kamiVeB
Dołączył/a: styczeń 2013
Bydgoszcz
14 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i super tym golem zakłepał sobie pierwszą jedenastkę do końca Mistrzostw. Także Portugalia na pewno nie wygra mundialu.
0
O której Francja wznowiła?
0
@PatrychoO Yamal też wraca
2
Mam nadzieję że Flick odnajdzie najlepszą wersję Alvareza bo przegrywać rywalizację z Lautaro to nie lada wyczyn
1
Szykuje się pierwszy przerwany mecz z powodu pogody na tych Mistrzostwach
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
A jak marzeniem Alvareza jest gra dla Realu? Spokojnie z tym hurraoptymizmem
0
Jaki argument dzisiaj mają antyfani Leo? Powinien wylecieć?
11
Chłop w tym wieku tak gra. Chore
1
Ale przy tej bramce Leo to już wiedzialem, że piłka pójdzie do niego jak Almada zagrywał na lewą stronę
0
Po prostu chciał rekord pobić inaczej niż z karnego
0
Nie no karny ewident
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Lukebakio niczym Messi z Iranem w 2014 roku
8
La bamba po pierwszym meczu Hiszpanii
"Macie tego swojego Oyarzabala, gość przez pół godziny piłki nie dotknął"
La bamba po 20 minutach meczu z Arabią:
"Wymiana Oyarzabala za szprotkę to byłby deal okienka"
4
Oj tu będzie wysoko. Przypominam, że na ławce jeszcze, zawsze głodny rekin..
2
Olmo uczył się strzałów od Ferrana. Efekt? Tam bramka Lewego, tutaj bramka Oyarzabala
0
Co z Kubo?
1
@Spider_Man jak idzie z ławki to czemu nie
4
Te WKS będzie niewygodnym przeciwnkiem dla każdego
4
Mój chrześniak dziesięcioletni lepiej przyjmuje
0
No @Kessie teraz żeś się nie popisał
3
Kessie melduje wykonanie zadania
0
Van Dijk spokojnie by zdażył do tej piłki. Isak przyjął ją na 5 metrów, nie wiem czemu Holender nie ruszył do niej
0
@Marcelinho99 Jak Mbappe przejdzie to nie powąchamy mistrzostwa przez 10 lat
0
Ależ Isak zawalił teraz, już kij z ta stratą ale potem mógł jeszcze dwa razy przerwać akcję
1
@LAMC_10 Maradonna Ci się z Messim kojarzy
4
O 19 ruszamy z Urbanówką
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Takiego to powinni lokalizować i wystawiać na szydere