pluje sobie w brodę. Młody perspektywiczny zawodnik, świetny w obronie, a i potrafi zamieszać w ataku.

Barca powinna się skupić na transferach nowych, młodych zawodników, dlatego Fabregas i Mata powinni do nas przyjść. Xavi pogra jeszcze z 3 lata, to samo Puyol, Marquez itp.

Nasz cudowny ruski obrońca powinien pakować manatki i wracać skąd przybył, a kosztami jego sprowadzenia powinni pokryć skautów Barcy, że takie beztalencie polecili zarządowi klubu

0

Ale nie oszukujmy się, zagraliśmy słabo bez pomysłu na atak. Gratulacje dla Interu, lecz na zawsze w moim sercu BARCA!BARCA!BARCA!

0

Niech mi ktoś tylko jedną rzecz wytłumaczy? Dlaczego Messi stał się rozgrywającym w naszej drużynie? Dopóki grał w ataku sezon nam się układał i zaczęły się jakieś doświadczenia Pepa. Inna sprawa, że Messi chyba nie umie już grać zespołowo. Jak sam nie minie 4, to z kolegami z drużyny nic nie rozegra

0

Panowie, co innego wierzyć, a co innego być realistą i patrzeć obiektywnie na aktualną grę Barcy. Kocham ten klub i ich styl gry, ale widzę kryzys, poważny kryzys.

Po takim meczu piszecie, że ich na CN rozniesiemy... niestety wątpię w to.

U nas wystarczy pokryć Messiego i Xaviego i dziekuję, dobranoc.

Maxwell strzeli bramkę w ataku? Ibra? Kto rozegra piłkę? Sergio lub Keita?

Przypomina mi to Ryjka jak trzymał na boisku graczy za zasługi.

Wolę ambitnego młodziana z rezerw (jeżeli Pep nie lubi Yaya) niż Keitę co chodzi po boisku i nic nie robi ani w ataku ani w obronie.

Bardzo lubię Daniego ale to co gra od kilku spotkać woła o pomstę do nieba

Mimo wszystko wierzę bo wynik 2:0 jest do osiągnięcia, ale jeśli zespół się nie ogranie będzie cholernie ciężko nie tylko wygrac rewanż, ale dowieźć mistrza do końca, bo jak nas Real przeskoczy, to na fali punktu już nie straci.

0

Ten mecz i naszą grę dzisiejszą i "trafione" transfery niech obrazuje gra w ataku trzema obrońcami i jedna zmiana podczas dzisiejszego, przegranego zasłużenie meczu.

Szanse w rewanżu mamy, ale będzie cholernie ciężko, zwłaszcza z tą grą, a nie oszukujmy się, w meczu z Realem, Barca też nie czarowała.

Ostatni dobry mecz zagraliśmy z Arsenalem, gdzie małolaty nie pilnowały Messiego. W tym meczu był kryty na zamianę przez Samuela i Snajdera

0

Drużyna poprzedni mecz grała w 10, a Pep trzyma wszystkich do końca... mamy Bojana i Yaya, aleniech grzeją ławkę i podają ręczniki

0

krychu93 - nie sezonowiec. Kibucuję Barcy od 10 lat, ale jestem, obiektywny. Widziałem ostatni mecz ligowy, widzę ten. Nie gramy nic, 0 pomysłu na grę. Nie mamy ataku, taka prawda

0

krychu93 - nie sezonowiec. Kibucuję Barcy od 10 lat, ale jestem, obiektywny. Widziałem ostatni mecz ligowy, widzę ten. Nie gramy nic, 0 pomysłu na grę. Nie mamy ataku, taka prawda

0

Żegnamy LM, gratulujemy Realowi mistrza Hiszpani.

Sorry ale Pep nie ma pomysłu na grę zespołu. Robi jakieś tragiczne zmiany...

Gdzie jest Yaya? Gdzie Bojan? Jeszcze niech wejdzie Milito za Messiego

0

Niestety, wychodzą błędy transferowe pod koniec sezonu, w obliczu kontuzji Iniesty. Nie mamy lewego pomocnika, Messi gra w środku nie wiem po co bo najlepiej sobie radzi na prawej stronie, Pedro też gra na prawej.. A gdzie nasz wspaniały obrońca za 25mln.. może i w LM grać nie może, ale w lidze też sobie nie pograł..

Kolejna kwestia to nie wpuszczanie młodzieży na boisko w wygranych meczach. Nie raz grał Messi czy Xavi do końca, mimo że po pierwszej połowie mieliśmy bezpieczny wynik. Tak naprawdę nie ma Pep kogo wprowadzić

0

Barca ma jakiś atak? Bo coś nie widać.

Messi sobie nie radzi z dziadkiem Zanettim...

0

Z Sevilla tez stracimy punkty. Miejmy nadzieje ze Real też się potknie bo jak przegramy ligę to będzie mega wstyd.

0

Messi powinien odpocząć. W ostatniej sytuacji też mógł podać do Bojana. Za bardzo chce a nie wychodzi. Niech odkłada siły na derby, tam musi porządek zrobić :)

0

Widzieliście co leciało na Public Sport w przerwie? Urywki spod Pałacu Prezydenckiego. Bardzo ładny gest z ich strony. Mecz leci bez komentarza

0

Przewaga ewidentna, szkoda tylko ze nie udało się strzelić drugiej bramki bo wiadomo jak to bywa. Mam nadzieję, że druga połowa przyniesie nam upragnione gole

0

powinien był podać, zresztą sam zawsze mówi, że Barca to cała drużyna, nie tylko on, teraz temu zaprzeczył.

