0

też dziś mam 18 :D spelnienia marzen, dzisiejszej wygranej Barcelony i czego sobie życzysz!

1

dalem w PSG remis już wczoraj, teraz mowisz ze remis i jestem spokojny! To mi sie podoba! Wszedzie widze ze stawiaja Arsenal albo PSG

4

okej tylko z jakimi przeciwnikami gra Legia a z jakimi gra Real?
aaa z takimi samymi...

0

myśle że niewielkie

24

CR7 ma 3 złote piłki a Radović 0

0

ale szkoda Sevilli :/ no i kuponu tez, ta czerwona potem karny... mialem 1/X reszta weszla

0

chociaz ostatnio w LM jak byla kolejka to bodajze we wtorek lub srode chyba tak weszlo poza jednym meczem bo nyło dość mało bramek, dzis są takie ze praktycznie w kazdym mozna ten remis typować

0

juve cienko to widze bez Higuaina, Dybali, Barzaliego, Pjacy :P

1

nie ma opcji zeby wszystko weszlo :P

0

pomoc innaczej bym zestawil ale w koncu to Twoja druzyna :D Upchnąlbym tam Bale za Payeta :P

0

kurs na Barce 1,42 :) bumkacherzy nie biorą pod uwage ze Barcelonie na Anoeta gra sie ciezko :D

0

BVB - Legia +2,5 gola @1,22
Sporting - Real +2,5 @1,45
Rostov - Bayern 2 @1,25
ako @2,21

0

jedno jest pewne ten mecz to bedzie wojna i moze byc ciekawszy od el clasico :P ja jestem dziwnie spokojny o 3pkt!

0

a czyli znalazłeś sposob jak ogrywac bukmachera? Gratulacje

0

paczki to jest loteria raz trafilem Cavaniego a reszta to syf :P Livaja niezle mi sie gralo czy Berisha, do 100k to fajnie sie gra Batshuayiem a powyzej 100k to juz Aubameyang chyba nie ma sobie rownych :D ktory masz lvl? Nie chcesz dołaczyc do ligi?

0

nie liczy sie to ze jestes lepszy, licza sie bramki. Co da nam dobra gra gdy nie ma bramek i zwyciestw? :P

0

tylko ze legia jest z 5 razy lepsza od kazdej druzyny z ekstraklasy i gdyby chcieli grac na 100% co mecz to juz by mieli 1 msc dawno niestety a La Liga ma conajmniej 5 druzyn ktore sa wstanie pokonac kazdego i siebie nawzajem

0

efekt Zizou

0

wiesz ze duzo zawodnikow gralo w reprezentacjach? Popatrz jak dzis grala Barca, City, Arsenal a teraz Bayern. Pozatym nie ma co oceniac pracy trenera po 2-3 msc, popatrz co Conte zrobil z Chelsea albo Klopp z Liverpoolem i ile Klopp potrzebowal na to czasu?Chelsea tez nie zaczeła rewelacyjnie. Bayern od dluzszego czasu gra przecietnie a w sumie to od kiedy Heynckes przestal ich trenowac :P

0

nic nowego :P oby zima odszedl

0

musi zagrać min 30 minut, nie wiem czy w każdym buku tak jest ale w niektorych tak własnie jest

0

Rafa strzeli :P

3

no na pewno :D przed finałem z niemcami nie miał rozwolnienia a przed malaga ma....

0

dokładnie tak

1

Deportivo 2:0 Sevilla!!

0

na moje oko na 80% zgarnie ją CR7 niestety ale z drugiej strony jest mi to zupelnie obojetne, nawet gdyby Leo nie miał żadnej złotej piłki nie znaczyloby to że nie jest najlepszy :P Dla mnie zawsze bedzie był i jest najlepszy :D

0

https://zapodaj.net/2e15f62535400.jpg.html
co myślicie o takim czymś na weekend?

0

mi sie wydaje że jednak HUAWEI bo to raczej bardziej znana firma na swiecie i mozliwe ze bardziej im zalezy na tym by to ich Barca wybrala, Barca podała swoje wymagania oni zaakceptowali i już. Oby tak było....

1

później Grecja drugi raz przegrała z Wyspami Owczymi

1

z Hajto mi sie kojarza mistrzostwa europy i ten czas wspominam bardzo miło i lubie gdy on komentuje nie wiem w czym macie problem znalezli sie wielcy znawcy komentatorki xD wole sluchac smiesznych rzeczy niz pseudo eksperckich wywodow Żewłakowa, tymbardziej ze Hajto czasami mowi od rzeczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?