0

Legia była wyżej po 30 kolejkach

0

Dobre źródło?

0

Bramkę zaliczyli Jesusowi bo piłka przekroczyła linie.

0

Legia bo była wyżej po 30 kolejkach.

0

Pragnę też przypomnieć jak wyglądała murawa w sierpniu właśnie na stadionie w Valladolid. ;)

4

Nigdy!!!

2

Legia, bo była wyżej po 30 kolejkach. :)

0

Neymar, Bale, Pogba CR7

1

Było jakieś info o De Ligcie

7

Przyjaźń między Messim a Aguero właśnie się zakończyła. ;)

0

Wiem o tym. Tylko chyba Benfica ma poczucie humoru przychodząc do Barcelony z taką ofertą.

2

Mam nadzieję, że ta oferta za Cillessena to zart? XDDD

0

Czemu nie ma misji futbol?

Edit: Dobra jest o 10.55

1

Miejsce

0

Śmierdzi fejkiem.

13

Na pewno XDDD

0

Patrząc na to co się dzieje w tej edycji LM to w finale chyba postawie na Tottenham

0

Dla mnie blamaż z Liverpoolem. Dlatego, że po meczu z Romą uznałem, każdemu może się przydarzyć taki mecz. Sądziłem, że piłkarze wyciagna wnioski. Cały czas mówili jak to LM jest priorytetem, że nie powtórzą błędów z Rzymu.

1

Tylko Martino nie przegral ligi z Realem tylko z Atleti. U mnie jednak na korzyść Ernesto przemawiają wyniki.

1

V

0

Danie.

1

Arsenal chyba chce. :-)

22

To nie był dobry dzień dla PSG :D. Najpierw porażka z VIVE a teraz z Rennes. :-)

0

No to niezły De Gea Xddd

3

Myślę, że będzie 3-0 dla City

2

Jest też taka grupa dla której co by Valverde nie zrobił to jest źle i zawsze będzie krytykowany.

1

Dobre. Mam nadzieję, że nie piszesz na poważnie. XD

0

Tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

"Pamiętacie aferę związaną z Chumim, jaka wybuchła w Copa del Rey? Właśnie się okazało, że sędzia przyznała, że Barca złamała przepisy i że Levante miało rację. Wyrok nie będzie miał konsekwencji sportowych. Levante może domagać się odszkodowania od Barcy za tzw. "caso Chumi". Krecidlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?