0

@LuisSalvano wyjedzie na rok, dwa dostanie taki kontrakt jak w Barcy, albo i lepszy i loty z Manchesteru do Barcelony to ile? Godzina, dwie? Myślę, że przez korki dłużej się do Madrytu jedzie

1

@Criss18Barca całe trzy cztery osoby

1

@Herato na prawdę myślisz, że to byłby jaki kolwiek problem?

21

Quique ma 61 lat i jest starym pasterzem, Koeman 57 i nie jest stary xD

0

@Pawlak1992 chyba nie bo sezon zaczyna się za 20 dni

0

Czyli dziś nie dowiedziałem się nic poza plotkami o Koemanie?
Zarząd i sporą część piłkarzy powinna już odejść

3

@MaTt_BarcaFan z tego co kojarzę to Ajax to po dwóch Holendrach i Ziechu ma około 180 mln na transfery.
30-20 mogą dać a Luis zagra tam jeszcze z 3-4 lata

0

@PatrykBarca no skoro jako piłkarz miał ogromną charyzmę to jako trener już nie? Nam głównie chodzi o motywację więc to dobry wybór.

0

@BarcaInfo jakie to były okoliczności?

3

@Mario96w gdy przeskakiwał przez barierki to było coś

0

@patrykzmc2000 bardzo bym chciał. Manianke też ma

5

Wiele osób zapomina jakim zawodnikiem był Koeman.
Można go postawić charyzmą obok, Puyola, Maldiniego czy Ferdinanda
Lucho przed Barca był średni, a jednak barcelończyk był genialny dziś obok taktyków jak Guardiola czy Nagelsman są ludzie o charyzmie którzy potrafią niesamowicie napędzić młodzież i starszyznę. Klopp, Cholo to ten sam rodzaj co Koeman i uważam, że jest to odpowiednia osoba na pozbycie się dużej liczby zawodników, bo tego trzeba.
Poza tym, nie chce brodzić papierów Xaviego, Garcii czy innych trenerów, Koeman ma ogromne doświadczenie ( co mnie bardzo zdziwiło) i to może przynieść jakieś rezultaty. On wymyślił Mane o tym trzeba pamiętać

1

@Coutinho007 i to pisanie Koman, Roni czy inne debile przekręcenie imienia jak Erni, Kike czy wuefista

0

@Veb1233 Koeman miał w swojej dyskografia parę fajnych klubów i dobry h piłkarzy

0

@justfootball Negan do czasu

0

@sendesara dlaczego?

0

@robsesh gen zwycięscy
Pochetino
Wybierz jedno

0

@KierownikLucas do zrobienia, ale wraz z Ronaldem musiałby przyjść nie jeden asystent i w kadrze i tutaj.
Ciężka sprawa i chyba ciężko by było to wytrzymać

1

@Comentateiro trenerzy którzy odcisnęli duże piętno w Barcy z reguły się sprawdzają. Enrique też nie robił show a był świetny. Dream team to piękne czasy musiały być

0

@Cochise wszystko zmniejsz o połowę

1

@arasz1819 ja rozumiem rozgoryczenie, ale spokój to rzecz, której na świecie brakuję i dobrze jest wszystko przemyśleć. I tak dojdzie do tych wyborów wcześniej, grunt, żeby chociaż raz zrobili coś Dobrze i podjęli jakieś mądre decyzję na koniec

0

@mikael po prostu na kim jak na kim, ale Guardiola po prostu nie umie w obrońców

0

Szukam kompieliska w górach. Piękne miejsce z czystą górska woda, gdzie mogę się kąpać i pływać kajakiem. Ktoś coś?

1

@Messibestplayerintheworld i teraz tak.
Puig, Pedri, Monchu mogą się już jeba... Bo przychodzą gwiazdy. Cou nigdzie nie odejdzie i będzie musiał grać i gdzie ty to pomiescisz? Jeszcze De Jong, Busquets i Pjanic na jedną pozycję

0

@AlexDark00 2020 a ludzie dalej śnią o Leo na spo xDD

0

@Hiacynk prawa obrona to jedna z tych pozycji o których aktualnie nie musimy myśleć, bo jest Semedo, Wague i Emerson

0

@BarcaInfo do czasów wyborów najlepszy jest pochetino bo jak mu zniszczymy karierę trenerska to nikogo to boleć nie będzie, a Henry, Garcia czy kto kolwiek to ludzie którzy mogą jeszcze wiele bez skazy osiągnąć

2

@Pawlak1992 w 2012 zmarł mój dziadek, siostra babci, prababcia, przyjaciółka mojej mamy oraz mój bliski wujek oraz musieliśmy się przeprowadzić do niewyremontowanego domu.
Nie jest najgorszy.

0

Finał Lyon - PSG i potężne xD

0

Moim zdaniem Guardiola powinien dać sobie spokój już z tym City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?