jeyx77x
Dołączył/a: grudzień 2017
8 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker i tak o nim nie usłyszysz w sezonie więc nie wiem po co pytasz;))
1
@Pilka_jest_okragla oby te żółte paski były marginalne bo to bardziej Basel się robi niż Barca
2
@Daviix7 w Kołobrzegu czyli miastu wakacji i gofrów chcesz coś zwiedzać?
0
@DaPi studia i jakaś kariera zawodowa poszła by się po prostu jebać
1
@kerouac jak byłem młody to był rok 2002-2003 itp to mama mnie do lumpeksu brała i leżal sobie Ronaldo, Cruyff, Klaivert a ja tego nie wziąłem...
1
@Bobo25 historia tego meczu jest interesująca, Ronaldo nie powinien w tedy zagrać z powodów zdrowotnych...
2
@lucca87 nowoczesna 9 na którą dziś wyrasta sporo młodych. Myślę,że za 10 lat" dziewiątki" w tyłu Ronaldo to będzie norma. Zawodnik kompletny i mój numer 3,4 w historii po Ronaldo i Leo, niczego mu nie brakowało poza zdrowiem i agentami którzy upatrywali w nim hajs.
2
@Enerio wsparcie mentalne i wsparcie mentalne. Jak to nie o to chodzi.
To dzięki katorżniczej pracy z klopem Coutinho był w stanie grać na tym poziomie, za Valverde były chu nie treningi w okresie przygotowawczym i Cou nie miał z czego dać.
Klopp w książce pięknie opisał,że sekret Cou to nie głową a przygotowanie fizyczne bo dzięki temu on czuje się o wiele pewniej
0
@NeroTFP Ronaldinho jest za głupi żeby go bezgranicznie lubić. Iniesta, Puyol!
0
@AdiKingu96 jak każdy gra ze sobą dwa mecze to każdy ma takie same szanse
3
@SHIBA zatecky, kuchnia czeska jest The best w browarze
0
@ElKamil nie chce oglądać rzeczy o mafii bo potem jadę przez wieś z wyłączonymi światłami że strachu;)
1
@mikiiki nie wiem jak to z wiśnia było. Podobno śmiertelna choroba, ale chyba był tu fejk. Mam wrażenie, że parę osób z przeszłości ma Multikina i jakoś to idzie;)
1
@mikiiki @MikiMessi2003 czy to ty?
1
@MesQueUnClub_87 vini, Szreder, Kasta, Chabior;))
5
Jak zostałem gangsterem to bardzo dobry film z ciekawą obsadą;)
3
Awans Barcy B będzie oznaczał Moribe i resztę talentów w Fifie i PESie to mnie cieszy;)
1
@Coutinho007 chyba Valdes, Pinto miał świetny refleks
1
@DaPi ekastiko większego sensu nie ma, a ruleta to świetne wyjście z większości opresji
3
@Dawid445 za dużo jest Borka, Smoka itp to dlatego. Za dużo programów i w internecie są codziennie
0
@bixmix dlatego polska piłka jest zła
1
@FearTheBeard prawdziwy kibic pamięta kiedy;)
0
@SonBarcaGoku boję się alkoholu odkąd mogę mieć go na pstryk
2
Uwzialbym się na Williamsa, Jesusa, Malena, Dembele, Richalisona, ale nie na Lautaro w tej chwili
0
@Encore i Barca go nie kupi;)
0
@AllBundy fajny chłopak ale raczej nie, widzę go w Anglii w Laicester czy Totenhamie
2
@Kengo Mounta i Abrahama już mi szkoda
1
@ViscaBarca123 Oriol coś robi po przygodzie w Chelsea? Kolejny po Muniesie, Gomezie czy Montoyi o których słuch zaginął
0
Sanchez ma szansę wrócić do United i tam zaistnieć na prawym skrzydle?
0
@jeyx77x czemu nikt Ramosa nie podał? ;d