kinioo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wroclaw
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
'a odczucia względem zawodnika są pozytywne.' - to mi wystarcza, a Wam?
Jak jeszcze dołożymy 'kunszt/smykałkę/przebiegłość/niesutępliwość i co tam jeszcze naszgo tuza negocjacyjnego - Deco to ten transfer to praktycznie 'ficzado'.
Spóźnili się o 2 lata, lub więcej...teraz, praktycznie nie ma szans go wyjąćz Newcastle - nie z naszym 'portfelem'
0
@ViscaelBarca2007 do tego, obecnie bramkę może strzelić praktycznie każy, z każdego 'kąta', co czyni nas dużo bardziej nieprzewidywlnymi. Świetnie to wygląda. Jakby do tego udało się ściągnąć konkretnego lewego napadziora robiącego róznicę1 na 1 i (w niedalekiej) przyszłości 'odmłodzoną' 9kę 'pasującą' FLickowi to by to magicznie wyglądało.
0
@DAM1ANOo 4/5 & 11/12 March 2025 ??
Losowanie: 21 February 2025
22
Od narzekania na wszystko i obwiniania wszystkiego i wszystkich (patrz dwóch ostatnich 'trenerów'), do: 'musimy patrzeć na siebie, niektórych rzeczy nie zmienimy, skupmy się na tym, na co mamy wpływ'...
...powtórzę się: Flick, to jest najlepsza 'rzecz', jaka się nam przytrafiła od czasów Messiego ;)
VeB
0
Kiedyś dawali 100 za Fatiego ;))
1
"Wygrała Barca" - hold your horses. Lubimy dzielić skórę na Niedźwiedziu, co?
Fakt, świetny dla nas wyniki wczoraj, ale nie dajmy d*py wieczorem, a wrócimy do powyższego nagłówka jutro!
VeB
0
@okiemtypera_lucaxx95 a znasz go, wiesz jak się prezentuje na treningach? Też się zastanawiałem dlaczego się nie przebija itp...widocznie, dla Flicka czegoś mu brakuje...z drugiej strony, jak patrzysz na Martina to...(tak, wiem, dwie różne pozycje, do tego Balde nie ma innego zmiennika, ale mimo wszystko).
Czad pokaże co z niego będzie...oby nie drugi Puć.
0
@lukkobe o to, to. Też, po nieporozumieniach z trenerami z DNA Barcy, uważałem, że potrzeba tu kogoś z zewnątrz, z nowymi pomysłami itp. (marzył mi się Klopp...) Jest dobrze. Micha się znowu cieszy patrząc na grę naszych, a jak już zaczniesz analizować skład - kto stanowi 'kręgosłup' drużyny to aż duma rozpiera.
Oby do przodu i (jak Flick mowi) robić swoje, nie oglądać się na innych i nie szukać wymówek.
VeB.
Do następnego.
K.
0
@Darek_Maruszczak może po tytule? Nie ujmuję Rafie tego, co robi w tym sezonie (miazga), ale idąc tym tokiem rozumowanie: 'I nie widzę problemu, żeby sobie teraz rzucić temat, podyskutować, gdy 2/3 sezonu już za nami.' - możemy dyskutować w ten sposób o (prawie) każdym zawodniku (dokładając do tego to, co się tak naprawdędziej na zapleczu / kto pociąga za sznurki przyznając ZP)
Życzę Rafie, sobie i nam żeby ZP wróciła do gablot Barcy, ale...nie dzielmy skóry na niedźwiedziu...
Pozdro.
K.
6
OK, ok, ok...już jeden brazylijski czarodziej (czy tam Angel) z rozdziabioną gębą leciał po ZP ostatnio, ale nie doleciał.
Spokojnie. NIe uprzedzajmy faktów.
Grajmy swoje. Rafa niech trzyma poziom. NIech zespół trzyma poziom. Wygrajmy jakieśtrofea (LM robi tu 95% roboty) i potem debatujmy. Kto wie?
Swoją drogą, Rafa - jak fenix z popiołów - pracuś i mega drużynowy grajek! Brawo.
VeB
PS.
Aż dziwne, że w tej 10ce nie ma Asenio ?
0
@lukkobe Flick, to chyba najlepsze co sie Barcy 'przytrafiło' od czasu Messiego ;P
Dobrego.
K.
0
@lukkobe Zgadza się; Hipokryzja na maxa. Cieszy mnie jak Hansi się wypowiedział (lub nie) w tym temacie.
Też bardziej zapatruję sie na RSSS - zobaczymy.
CO do 'przetrzepania RM', to i tak AM w weekend oraz dwa mecze z MC mogą im dać w kość... ;)
Pozdro.
K.
2
@lukkobe czasem tam wchodzę, poczytać jak płaczą. Słucham natomiast ich podcstu. I akurat cenie chłopaków prowadzących podcast, jednak ostatnio też troszkę odpłynęli przy niektórych tematach. Szkoda słów czasem.
Pozdro.
VeB
PS. Z kim w półfinale?
0
Nie ma nic o braku czerwonej, a już na pewno żółtej kartki za kryminał na Pedrim...brak zdjęcia?
Cale madridisto by już chlapało na prawo i lewo....a nie, czekaj, przecież wygraliśmy.
1
Obstawiam 'letko', łatwo i przyjemnie, jak... Real wczoraj.
1
@Radko1976 no tak.
0
@tomasthc oj, mają, mają. Mają świetnych i do tego na tyle żeby spokojnie wystawić pierwszą jedenastkę z....jednym Hiszpanem. :PPP
0
Teraz pora na Live i Trent Alexander-Arnold...
Jak to mowia: wróg mojego wroga jest moim przyjacielem....
0
Jeszcze odpali, jak Puć !
0
@Kismeth Deco - TOP
0
Powinni to pociągnąć zdecydowanie dalej, na 'europejskie salony'...trochę pucharów LM z gabloty białych by zniknęło.
Hipokryci i tyle.
2
Ten transfer to prawdziwy majstersztyk Deco, nie musiał robić absolutnie nic.
1
No to teraz ZP dla Asensio bankowo będzie.
1
Hipokryzja.
Zblizajacy sie weekend może byćdla nas sytuacją win-win*, pod warunkiem, że zrobimy 'win' z Sevillą.
*praktycznie każdy wynik w derbach MAdrytu jest dla nas dobry.
Ciśniemy chłopaki!!!
VeB
0
No i gitaarka. Jutro biadolenie białych w prasie ciąg dalszy...
23
Real przegrywa, na drugi dzień sprawa Negreiry...to już staje się tradycją.
0
Jak myslicie, co będzie na okładce ASa??
3pkt naszych to jest mus, nie s*ieprzmy tego!!
6
Tylko nie spier*olmy tego jutro.
1
@Kitek1640 tylko krzyża brakuje, wszak to męczennik...
0
"Barcelona założyła, że pozyskanie zawodnika XYZ jest praktycznie niemożliwe ze względu na brak odejścia piłkarza XYZ z Barcelony"
Praktycznie tak (obecnie*) można zacząć i skończyć takie tematy.