0

@TheMugShot w 2013/2014 też nie było nic a w 2014/2015...

0

@AdiKingu96 Ansu gra bardzo inteligentnie.

0

@koksik2700 ter Steven już wygrał wszystko w piłce klubowej, zwolnić

1

@AlvaroHanso śmiejemy się ale Messi wie co robi. Dziwbezze ludzie go krytykują,ci samo co wywieźli by Barto na taczce

1

@neymarjr_143 kolega niżej Chyba kompletnie nie wie o istnieniu tego pięknego dialogu

0

@Aaron10 FIFA mogła by w ogóle już nowych gier nie dodawać we wrześniu

0

@daniel32778 masz rację ale kolega też

4

@koksik2700 czemu słaby kalinan? Machday pokazał,że gdy Messi w szatni zabierał głos nikt nawet brewka nie drgnął. Raz powiedział, że odchodzi z kadry ( gdzie i tak nawet meczu nie odpuścił) i teraz się ciągnie,że mentala nie ma. Co jest bzdura bo ktoś kto tyle wygrał nie może go nie mieć. Mówimy o najlepszym piłkarzy w historii,który teraz jest ponad klubem

0

@Azi no tak bo Valverde nie odpowiadał za bezjajecznksc

0

@masakrator05 nie bo nie możemy rejestrować zawodników

0

@Mocher91 Coutinho niczego was nie nauczył. Fałszywy skrzydłowy albo środkowy napastnik. Będzie identycznie jak z Brazylijczykiem

0

A co z Turanem? XD

0

@MrShakira niech faworyzuje Ansu dalej, bierze przykład z Ronaldinho

0

@ViscaBarca123 na kogo poza Konradem i Ansu można teraz liczyć?

0

@Avada Kedavra może nie z kasą ale z piłkarzami tak

0

@cat_r37 musi być La Liga chyba

0

@parpe umtitiemu pomogło, o co chodzi Dembele jak wczoraj było dobrze

0

@Chwytliwy Coman, Saint- Maxim, Sarr, Lemar, Mbappe

0

@FC1899Barca on w tym sezonie w ogóle grał?

0

@fcbheroes zły moment wybrałeś xd

0

a@Explode podrzucił mi myśl wypożyczenia Wiliamsa na które Baskowie mogli by się zgodzić, relacje między klubami są okej, Athletic kolejny rok walczy o nic, bo ja w ligę Europy nie wierzę, to mogło by wypalić. Zaczynał jako skrzydłowy i z czasem został przesunięty na atak gdzie dobrze sobie radzi, młody, szybki i silny. Jeżeli jest to możliwe to Jestem na tak!

3

@HansLanda no te trzy kontuzję w PSG to go zniszczyły i zmasakrowały

0

@Quahoo pieniądze wszystko zmieniają.

0

iniaki Williams, kiedy jak nie teraz?

0

@SergioTomas kolejny skrzydłowy fałszywy? Albo środkowy napastnik? Niczego was Coutinho nie nauczył

0

Czyli Dembele w tym sezonie zagrał w ilu mieczach? 3,4? To jego koniec tutaj. Kto wie czy czasem nie zakończy kariery. Wczoraj tylko przeciążenie ale dziś zerwanie? Ehh
Z Hiszpanii to przychodzi mi do głowy Torres, Lainez, Guedes, Aspas, Chukwueze, Williams!
Przychodzi mi do głowy powrót Coutinho bo chyba to możemy zrobić , ale my się w kropce znaleźliśmy

0

@Jakchcesz odniósł trzy kontuzję w PSG i ostatnia wyleczył we wrześniu, były one związane z achillesem czyli z czymś co jest uparte jak więzadła w kolanie albo skręcona kostka. On nie jest" kontuzji genny"

0

@Kengo no jędzy 300 km na 4 biegu i przyspiesz bez zmiany sprzęgła. Linka się zerwie. To oczywiste, że oni będą mieć problemy, ale to się przełoży na maj i czerwiec, przynajmniej zawsze tak było i pewnie tego też chce Setien

0

@kamilop Barca nie umie robić 9

0

@koziar trafił nam się diament a my mamy jeszcze marudzić. Cieszmy się bo on nawet piwa se jeszcze kupić nie może

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?