0

Bylo pytanie o najlepszy mecz Barcy to teraz powiedzcie jaki byl ich najgorszy mecz?

0

Juventusem u siebie

0

Za 40 minut mecz Realu w którym zapewne będzie mnóstwo emocji szykuje się bardzo zacięty mecz Takie 5-0 z hat-trickiem Ronaldo :-). A wy jaki wynik obstawiacie?

0

Ja 1-1.

0

Jeżeli tak będzie to ZP dla Neta jest pewna

0

Pręt

2

Też mam taką nadzieje

0

Ktoś może przetlumaczyc

2

Skoro jesteśmy zadowoleni ze składu to pewnie Barca straci punkty :-)

3

Na pewnej stronie piszą że wygwizdali Ronaldo za Euro 2016 a jeszcze inni że to było Siiiiiiiii na cześć CR7

0

A Inter?

19

Ronaldo jest skromny? Oczywiście szanuje twoje zdanie.

0

Ale asystę miał Isco

1

Ja liczę że Napoli wywalczy awans

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ma ktos link jak Neymara rzucano banknotami?

0

XD

0

Tez mam taka nadzieje

0

W między czasie są skoki o 14.15. Chyba że nie lubisz.

0

Wątpię żeby bez jednego zawodnika byli na podium cudem będzie jak awansują do drugiej serii

0

Jakbym miał strzelać to
1 Messi
2 Neymar
3 Ktoś z Chin

6

Wg mnie Pique dzisiaj profesor

0

Że Messi na to pozwolił :-). Pewnie wejdzie w drugiej połowie jak mecz nie będzie się układał.

0

Gdzie jest Messi

1

0-1 tak myślę że bedzie

0

Nie wiem ale pewnie założą mu maskę i będzie gral

0

Chodzi o to że czapy mecz grał fatalnie

0

Di Maria MOTM :-)

0

Jakim cudem Argentyna jeszcze nie strzeliła gola?

0

Ok dzieki ziomek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?