0

@Szmulek Akurat dzisiaj dodatkowo mega spokój.

2

Sędia dzisiaj w formie…

19

Ja się cały czas zastanawiam co to jest za przekręt. Wydanie w tym momencie 25 mln za Roque to nieporozumienie, 5 bym za niego nie dał…

1

No dobra, co z tym Tebasem?!

0

Trzeba przyznać że Real ma w tym sezonie pod górę ale sami są sobie winni. Niby tacy bogaci a kadra bardzo wąska do tego Ancelotti robi zmiany w samych końcówkach. Ceballos złapał ostatnio formę i grał super.

2

No dobra, a co z Tebasem i Federacją?

10

Sprzedają za 25 mln gościa który jest wart 4 a tym dalej mało.

1

Zarówno powrót Neymara jak i Messiego byłby finansowym strzałem w 10. Nawet jakby miał przesiedzieć cały sezon na trybunach.

0

Spokojnie, miał długą kontuzję i nie miał kiedy się nauczyć systemu Flicka. Dajmy im trochę czasu, założę się że z RSSS wyjdzie w podstawie.

2

Sociedad powinno tu już 150 bramek strzelić…

1

Az oglądnę żeby zobaczyć Endricka i Gulera.

1

Dziwna decyzja, Komitet bardzo rzadko cofa kartki i nie robił tego w dużo bardziej ewidentnych przypadkach. Chociaż moim zdaniem kartka niesłuszna i bardzo dziwi mnie zachowanie VAR który wezwał sędziego po pokazaniu żółtej. A że sędzia żółtą cofnął i pokazał czerwoną to na koniec Anthony nie dostał żadnej :)

6

Ja jednak rozpatrywałbym ten mecz pozytywnie. Podnieść się po takich dwóch gongach w meczu z Atletico to jednak sztuka. Niestety braki w koncentracji spowodowały remis. Ale jestem dobrej myśli, na pewno zagraliśmu dużo dużo lepiej niż w ostatnich ligowych meczach.

14

Chyba jacyś chorzy są… trzeba przyznać że jak na tak szalony mecz to całkiem niezła postawa sędziego jak na hiszpańskie standardy.

2

Wygrać przegrany mecz po to żeby go zremisować… mecz idzie na konto Kounde i braku koncetracji. Atletico jak Real, zawsze potrafi podnieść łeb

2

Z taką grą jestem spokojny o dwumecz z Benficą. Gramy o 3 klasy lepiej niż w ostatnich dwóch meczach ligowych.

0

@waletpl Nie sądzę. Podejrzewam że każdy piłkarz ma zapis w kontrakcie że jak nie będzie zarejestrowany to może odejść z wielomilionowym odszkodowaniem.

1

Czyli jak rozumiem przepis brzmi tak: zawodnik sprzedawany musi być w momencie sprzedaży zarejestrowany w klubie który Go sprzedaje. Jeżeli tak jest to nie rozumiem o co są tu pretensje do Tebasa.
Tak jak już pisałem wczoraj, bardziej mnie martwi a nawet przeraża to, że nikt w Barcelonie nie wiedział że taki przepis istnieje.

0

Lepiej żeby zagrał dziś a odpoczął z RSSS które przyjedzie osłabione.

0

@bulo W reprezentacji Argentyny też stał.
Nikt nie liczy na to że Messi wykręcałby minuty na poziomie Raphinhy czy Kounde. Myślę że jak już to byłaby rola bardziej symboliczna.

0

Jakby przyszedł choć na pół roku to marketingowo byłby to złoty strzał. Ciekawe czy coś z tego wyjdzie.
A co do przytulania z Laportą to przecież nie było szans utrzymania kontraktu Messiego na poziomie jaki by oczekiwał i akurat winy Laporty w tym nie ma żadnej.

0

Ciekawe co wymyśli Flick, ostatnio pomino wyniku ustawienie było super. Na pewno nie wyjdzie Lewy, to nie ten mecz. Pytanie tylko czy zagramy nominalną 2 z przodu + Fermin lub Gavi do walki czy jednak Raphinha Ferran Yamal. To może być super mecz.

0

Ja nie rozumiem o co chodzi z tym Tebasem. Wszyscy na niego narzekają a i tak ciągle na niego głosują.

6

Już abstrahując od tego jak głupi jest to przepis to naprawdę nikt w Barcelonie nie ogarnął że jest coś takiego?
Naprawdę jak już się wydaje że jesteśmy na instytucjonalnym dnie to z każdą kolejną taką sprawą kopiemy jeszcze głębiej…

0

Założę się że Ferran wyjdzie w podstawie na Atletico. Ciekawe jest też wstrzymywanie Olmo przez Flicka, chce Go oszczędzić żeby w decydujących momentach był gotowy i pomocny.

0

@Terroriser Nie, ale chyba nasza dalsza dyskusja nie ma sensu, szkoda spamować.
1. Chronologia zdarzeń to: spalony piłkarza Las Palmas, ręka piłkarza Las Palmas, ręka Erica Garcii.
2. Akcje na VAR są sprawdzane od początku do końca, nie od końca do początku
3. Zaistnienie spalonego (o którym sędzia VAR wiedział) powinno zakończyć jakiekolwiek sprawdzanie, to jest koniec akcji cokolwiek by się nie działo później.
4. Nigdy nie widziałem żeby sędzia był przywoływany do monitora po to żeby ocenić czy był spalony czy nie, to nie jest kwestia subiektywna tylko obiektywna, decyduje maszyna i sędzia VAR.
5. Tak na zdrowy rozum, po co sędzia ma oceniać jakąś sytuację skoro wiadomo że akcja i tak będzie anulowana? Widziałeś kiedyś coś takiego? Jeżeli tak to w jakim meczu?
pozdrawiam

0

@Terroriser No to po co wzywają Go do monitora żeby ocenił zagranie ręką jednocześnie informując że nie musi oceniać zagrania ręką bo wcześniej był spalony, którego twoim zdaniem nie każą Mu oceniać? Przecież to absurdalne.
To tak jakby wezwali sędziego do oceny czy piłka przekroczyła linię bramkową mówiąc: chodź do monitora zobaczyć czy był gol, ale jak stwierdzisz że był gol to i tak go nie będzie bo wcześniej był spalony.
Naprawdę nie widzisz niedorzeczności tej sytuacji?

0

@Terroriser Przecież to są dwie zupełnie różne sytuacje. W meczu z Rayo spalony był 3 metrowy a chodziło o to żeby zdecydować czy napastnik Rayo który nie dotykał piłki na tyle absorbował Martineza żeby Mu utrudnić interwencję. Nikt tam nie sprawdzał samego faktu zaistnienia spalonego.
Wczoraj spalony był minimalny a sędzia został wezwany do monitora po to żeby stwierdzić czy był czy nie było.

0

@Terroriser No ja wiem co jest w artykule dlatego pytam czy ktoś pamięta taką sytuację. Bo ja osobiście nie kojarzę żeby sędzia był wezwany do monitora tylko po to żeby stwierdzić czy był spalony.
Moim zdaniem sędziowie się tu zakręcili, wołają głównego do monitora żeby oglądną rękę jednocześnie mówiąc że w sumie to nie ma co oglądać tej ręki bo wcześniej był spalony.

0

@Gregor1899 I co to da? Sędzia który nie widzi ewidentnego karnego powie przez mikrofon że dla niego to nie jest karny bo nie. Jaka to różnica?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?