jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Jacu327 Ramos jest przykładem że na pozycji środkowego obrońcy gra nawet do 40 jest spokojnie możliwa
0
@marcinK0000 jeżeli Barcelona będzie miała pieniądze to Juve zażyczy sobię tyle ile chcę,taki obrońca w takim wieku to 15-10 lat topu na tej pozycji.
0
@Borneo obyśmy mogli już za parę miesięcy podyskutować na faktach;)
1
@Messibestplayerintheworld błąd może nie do końca, miał się od kogo tam uczyć, ale z takiego klubu ciężko odejść i tu jest pies pogrzebany
0
@AV0CAD0 mało kto zdaje sobie sprawę że skali biedy Barcelony w pewnym momencie. Bez sprzedaży Suareza nie dalibyśmy rady pewnie zamknąć okno. Dziękować Bartomeu ale i Suarezowi, że nie dał więcej powodów do smutku ( przynajmniej na początku) przecież jego forma fizyczna jest tragiczna, więc nie dziwota że ludzie się cieszą że odszedł.
Z nim byśmy wygrali? Może i tak, ale zacząć rewolucję trzeba było jak najszybciej, zobaczysz drogi kolego ile Real zapłaci gdy przyjdzie do pożegnania gwiazd, to będzie duży ból, ale Kubicę tego jeszcze nie wiedzą, będzie bardzo boleć, ale tak to jest jak się nie myśli o przyszłości. Jeszcze pewnie wszyscy odejdą w przedziale dwóch, trzech okienek ( Kroos, Modric, Benzema, Ramos, Varane) my mamy do zmiany trzech, kluczowych ale trzech i w pizdu młodzieży, zdolnej młodzieży, tego i Realu nie powiesz
0
@kingorbit czwartego sezonu nie dałem rady zacząć, kasus Narcos
1
@Kusiar beka a nie pretekst, powinien go sędzia podnieść i dać żółta za próbę symulowania.
Taki karny to kpina i mam wrażenie że Braitwhite chciał w klasyku zrobić to samo. Ciągnięty za koszulkę? To przecież zawsze jest przerwanie gry przez arbitra, no ale cóż
1
@xVENUMx korzystaj z życia bo ucieka przez palce jak pustynny piasek!
2
@masq brawo Barca!
0
@JANEK777 o wyroku śmierci piszą najczęściej normalni pospolici ludzie, ale z punktu widzenia ludzkiego i tego co uczą nas rodzice s drodze do dorosłości to żaden człowiek nie może bawić się w Boga i nie powinniśmy decydować kto ma umierać a kto żyć.
Łatwo jest napisać żeby daną osobę ukrzyżować, ale czy aby na pewno tu jest właściwa droga? Chyba trochę nie, ale to ze względu na parę rzeczy.
Więzienie powinno resocjalizowac i każdego spróbować naprowadzić na właściwą drogę, jeżeli jest to niemożliwe to moim zdaniem istnieją kary adekwatne do popełnionego czynu, zwłaszcza, że Ci obrzydliwy psychopaci nadal mogą się społeczeństwu do czegoś przydać. Można więźniów i skazańców wykorzystać do wielu zadań. Praca w bezsensie do końca życia przez takie osoby wydaje się o wiele bardziej uczciwa, okrutna i sprawiedliwa niż zabijanie tej osoby.
Komendę też mogli zabić a dziś nikt by mu życia nie przywrócił, dlatego należy dać im największą możliwość od świata, czyli życie.
Nie muszą oni jak to ma w zwyczaju żyć w przyzwoitych warunkach, na uczciwych zasadach.
Niech żyją tak jakby to życie było dla nich karą, ale niech żyją bo nikt nie jest bogiem, prawo do życia musi mieć Nawet najgorszy skurwiel, ale obyśmy my nigdy nie zapomnieli że nie jesteśmy nadludźmi.
Dlatego uważam że uczciwe było by zbadanie tego człowieka, próba resocjalizacji, oczywiście nie możemy próbować taką osobę przywrócić do społeczeństwa, to była by przesada i niesprawiedliwość, ale czemu jej nie dać do końca życia pracować i jakaś cegiełkę dokładać dla dobra społeczności za swoję winy.
Niech pracują po kopalniach do końca życia, właśnie o to chodzi żeby to życie było najgorsze, ciężkie, męczące, ale nie żeby kogoś zabijać, ani to nikogo niczego nie nauczy a psycholi na pewno nie przerazi.
A czy nikogo nie powinniśmy zabijać? No nie do końca, w ramach obrony własnej, albo próby obrony cywili trzeba podjąć ryzyko, żeby nie stracić dobrych i zdrowych ludzi, są rzeczy ważne i ważniejsze.
Ja mam taki pogląd na to, bardziej bałbym się życia 40-50 lat kopiąc w kopalni do utraty sił niż umierając od zastrzyku.
1
@AV0CAD0 przecież może mieć swoje zdanie, wiele osób uważa podobnie co on a moim zdaniem trzeba właśnie trochę z informacjami o danym klubie posiedzieć żeby zobaczyć co jak i gdzie było powodem takich decyzji. Dla mnie było to w 100 % zrozumiałe, ale rozumiem że dla kibica piłki nożnej już niekoniecznie
2
@GeneralXavi truskawki to się kradnie po lasach a nie kupuję!!
