0

Pieknie MORDO MOJA TY

0

za dlugo messi.

0

jest kur!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

brawo Mathieu za ten mecz

0

dlugaa praca przed Enrique

0

dobra ja ide bo mi nerwy puscily pozdrawiam.

0

i tak bedzie do konca ...

1

co za frajer ten sedzia...

0

jak tak do konca 90 minut to mamy tylko remis

0

dobra to zaraz bedzie bramka ;p

0

nie no dajcie spokoj.

0

czy wroci jeszcze prawdziwy messi ?

0

Montoyaaaaaaaaaaaa !

0

Mathieu dobry dobry nie powiem..

0

nie no jaja heheh

0

gdzie jest pedro ? gdzie jest messi...

1

powiedzmy sobie jasno w lidze mistrzow z takim skladem bedzie ciezko.

0

nie nie montoya to nie alves.

0

tragiczne dosrodkowanie Montoya tragedia.

0

Co to ma być neymar ławka Pedro gra jaja

0

za kogo niby vermaelen mialby grac ?;p

0

wedlug jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego barca zdobedzie wszystkie tytuly ;p

2

2 suarez , 2 messi , 2 neymar i samoboj ronaldo

0

czy wyjdzie z lawki czy nie to i tak musi sie przyzwyczaic wiec lepiej niech wyjdzie od pierwszej minuty.

9

za duzo sie o tym Munierze rozpisuja ... Jeszcze nic takiego nie pokazal a taka afera wokol niego ;p wszystko jeszcze sie okaze jaki to on kot ;)

0

Daj Ci Boże Mathieu zebys gral tu wielkie mecze bo jak na razie dobrych ocen nie zbierasz. Inaczej mowia inaczej graja. Proste jak jeba..

16

Prawda jest taka ze u nas jeszcze tez nic nie pokazal to dopiero poczatek sezonu a Zubi i Bartomeu zachwycaja sie Enrique jakbysmy mieli jakiegos Boga w druzynie. Oceniac bedzie mozna juz w polowie sezonu. Teraz jeszcze na to nie czas.

0

Fenomen nic dodac nic ująć.

15

Barcelona sie wyroznia ( buty ) ;D

0

wszyscy w pantoflach a spojrzcie na Luisa hehehehhe dobry rodzynek ! ;d

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?