kewin
Dołączył/a: wrzesień 2017
Bogatynia
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bylo pytanie o najlepszy mecz Barcy to teraz powiedzcie jaki byl ich najgorszy mecz?
0
Juventusem u siebie
0
Za 40 minut mecz Realu w którym zapewne będzie mnóstwo emocji szykuje się bardzo zacięty mecz Takie 5-0 z hat-trickiem Ronaldo :-). A wy jaki wynik obstawiacie?
0
Ja 1-1.
0
Jeżeli tak będzie to ZP dla Neta jest pewna
0
Pręt
2
Też mam taką nadzieje
0
Ktoś może przetlumaczyc
2
Skoro jesteśmy zadowoleni ze składu to pewnie Barca straci punkty :-)
3
Na pewnej stronie piszą że wygwizdali Ronaldo za Euro 2016 a jeszcze inni że to było Siiiiiiiii na cześć CR7
0
A Inter?
19
Ronaldo jest skromny? Oczywiście szanuje twoje zdanie.
0
Ale asystę miał Isco
1
Ja liczę że Napoli wywalczy awans
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ma ktos link jak Neymara rzucano banknotami?
0
XD
0
Tez mam taka nadzieje
0
W między czasie są skoki o 14.15. Chyba że nie lubisz.
0
Wątpię żeby bez jednego zawodnika byli na podium cudem będzie jak awansują do drugiej serii
0
Jakbym miał strzelać to
1 Messi
2 Neymar
3 Ktoś z Chin
6
Wg mnie Pique dzisiaj profesor
0
Że Messi na to pozwolił :-). Pewnie wejdzie w drugiej połowie jak mecz nie będzie się układał.
0
Gdzie jest Messi
1
0-1 tak myślę że bedzie
0
Nie wiem ale pewnie założą mu maskę i będzie gral
0
Chodzi o to że czapy mecz grał fatalnie
0
Di Maria MOTM :-)
0
Jakim cudem Argentyna jeszcze nie strzeliła gola?
0
Ok dzieki ziomek