0

Frenkie , Dest podobno ich odejścia związane są z finansami klubu co jest w pełni zrozumiałe, natomiast w pełni ufam pracy Pana Alemanego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 ciężko policzyć w sumie A co chcesz wiedzieć to ci powiem ? Jeden z moich ulubionych piłkarzy.

8

Gorzej bym się wkurzył jakby chcieli sprzedać kogoś z trójki Aruajo , Pedri , Gavi. Natomiast w słabej sytuacji ekonomicznej sprzedaż Frenkiego De Jonga i zastąpienie go Carlosem Solerem jest dla mnie zrozumiałe. Co więcej uważam że Carlos Soler na dzień dzisiejszy jest poprostu ciutke lepszym piłkarzem od Holendra.

9

Coutinho + Dembele + Griezmann = 400 mln = najbardziej kosztowne Trio niewypałów transferowych w historii futbolu. 400 baniek , Alemany by za to cały skład wymienił. Ale do Bartomeu pretensji nie mam bo na papierze te transfery wyglądały świętnie. Ale kwota jest przerażająca.

2

@Michcio12 nie oficjalnie i na razie nie możemy ich zarejestrować. Umowa CVC potrzebna będzie raczej.

1

Robert Lewandowski? Eeee tam Ferran Jutgla jest dajmy mu szansę :)

0

@Transu96 inaczej bym ten obrazek podpisał mianowicie który obecnie piłkarz jest o podobnej charakterystyce do Leo :)

2

Ja się pytam kto zastąpi tego Pana kto ? Whooo?

https://zapodaj.net/b4bbd14651fbd.jpg.html

0

@VeB 1899 dobry elektryk samochodowy wyłączy Ci system adblue za 500 zł w 10 minut.

1

@Vincent__Vega słabych fachowców musisz mieć.

0

@VeB 1899 Adblue można bez problemu wyprogramowac z auta w każdym samochodzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rastafarnianin trzeba mieć trenera Który z zawodników wyciąga maksimum możliwości. Takim jest Jurgen Klopp i Guardiola.

4

Plus taki że zlikwidowane gole na wyjeździe:)

22

Bernabeu akurat żadną twierdzą nie jest także uważam ze City spokojnie da radę na wyjeździe.

3

Słynne Here we go !


0

@Ptasior no patrząc na terminarze naszych rywali w walce o top 4 latwo też nie będą mieli.

1

Przegraliśmy być może kluczowy mecz w walce o top 4 bo z taką formą nie widzę szans nawet w starciu z Mallorcą nie mówiąc już o Betisie, Celta Vigo czy Villarealu.

3

Po co nam Kessie mówili a no właśnie na takie mecze jak z cadiz czy Rayo.

5

Zero reakcji Pana trenera Xaviego tutaj nie ma usprawiedliwienia.


2

No Xavi jak nie utrzyma LM to czarno ja to widzę, czarno.

0

@AdamaTraore mallorca jak wogole można mówić że to łatwy mecz

1

Z trudniejszych meczy zostaje nam jeszcze Betis , Celta, Villareal.

1

Walka o top 4 będzie do ostatniego meczu. Nie wygląda to dobrze spadek formy jest straszny.

0

No chłopy chociaż punkt.

1



Rudiger w Realu ?;)

3

Raczej fejk


1

Betis przegrał pięknie:)

0

Mamy zaległy mecz to nam trochę sabake ratuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?