4
@Kgorecki2500 Martinez od lat łączony z Barceloną. Uważam że to jedyna opcja na plus jakby odszedł Koeman
0
Ale, że Enrique nie wziął żadnego PO poza Azpim
0
@lucca87 jeżeli jesteś w stanie zarabiać więcej o wiele więcej to moje gratulację i cieszę się, że dla Ciębie to byłby lichy pieniądz;)
0
@Coronado myślę że raczej to ty nie masz pojęcia i czym piszesz, znam zbyt duża liczbę żołnierzy żeby nie być pewnym swoich słów
1
@Ying nie bój się, spotka go kara w więzieniu jak tylko strażnicy popełnia jeden błąd
0
@Borneo Depay w odróżnieniu ich nich zawszę może uciec szybkością i dryblingiem, Cou mógł dryblingiem tyłko a Griezman Głową;)
0
@Comentateiro stary, Hazard to zawszę był brzysio i bardziej magiczna nogą nie jakiś mięsień.
Zobacz sobie rapyte Depayinho, z resztą całe ciało zubacz.
Tu jest przykład profesjonalisty i pseudo piłkarza.
Wiesz liczby ma podobne do Mbappe który jest obiektem westchnień każdego;)
2
@Herato i mija z 7 lat odkąd stajemy się drugim Milanem
9
Nasz przyszły napastnik, skrzydłowy, dziewięć, dziesięć?
Bez różnicy. Kapitalne statystyki, świetna budowa ciała, atomowe uderzenie coraz coś czego nie miał żaden z naszych trzech cracków (Dembele, Griezman, Cou)
Naturalny uliczny drybling, który jest podparty świetnym przygotowaniem fizycznym.
To już nie jest ten Memphis z United, który lansuje się drogimi rzeczami przed rówieśnikami. To dojrzały piłkarz o świetnym potencjale i nie zdziwię się jak w Barcelonie wejdzie na poziom, dwa wyżej.
Na tym filmiku idzie dostrzec z 5 setek zmarnowanych przez jego kolegów z Lyonu. Weź w tych czasach znajdź gościa który jest w stanie wykręcić spokojnie 20/20 za darmo w wieku 27 lat. To jest must have, absolutny topowy piłkarz, kapitan drużyny o wielkim wachlarzu zagrań i rozwiązań.
Oglądając mecze na żywo szukam wad tylko na siłę i w zasadzie brakuje tylko żeby częściej korzystał z dryblingu i z kontroli nad piłką, jednak jest to już dojrzały piłkarz, który racjonalnie podchodzi do zamiarów i nie bawi się w Dembele.
Szykuje się do długiego i obszernego wpisu o Depayu jako osoba która chyba na tej stronie poświęciła mu na boisku najwięcej uwagi, celem moim jest rozwiać wątpliwości co do jego transferu i wymazać wszystkie przeciw w stosunku do Depaya.
Moim zdaniem najlepszy zawodnik tego sezonu Ligue 1 , jego postać dla Lyonu w tym sezonie była więcej niż najważniejsza. W w Lyonie panowała prawdziwa Depaydependencja. Paru asyst mu liga nie zaliczyła przez rykoszety, chyba z Saint Etien miał asystę a powinien mieć trzy.
6
@Azi czemu naiwny? Znów próbujesz Depayinho umniejszać?
0
@Explode potężny Lil Ansu Xan
0
@DonMatteo901 Martinez bardzo ok, ale to jedyna sensowna opcja
1
@Coronado nie do końca. Jeżeli już pracował na emeryturę to tej służby nie odbędzie 25 lat.
Mój szwagier w wieku 29 lat poszedł i zostało mu bodaj 15.
Generalnie jako zwykły szeregowy to praca lux a raczej nie ma pracy, luzik i żadnej roboty za 5 koła? Biorę w ciemno
A nawet 25 lat służby w wieku 30 lat to emerytura w wieku 55, to znacznie lepiej niż w wieku 68/70 co nie?
No i nie zapominaj że na koniec służby na każdego członka rodziny dostajesz 60k na rękę.
Warto co?
0
@Bykunn niby tak, ale mundial się zbliża a rok na ławce już nie jednemu skończył karierę albo poważnie wychamował
0
@DonMatteo901 normalna rzecz, szczepionka osłabia. Trzeba o siebie zadbać
0
@DonMatteo901 miała wiadomość;)
1
@lambard Aouar jest turbo przereklamowany i nie warty pieniędzy, taki z niego rozgrywający jak z Viiniciusa snajper.
Fajnie potrafi zagrać to fakt, ale ten sezon to w ogóle odbył się bez niego, a jak był to tylko pamiętam grę na małej przestrzeni.
Myślę że Puig jest świetnym rozgrywającym co już pokazał parę razy
2
@Vebrol PSG? To najbardziej sztuczny twór z tych niby sztucznych.
City to chociaż projekt między kontynentalny, szanowany przez kibiców, inne kluby. Co prawda nie wszystko jest idealnie, ale generalnie City nie jest toksyczne.
A PSG? Kompletnie nienawidzona drużyna, nie dość że paryżanie nie są akceptowani przez resztę Francuzów to w dodatku tam właśnie powstał Szejkowski młyn który sobie kupił w jednym okienku piłkarzy za pół miliarda xD.
W momencie gdy jakiś zespół będzie na finiszu rozgrywek blisko PSG to wiedz że kibice i kluby nie dopuszczą do straty punktów a PSG będzie kopane niemiłosiernie.
Jestem pewien że prędzej czy później to wszystko skończy się bojkotem i Kalafior będzie musiał opuścić klub.