0

Godne podziwu.Mimo że jest nieciekawie to on pokazuje pazur i że mu zależy.A Lucho chciał go ponoć ukarać bo symulował wczorajszą nieobecność.Żenada.

0

Błagam oby Kloppa wzięli.Ogarnąłby to wszystko w końcu.

1

Weź nie pisz głupot...

1

Najwięcej dobrego to nie zarząd czy trenerzy chcą zrobić tylko właśnie Messi.DO czego to doszło żeby piłkarzowi tak zależało...

0

No to niech straszy.Bo efekty już są :D Tylko żeby na straszeniu się skończyło.

3

Tym że się złości to tylko po to bo mu zależy.Widać to a trener to zero wniosków nie wyciąga ze swoich błędów...

0

Znaczy że tak chce zarząd postraszyć tym że może sobie odejść? :D

0

Stare zdjęcie jest przecież...

0

Co ty gadasz.Możemy zatrudnić trenera normalnie.Ban się tyczy tylko piłkarzy.

0

Dlatego ja bym go już zwolnił jeżeli jest taka możliwość :) Dwa mecze niczego nie zmienią.Będą jakieś ultimatum mu stawiać :D

5

Tak niektórzy mówią o sprzedaży Leo.Ale co by Barcelonie z tego przyszło? Messi trenerem nie jest,ale to że np się wkurza że siedzi na ławce to nie kaprys dziecka tylko on wie na co go stać.Wie że może pomóc drużynie i odwrócić losy meczu dlatego chce grać.Ja też bym się zdenerwował gdybym był na jego miejscu.W odróżnieniu od Enrique on chce dobrze,chce wygrywać i przede wszystkim grać.A Lucho? podejmuje jakieś niezrozumiałe decyzje,eksperymentuje wtedy kiedy trzeba rzucić do boju co ma się najlepsze by stratę odrobić,zero wyciągania wniosków i uczenia się na swoich błędach.

5

Enrique sam powinien odejść.Dają mu ultimatum? Wygra dwa najbliższe mecze Barca i co już gramy super? :D Dwa wygrane mecze najbliższe niczego nie zmienią.Taka prawda.

0

Dość rozwalania naszego ukochanego klubu.Niech zrobią wybory i niech wygra je Laporta.Będzie porządek przynajmniej.Skończy się ten cały syf.

2

Dobry żarcik :D

0

Zauważ że w Barcelonie ma innych piłkarzy niż w Borussii :) W LM jakoś potrafią grać :D TO nie wiem kto zamiast niego mógłby być?

0

Kurde ale mi się marzy...żeby Kloppa zatrudnili :D Jak zamieszanie to po całości :D

1

No jak zobaczył jak to wszystko wygląda i jaki bajzel jest to mu się nie dziwię.Wypada mu podziękować i życzyć powodzenia.Inni powinni z niego brać przykład :)

0

Cud!! No kurde cud :D

0

To ma być ciekawostka? Nie ma się czym chwalić.Taki fakt to lepiej przemilczeć.

0

Czym on się tłumaczy? To jest żenujące.Jak w takiej sytuacji może nie wystawić najsilniejszego składu? Równie dobrze mógł ich wcale nie wystawiać.Jest styczeń a on nie ma optymalnej jedenastki i pomysłu na grę :( Mieliśmy taką szansę i znowu w plecy.Zero wniosków i uczenia się na swoich błędach.

2

Nie ma się czym chwalić...

0

Tak niech zaczną na ławce.My o pietruszkę gramy czy co? Real się potknął a my co,też mamy? Najlepsza jedenastka w takiej sytuacji a nie oszczędza...

1

Już płacz się co niektórych zaczyna :D Skoro karny prawidłowy to czego się czepiacie? Bądźcie obiektywni.Kiedy karnego nie ma też się wkurzam jak Ronaldo strzela z jedenastki której być nie powinno.Co innego gdy karny jest...

0

Co w związku z tym że dostał?

0

Lekki problem? :) To delikatnie powiedziane.Montoya chce odejść,Alves nie wiadomo i zostaniemy z Douglasem :D No super :D

0

Zakaz mamy.Kiedy to dotrze co do niektórych?

3

No to super.Teraz Dani rozdaje karty.Zarząd Barcy w obliczu tej sytuacji jest na jego łasce :D

0

Nie wiem.Myślisz że o każdym klubie który był zainteresowany mówiono w mediach? Potem w którymś wywiadzie wyjdzie że " ten klub mnie chciał" :D

2

Brawo Zubi.Sam się wkopuje godząc się podpisywać takie coś...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?