0

Bayern słono zapłaci za to marnowanie akcji

0

Ciekawe czy wobec formy Kvary dałoby się wyciągnąć Barcolę za jakieś rozsądne pieniądze

0

Dembele sobie przypomniał jak w Barcelonie grał

1

@mrboom polać Ci
A już najlepszym argumentem jest to że Diaz szuka kontaktó podczas gdy gość robi wślizg z boku

3

Ale chodzi Bayern

1

Problem w tym że sytuację z Cubarsim i Martinezem oglądali 2 minuty klatka po klatce z dużym przybliżeniem i twk naprawdę do dziś nie wiadomo czy pierwsza była piłka czy stopa.
Sytuacji z Martinrm nawet nie sprawdzili, jakby sobie puścili klatka po klatce to też by zobaczyli faul.

0

Ehh, to od czasów Moi zaczęły się te brudne mecze… z dwojga złego jednak zdecydowanie wolę jego od Kloppa

2

Lautaro jest tak długo z nami łączony że myślałem że ma z 35 lat a tu tylko 28 o_O.
To jest symbol Interu, jak ich nie wywalą do 4 ligi za przekręty to jakoś czarno widzę

0

@kinioo A na kogo miał jakiekolwiek pieniądze?

0

Na pewno pojawią się analizy co tam kto komu powiedział bo dziwne by było żeby się tak podpalił bez powodu

1

@th@les Nawet jeżeli to zrobią to będzie cud który zdarza się raz na kilkanaście/dziesiąt lat. Anomalia jak kiedyś Porto a nie okazja do regularnego wygrywania trofeów.
I ja nie mówię że tylko w Barcelonie będzie miał na to szansę, sam mam wątpliwości co do jego przyjścia, zwłaszcza za taką cenę.

1

@kinioo A kogóż to Deco tak strasznie źle kupił ostatnio? Joana Garcię czy Roonego za 2,5 mln?

0

Wszystko na końcu sprowadzi się do jednego: trofea. Można jak Totti stać się legendą klubu i w całej karierze wygrać jedno mistrzostwo a można przejść do klubu który co rok gwarantuje walkę na wszystkich frontach. Atletico postawiło wszystko na puchar i jak zwykle nie dobiegli, to musi być strasznie frustrujące.

3

Ale za ten mecz dać taką samą ocenę Robertowi i Olmo to jakaś celowa prowokacja?

11

A powiedz drogi Xaveuszu ile ten Messi miałby u nas zarabiać? Skoro nie stać na było na Pedro to jak ogarnęlibyśmy Messiego?

0

Mam wrażenie że w dwóch ostatnich meczach oglądałem zupełnie inną drużynę. Spokój, kontrola, pewność, wyrachowanie. Przeciwnicy praktycznie nie stworzyli zagrożenia pod naszą bramką. Ma nadzieję że Hansi wyciągnie wnioski z tych meczów na przyszły sezon

7

I już brameczka, brawo :)

2

Ciekawe czy w ocenach pomeczowych użytkownicy docenią występ Lewego

0

@Virusk3 Po czym ma odpoczywać jak co tydzień teraz gramy?

3

Dzisiejszy mecz cudownie pokazuje ile jest warte Getafe jak sędzia dyktuje faule które popełniają. Jakby każdy sędzia tak do tego podchodził to by polecieli z ligi jak nic

0

@Hosh A nie Cubarsi?

3

Na razie spokojnie, Getafe niegroźne. Po przerwie Frankie za Gaviego i kontrola

3

Ta zakłamana menda jest uosobieniem tego czego nienawidzę Realu, chłop tam pasuje tak że bardziej się nie da.
Jakby Pan Alvaro odwinął sobie powtórkę to zobaczy że Antony trzyma Mendyego za rękę i pociąga Go w swoją stronę a Mendy z całym impetem odbija się do tyłu i leci na plecy. Do tego później zamiast wstać i bronić to siedzi na boisku i ogląda akcję do końca.

51

Niech motywacją będzie 100 pkt, to by było wspaniałe osiągnięcie

1

Niech oni się idą leczyć na nogi bo na głowę już za pózno. Jak ktoś jest w stanie powiedzieć że tam był faul to jest kretynem

2

@ShawnC Negreira zadziałał, to był bandycki faul na czerwoną a sędzia udaje że nie widzi

1

@Kapitan hawk A jeszcze nie padł?

0

@Gibbon_FCB Raczej nieskuteczność Betisu

1

Portretem tego jak bardzo upadła liga hiszpańska jest to że Betis jest na PIĄTYM miejscu. Absolutny dramat

1

Antony nie wyszedł na drugą połowę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?