kodi77
Dołączył/a: luty 2013
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
???? "La Gazetta dello Sport": Real Madryt zamierza wyłożyć 120 mln euro na Rafaela Leao z Milanu ‼
ZAMIENNIK MBAPPE ????
0
Jakby był Messi to by w życiu nie strzelał
0
Witam jakie auto polecacie do 50 k chodzi mi o jakiegoś sedana może tez być hatchback ?
6
Nie ze się śmieje czy coś ale Raiola jest drugim po Jesusie człowiekiem który zmartwychwstal
1
R A K I E T I Ć !
0
Z)&@-(@€;&( nam święta
0
Trzeba klauzule podwyższyć za Luuka żeby Real się nie przyczaił bo oni napewno kogoś na wykończenie wrzutek szukają
0
Zawsze z Levante gramy padlinę
3
Salah jest ciężkim kotem ale czy on napewno jest potrzebny ? My mamy problem z 9 i na tym bym się skupił jak odejdzie Dembele to równie dobrze może przyjść Raphinia w jego miejsce. Mamy w składzie samych skrzydłowych i żadnej 9 na klasowym poziomie
1
@fcb710 ale musisz mieć strita
0
Szkoda ze nasz były kapitan Leo nic nie napisał albo nie dodał po wczorajszym zwycięstwie
0
Opuszczający kibice białych stadion treningowy Barcy w 60 minucie bezcenny widok
4
Araujo w pierwszej kolejności powinien skleić kontrakt !!!
0
Komentarz usunięty
0
@BART97 naprawdę ten post dodałem minutę temu, odstaw ten towar byku
0
@msmsms pytam bo ludzie maja różne zdanie
0
Jakby miał wrócić to kogo wybieracie Messi czy Neymar ?
3
Jeszcze pare miechów temu
Abde De Jong Jutgla a teraz
Depay Auba/Torres Dembele/Adama
Alemany co Ty od***** za okienko królu złoty
0
@kolomen2 domestos
5
Jakby wzięli Coutinho za 40 mln to kozak
14
Adama Traore o ja Cię pie pie piorun pie nie będę mówił jak
14
Ferran torres w 3 ostatnich meczach 2 asysty i bramka oby tak dalej
6
Do twojej bujnej czupryny znosimy błaganie rób już zawsze transfery Mateu Alemanie
4
Nie pozostaje napisać nic innego niż
ADAMA TRAORE O JA cię Pieeeee!!
0
I jeszcze raz Alemany Top !!!
0
Komentarz usunięty
0
A ten nasz Beton to nie jest syn Betona asystenta Zidana ?
2
@Fiseq wyjaśnione
0
@Survier na szczęście dobrze wiemy ze cienko u Ciebie z dobra riposta :D
4
Busi po 10 minutach takiego tempa w Tenisie przewrócił by się na ziemie i śmigłowcem prosto do szpitala