0

Czemu Haaland nie gra dzisiaj?

0

A Alvarez, to czemu niby zdradzony? Przyszedł za grube miliony, podpisał kontrakt na długie lata... Jeśli nie chciał tam zostawać, to po co taki długi kontrakt, po co taka wysoka klauzula? Z całą niechęcią do nich, to Atletico może się czuć pokrzywdzone. Niech już nie robi z siebie kozła ofiarnego.

0

@R10MatiG Na ten moment? W żadnym wypadku nie jest tyle wart.

10

Najgorsze, że to wszystko prawda...

6

Broń boże dać za niego więcej niż 100 mln.

0

@Who_you_mam Tak samo jak zawodnik nie przejdzie do innego klubu bez zgody swojego. To działa w dwie strony. No, chyba że ktoś wpłaciłby miliardową klauzulę, czy ile on tam ma zapisane w kontrakcie.

0

@Who_you_mam "W sytuacji w której klub dogadany jest z klubem to zawodnik ma decydujący głos."
Co to za pokrętna logika? Atletico się dogadało z innym klubem i już nagle nie jest decydujące?

4

@Who_you_mam Alvarez ma tyle samo do powiedzenia co Atletico.

5

Co Atletico się podnieciło to ich. To po prostu nie ta półka. Real, Barcelona, Bayern, City, PSG... Nie siedzą i nie będą siedzieć z nimi przy jednym stoliku.

0

Szkoda no, Polska miała potencjał na to wyjście z grupy z trzeciego miejsca...

0

@A4ron Każdy przepis należy kwestionować. W granicach rozsądku, oczywiście, ale kwestionować. Ten z wznowieniem piłki z piątki też jest absurdalnie głupi swoją drogą, tam trzeba zrobić dodatkową regułę, bo normalne zasady prowadzą do ogromnej dysproporcji przewinienia i kary. Najlepsze co może zrobić sędzia w takiej sytuacji to ją po prostu zignorować.

3

UFO nie istnieje.

Tymczasem Moskwa, Rosja:

3

Możliwe, że już niedługo zobaczymy "pozwolenia na AI", tak jak mamy pozwolenia na broń palną. Jest to całkiem rozsądny pomysł, biorąc pod uwagę zagrożenie w cyberprzestrzeni, jakie mogą stworzyć najnowsze modele, a jednocześnie bez sensu byłoby ograniczać je dla wszystkich, gdy mogą przynieść wielkie korzyści.

1

Kane po Złotą Piłeczkę

1

@Spider_Man W tym sezonie zrobił lekki progress w wykończeniu

1

@MirusAmisz Jeszcze większe biorąc pod uwagę przeciwnika - w końcu to Real.

3

Najlepsze podanie w karierze Lewego

6

Coś pięknego, jedni złodzieje rzucają się do gardeł drugim. Fajna pokazówka, a na koniec wyniknie z tego okrągłe zero.

0

@DonCarletto Bo to one dają Złotego Buta, no i najbardziej efektowny rekord to jest dla mnie rekord bramek w sezonie ligowym. Ale można też potrzeć szerzej - po pierwszym sezonie ani razu nie strzelił już 40 bramek we wszystkich rozgrywkach.

0

@DonCarletto Pierwszy sezon miał niezły... XD.
Ale później ani razu nie dobił do 30 bramek w lidze. To jest gość który powinien seryjnie zgarniać złote buty i strzelać po 40 bramek w lidze.

6

Erling Haaland zanotował 15 goli i 2 asysty w ostatnich 8 meczach dla reprezentacji.

Niech on idzie z tego City, w każdej innej lidze biłby rekordy... No, może oprócz La Ligi, bo tam są rekordy Messiego.

0

Dlaczego Polska w prime nie mogła grać tak jak obecna Norwegia...

1

@Huck Oj no już bez przesady, 1 sezon nie był taki zły, miał swój klimat. Ale miał też bardzo wolne tempo, to prawda.

0

@Bobo25 Zwiastuny nie były szczególnie zachęcające. A drugi sezon nie był średni, tylko po prostu koszmarny... Uwierzę w te recenzje, gdy zobaczę na własne oczy, ale wątpię.

6

150 mln? Jeśli to prawda, to mamy w zarządzie idiotów. W żadnym świecie Julian Alvarez nie jest wart takich pieniędzy.

1

Spoiler: Nic się nie nauczył.

9

Hiszpania gra z pierdzielonymi Wyspami Zielonego Przylądka o 12 w USA i komentatorzy dziwią się, że stadion nie jest pełny XD. No niesamowite. Jak będzie grało Trynidad i Tobago z Burkiną Faso, to też się będą dziwić?

1

@Faro Sezon miał słaby.

2

@Karol145 Gość nadal nie zrozumiał, że nie można od tak w niedzielny wieczór zadzwonić i pozbawić opaski kapitańskiej 12-letniego kapitana reprezentacji Polski i najlepszego polskiego piłkarza w historii.

0

Niech sobie biorą tego Cucurellę. Są zdesperowani, bo wiedzą, że ich wielki talent, Lamini Fati, już jest nasz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?