0

@Hubert102 byłem na Sabatonie w Krakowie dwa tygodnie temu. Nocny Kochanek grał jako support. Sabaton jak grał Gott mit uns to wokalista Nocnego śpiewał z Sabatonem swoją wersję

1

@FCB24 Lublin na spokojnie i chyba mimo wszystko Częstochowa. Gorzów u siebie pewnie wygra, ale w Częstochowie może być im ciężko obronić przewagę z własnego toru. Bardzo wyrównany dwumecz moim zdaniem

0

Ten sezon jest dla Lublina. Jak dojadą do końca sezonu bez kontuzji to bez znaczenia z kim będą w finale.
Do końca bym nie skreślał Gorzowa. U siebie mogą spokojnie pojechac w okolicy 50-40. Wrocił Vaculik. Będzie wyrównany dwumecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kamilos84 byłem, widziałem. Legia nic nie grała, Nieciecza powinna dowieźć wygraną, ale sędzia musiał ich przepchnąć. Szkoda Bruk Betu

0

Ktoś może jest z Rambli jest na Sabatonie w Krk?

1

@Wossi61FCB dokładnie

0

@Freudysta Gorzów z takim składem jak zrobił 44 pkt to awans spokojny. Nigdy za Toruniem nie przepadałem i dobrze jak odpadną odrazu

1

@Nazio87 Sławomir Sulej. Powinien dostać Oscara za tą scenę :)

1

@VeB10Ronnie dobrze. I tak kadra by nic nie ugrała, a poza tym zawsze jest ryzyko kontuzji i SAS napewno wyjazd na Eurobasket jest nie na rękę. Lepiej niech się przygotowywuje w San Antonio do sezonu.

2

@fart zamiast new york mogliby dać np. miami. Ciekawszy meczyk by był. Chyba że NYK zaskoczą formą :)

1

@MesQueUnClub96 ogarneli się już

0

@Keson i tak mogą go dopiero w styczniu wymienić i najlepsze - Ayton w pierwszym roku kontraktu ma prawo veto. Może zawetować wymianę ze swoim udziałem.
Oby wszystko było ok i nie było fochów bo jeżeli coś będzie szlo nie tak może być bardzo gęsta atmosfera

1

@Keson wart czy nie wart, chcąc się liczyć w następnym sezonie nie mogli go stracić. Nie mieli by go kim zastąpić. Tylko że teraz po qyrównaniu oferty po pierwsze mają już uwiązane ręce na 2-3 lata z maksymalnymi kontraktami, a po drugie jak na to zareaguje Ayton- któremu PHX nie chciało dać takiego kontraktu. Atmosfera może nie być najlepsza. Ale oby wszystko było ok bo chciałbym wkoncu mistrza dla PHX

0

@marcin62 najgorsze że teraz trzeba tydzien czekac na nowy odcinek :(

0

@Criss18Barca unia raczej nie. Oni od kilku lat srodek tabeli lub blizej spadku. Nie ma parcia na awans, miasto ani trochę nie pomaga, no i z finansami też się nie przelewa

0

@Survier ja mam na środkową trybunę. W 2017 nie mogłem iść a w tym już muszę. Mega zespół

0

Był ktoś z Was na jakimś koncercie w Tauron Arena Kraków? Jak wygląda sprawa z akustyką, widocznością? Wybieram się na Sabaton w sierpniu i nie wiem czego się spodziewać :)

0

@pinasmeister mazda 6 2.5 170 km. Sam posiadam taką z 2009 roku. Nie ma się do czego w niej przyczepić w moim przypadku

1

@Encore Jak taka paczka im za mało, to nigdzie go nie oddadzą. Będą odrzucać każdego a pod sam koniec puszcza KD gdzieś za dużą mniej atrakcyjniejszą oferte

3

@zadafcb No konkretne wzmocnienie Celtics

0

@czółkovsky Knicksi umieją w wolną agenturę:)))

1

@fart dobrze, że Nets się rozpadają. Nie przepadałem za nimi. Chcieli mistrza, można powiedzieć że zostaną z niczym. Zmarnowane lata i Duranta i Irvinga

0

@Kidd no też jest opcja, chyba troche oczyścili budżet po wymianie KCP do Denver, Beal podpisze nową umowę. Będzie ciekawie :)

0

@Encore ciekawie sie to zapowiada. Portland? Toronto? Widziałem też wpisy, że Phoenix może sie też włączyć po niego np. Ayton + Bridges lub Johnson

0

@czółkovsky raczej tak bo w innych wymianach się pozbyli chyba wszystkich 1 rundowych picków do 2027 :)))

1

@czółkovsky gorzej napewno by na tym nie wyszli

1

@czółkovsky kibice napewno bardzo żałują :)

1

@czółkovsky już kilka dni temu pisał że może pójść buyout. Może być bardzo ciekawe wzmocnienie Clippers. Nie wiadomo jak z formą u Walla, ale może być pomocą dla PG i Leonarda.

1

@kamiVeB żeby ich tylko kontuzje omijały to może coś ugrają. PO chociaż. Ale do tak młodego składu potrzebują ze dwóch weteranów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?