kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Perez posmarował...
2
Huijsena i Taha razem wzietych nasz poteżny Urus wciaga nosem, tyle w temacie....
A wracając powazniej do tematu, RM wpłaca klauzulè te 50 czy tam 60 baniek, bo za chwilè opchną Rodrygo za 80-100...nasze szwagry pewnie Yamala by za 50 nie potrafiły sprzedać; nie umiemy sprzedawać i tyle. Skad ma być kasa. Jeszcze Alemanego, ktory jako jedyny ogarniał temat, lapcio wy*ebał.
10
I tutaj wchodzi potężny urus, cały na biało...
A tak na poważnie, ostatnie mecze pokazały ze Cubarsi I Inigo jadą na oparach, przyda im się odpoczynek.
1
Pewnie przepchną jakieś 1:0, 2:1 a potem będą pisać, ze RM wychowankami stoi.
Nie rozgladać sie nia innych I jutro postawić kropkę nad 'i'.
0
Boję się trochę o żołądek Deco, ile on tych obiado-kolacji będzie znów jadł z potencjalnymi zawodnikami, którzy mają do nas przyjść.
Mhm, już widzę jak Flick pozbywa się Fermina i Gaviego....no chyba że szwagry coś odje*ią za jego plecami.
0
Ja tam jest spokojny, szwagry (rzutem a taśmę na koniec okienka) wyciągną z kapelusza jakiegoś 'olmo'...niekoniecznie w porozumieniu z trenerem...
1
Jak moja żona, słyszą to, co chcą!
1
Nie jest demonem szybkości, ale boiskową inteligencję to ma....w odróżnieniu od innego naszego obrońcy, rosłego obrońcy.
Eric, zmiennikiem Dżula...pod flickiem to się może udać.
Niesamowicie cenny zawodnik*
*Jeszcze na początku sezonu nie sądziłem, że to napiszę.
3
Może wymiana na Urusa...jeszcze by mu na wyspach podwyżkę dali.
1
@niepijpiotrek ręka, nie ręka, ale objechał ich jak Thuram Urusa....
1
@Kibicodlat5 Martwi to, że szwagry pewnie coś odje*ią, niekoniecznie po myśli Flicka.
0
Nasi powonni grać z bandazami na oczach, bo oczy krwawià jak sie patrzy co brać sedziowska wyprawia.
0
IN YOUR FACE, FOOOOOOOOKERS!!!!
0
Robią co mogą, ciekawe czy się uda??
Obstawiam.jeszcze +9min doliczonego
0
Ale dziurawa ta obrona RS, nie chcą poteznego Urusa dla 'wzmocnienia'?
0
Odprawa przed meczem i dogadanie ostatnich 'szczegółów /wytycznych' od Pereza, czego nie rozumiesz?
Nie byli na gali ZP, więc postanowili się wybrać na to spotkanie.
0
Fajne to 'motywujące' zdjęcie Mundo, szkoda, że nie dali zdjęcia całej drużyny pochylającej się nad karkówką na grillu....
0
Słabo polewali chyba....
0
No, to teraz już jestem absolutnie spokojny, Wy też??
0
A może by tak wrócić....do formy, hmm?
4
@bulo jak zobaczymy kto siedział na VAR, to nic nie dziwi.
3
Obecnie mniej ważne jest kto będzie sędzią głównym, niż kto zasiądzie w beczkowozie VARu - jak widać, tam lubi się 'rozegrać' wiele rzeczy.
Wykrzesać c z siebie ostatki sił i zamknąć ligę.
VeB
0
@Litman Baena, kapitalna opcja...
0
Uuuuu, szwagry ruszająna 'łowy' :P
2
Lapcio, wstydu oszczędź!
0
@heniusss luz......
1
@heniusss sarkazm chłopie.
0
@GucioH ja bym powiedział, że praktycznie, 7 które nam Inter strzelił to były bramki z dooooooopy/po błędach naszych. Dlatego, to odpadnięcie tak boli, bo ogólnie graliśmy świetnie.
3
Było przeczłapac 2-3min i 'kazdy' byłby zadowolony...a nie dać się wydymać i teraz płakać.
Mam nadzieję, że młodzi wyciągnęli wnioski z tej 'lekcji' na przyszłość.
0
Prawidłowo. Bernala też mógł.