I tak jest genialny :D

0

Pedro strasznie słabo trzyma się na nogach i czasami zbyt chaotycznie zachowuje się jak dostanie z piłką. Przykład tego mieliśmy w pierwszych minutach meczu, jak sam siebie zakiwał i piłka poszła na aut :)

0

LEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOO samolub :) ale jest boski

0

kurde, znowu gramy piach, przypomina mi się mecz sprzed tygodnia. Barca stanęła a Arsenal gra. Jak strzelą na 3:2 to i będzie 3:3 ;/

0

znowu gramy tak jak w pierwszym meczu... obawiam się, że źle się to skończy :(

0

Leooooooooooooo Leoooooooooooo Leoooooooooooo

kocham go :)

0

Valdés; Alves, Milito, Márquez, Maxwell; Xavi, Busquets, Keita; Bojan, Messi Pedro

kurde, co w wyjściowym składzie robią Marquez, Sergio i Maxwell? Gdzie Yaya, Abidal i iniesta?

0

Do wszystkich broniących drużynę i Pepa:

Wy chyba oglądaliście inny mecz. Po strzeleniu bramki na 2:0 Barca stanęła, a grał tylko Arsenal. Tyle swobody co im zostawiliśmy to porażka. Wallcot to tam młynek robił z obrońców.

Pep przespał zmiany i tyle (oprócz wpuszczenia Henrego-on sam tyko wie po co go wpuścił...)

0

Przegrać wygrany mecz... ja pierd...

Messi nie widoczny, nie grał nic, najgorzej od jakiś 10 spotkań.

Miałem wrażenie, że po strzeleniu drugiej bramkę przez Barcę zawodnicy zamienili się koszulkami, bo po prostu nie wierzyłem, że Barca może zagrać tak źle.

Gdzie były zmiany? Pep wpuścił Henryego, który bał się dotknąć piłkę, trzymał Pedro, który każdy drybling przegrywał (a na swoją kolej czekał Bojan co strzela bramki jak na zawołanie).

Jestem mega, ale to mega zawiedzony. Mecz, który z przebiegu pierwszych 45min powinni wygrać z 4:0... remisujemy, a mało co nie przegraliśmy.

Szkoda kartki dla Puyola, dla mnie nie zrozumiała...żółta ok ale czerwona? Czerwone to powinni mieć gracze Arsenalu za wślizgi od tyłu na nogi.

ehh

narazie

0

Ibra - drewno, takie okazje zmarnować to chyba by nawet nie potrafili chłopaki z ligi okręgowej, za co Barca mu płaci?

Messi- dzisiaj mało widoczny, na początku coś grał ale ostatnie 20min zniknął

Alves- gdzie on kupił puca? W ataku nieźle, w obronie zostawia zbyt dużo miejsca na swojej flance.

Puyol - mistrz czyściciel !!

Czekam na drugą połowę. Jak ten mecz przegramy to się na maxa wk...

0

Sędzia - kompletne dno

Messi- poczuł się piłkarskim bogiem i czasami przeginał z dryblingami (chyba uwierzył, że w każdym meczu może mijać przeciwników jak tyczki) co nie zmienia faktu, że grał dobrze.

Sergio- nigdy go nie lubiłem i dalej uważam, że wystawianie go na boisko to pomyłka. Jego nonszalancja jest dla mnie nie do wytrzymania.

Podsumowując mecz, wynik dobry (3pkt są), znowu druga połowa lepsza niż pierwsza (chyba Pep im dopalacze daje w przerwie :) ), największym mankamentem była dziś niedokładność i momentami brak zrozumienia.

Pozdro

0

ten sędzia to jakaś kpina?

0

W tej akcji to pieknie zagrali Iniesta i Maxwell a nie Ibra.

Chociaż cieszę się, że w końcu odnalazł się w polu karnym jak rasowy snajper :)

0

Yaya i Messi genialnie, martwi tylko bardzo słaba gra Iniesty. Warto odnotować świetną grę w obronie.

Oby tak dalej!!

0

Nie czarujmy się, od wyprzedaży po poprzednim sezonie i zakupu Ibry, mecze które Barca naprawdę dobrze zagrała w ataku, można policzyć na palcach jednej ręki.

Ibra może i jest dobrym napastnikiem, ale ile goli by nie strzelił, wg mnie on nie pasuje do Barcy, a Barcy styl gry nie pasuje do niego..

W ogóle nie wykorzystujemy jego atutu jakim jest wzrost. Kluivert swojego czasu walił 3 razy więcej bramek od niego z bańki.

Ibra ma piekielnie mocny strzał, a u nas jak nie wjedziemy do bramki, to gola nie strzelimy..

Przydałby się napastnik typu Villa, bardziej by do nas pasował.

Mimo beznadziejnej gry i braku pomysłu na rozgrywanie piłki (podawanie piłki pod własną bramką przez pół meczu o tym świadczy) wynik jest dobry, i pozwala z nadzieją patrzeć na rewanż.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?