kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pieknie MORDO MOJA TY
0
za dlugo messi.
0
jest kur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
brawo Mathieu za ten mecz
0
dlugaa praca przed Enrique
0
dobra ja ide bo mi nerwy puscily pozdrawiam.
0
i tak bedzie do konca ...
1
co za frajer ten sedzia...
0
jak tak do konca 90 minut to mamy tylko remis
0
dobra to zaraz bedzie bramka ;p
0
nie no dajcie spokoj.
0
czy wroci jeszcze prawdziwy messi ?
0
Montoyaaaaaaaaaaaa !
0
Mathieu dobry dobry nie powiem..
0
nie no jaja heheh
0
gdzie jest pedro ? gdzie jest messi...
1
powiedzmy sobie jasno w lidze mistrzow z takim skladem bedzie ciezko.
0
nie nie montoya to nie alves.
0
tragiczne dosrodkowanie Montoya tragedia.
0
Co to ma być neymar ławka Pedro gra jaja
0
za kogo niby vermaelen mialby grac ?;p
0
wedlug jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego barca zdobedzie wszystkie tytuly ;p
2
2 suarez , 2 messi , 2 neymar i samoboj ronaldo
0
czy wyjdzie z lawki czy nie to i tak musi sie przyzwyczaic wiec lepiej niech wyjdzie od pierwszej minuty.
9
za duzo sie o tym Munierze rozpisuja ... Jeszcze nic takiego nie pokazal a taka afera wokol niego ;p wszystko jeszcze sie okaze jaki to on kot ;)
0
Daj Ci Boże Mathieu zebys gral tu wielkie mecze bo jak na razie dobrych ocen nie zbierasz. Inaczej mowia inaczej graja. Proste jak jeba..
16
Prawda jest taka ze u nas jeszcze tez nic nie pokazal to dopiero poczatek sezonu a Zubi i Bartomeu zachwycaja sie Enrique jakbysmy mieli jakiegos Boga w druzynie. Oceniac bedzie mozna juz w polowie sezonu. Teraz jeszcze na to nie czas.
0
Fenomen nic dodac nic ująć.
15
Barcelona sie wyroznia ( buty ) ;D
0
wszyscy w pantoflach a spojrzcie na Luisa hehehehhe dobry rodzynek ! ;d