kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Frenkie , Dest podobno ich odejścia związane są z finansami klubu co jest w pełni zrozumiałe, natomiast w pełni ufam pracy Pana Alemanego.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 ciężko policzyć w sumie A co chcesz wiedzieć to ci powiem ? Jeden z moich ulubionych piłkarzy.
8
Gorzej bym się wkurzył jakby chcieli sprzedać kogoś z trójki Aruajo , Pedri , Gavi. Natomiast w słabej sytuacji ekonomicznej sprzedaż Frenkiego De Jonga i zastąpienie go Carlosem Solerem jest dla mnie zrozumiałe. Co więcej uważam że Carlos Soler na dzień dzisiejszy jest poprostu ciutke lepszym piłkarzem od Holendra.
9
Coutinho + Dembele + Griezmann = 400 mln = najbardziej kosztowne Trio niewypałów transferowych w historii futbolu. 400 baniek , Alemany by za to cały skład wymienił. Ale do Bartomeu pretensji nie mam bo na papierze te transfery wyglądały świętnie. Ale kwota jest przerażająca.
2
@Michcio12 nie oficjalnie i na razie nie możemy ich zarejestrować. Umowa CVC potrzebna będzie raczej.
1
Robert Lewandowski? Eeee tam Ferran Jutgla jest dajmy mu szansę :)
0
@Transu96 inaczej bym ten obrazek podpisał mianowicie który obecnie piłkarz jest o podobnej charakterystyce do Leo :)
2
Ja się pytam kto zastąpi tego Pana kto ? Whooo?
https://zapodaj.net/b4bbd14651fbd.jpg.html
0
@VeB 1899 dobry elektryk samochodowy wyłączy Ci system adblue za 500 zł w 10 minut.
1
@Vincent__Vega słabych fachowców musisz mieć.
0
@VeB 1899 Adblue można bez problemu wyprogramowac z auta w każdym samochodzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rastafarnianin trzeba mieć trenera Który z zawodników wyciąga maksimum możliwości. Takim jest Jurgen Klopp i Guardiola.
4
Plus taki że zlikwidowane gole na wyjeździe:)
22
Bernabeu akurat żadną twierdzą nie jest także uważam ze City spokojnie da radę na wyjeździe.
3
Słynne Here we go !
0
@Ptasior no patrząc na terminarze naszych rywali w walce o top 4 latwo też nie będą mieli.
1
Przegraliśmy być może kluczowy mecz w walce o top 4 bo z taką formą nie widzę szans nawet w starciu z Mallorcą nie mówiąc już o Betisie, Celta Vigo czy Villarealu.
3
Po co nam Kessie mówili a no właśnie na takie mecze jak z cadiz czy Rayo.
5
Zero reakcji Pana trenera Xaviego tutaj nie ma usprawiedliwienia.
2
No Xavi jak nie utrzyma LM to czarno ja to widzę, czarno.
0
@AdamaTraore mallorca jak wogole można mówić że to łatwy mecz
1
Z trudniejszych meczy zostaje nam jeszcze Betis , Celta, Villareal.
1
Walka o top 4 będzie do ostatniego meczu. Nie wygląda to dobrze spadek formy jest straszny.
0
No chłopy chociaż punkt.
1
Rudiger w Realu ?;)
3
Raczej fejk
1
Betis przegrał pięknie:)
0
Mamy zaległy mecz to nam trochę sabake ratuje.