0

@Skaramuczi akurat moim zdaniem Mbappe idealnie by pasował u nas, ale tu nie ma co porównywać Dembele z Kylianem bo to są różne poziomy nie oszukujmy się

14

Moim zdaniem Dembele nie pasuje do nas wogole, to zawodnik który średnio odnajduję się w ataku pozycyjnym. Jest to chłopak z wielkim potencjałem ale umówmy się do poziomu Mbappe brakuje mu dużo, męczą go kontuzje itp. Możecie mnie tu zjeść ale Neymar od kopa daje nam jakość, której puki co nie dają Coutinho i Dembele. Ja jestem za tym żeby przyszedł Griezmann z Neyem a odszedł Dembele tylko za cenę podobną do tej która daliśmy za niego.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

I te popękane sraki kibiców Realu w razie przyjścia Neya i Griezmana :D bezcenne

0

Ale są wszyscy zajawieni na tego Neymara razem ze mną.. dopiero będzie ból dupy jak nie przyjdzie

0

@4drian0 Neymarburger

0

Neymar pasował do nas jak ulał szybko pokazał pełnię swoich umiejętności, popełnił błąd i zdaje sobie z tego sprawę ale nigdzie nie będzie mu lepiej niż u nas. Może wkońcu magia powróci na Camp Nou i znowu będziemy mieć skrzydłowego z prawdziwego zderzenia, kto jak nie on jest nam potrzebny? MSN najlepsze trio na świecie

0

Neto został sprowadzony dla Neymara

0

@Avada Kedavra lepszy majonez

0

@Coutinho007 my chyba inny mecz oglądamy... chyba na odwrót, Coutinho przeciętnie a Arthur gra zajebisty mecz

3

Arthur to ciężki kocur

1

@Azi nie wiem czego mordeczko nie zrozumiałeś za jego plecami w sensie że w środku pola po lewej stronie

8

Neymar miał by sens ale w przypadku gdy Coutinho by grał za jego plecami w systemie 433, bardzo lubie Cou i chciałbym żeby został i przy Neymarze mógłby się odnaleźć na nowo.

3

@Artem33 aż się wystraszyłem. Okej zrobię jak mówisz...

0

Jakoś nie wydaje mi się żeby Neymar wraz z Griezmannem do nas przyszli w jednym okienku bo po prostu nam na nich nie styknie tym bardziej zarabiali by mega dużo, pozostaje teraz pytanie który z nich przyjdzie?

0

Tak swoją drogą to Willian ma chyba taśme na Valdka :D

1

Ale bym zobaczył taki składzik w następnym sezonie
Ter Stegen
Semedo Pique Umtiti Alba
Arthur De Jong Coutinho
Dembele Messi Griezmann

Ewentualnie De Ligt, tak wiem pomarzyć można. Valdek i tak ma swój ulubiony skład

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dejvo źródło chyba roksa Asia

0

Co jak co ale taki Hazard może namieszać w Realu mam nadzieje że mądrze wykorzystamy kase na transfery i posprzedajemy niepotrzebnych zawodników.

7

Real za Hazarda 100 za Jovicia 60 a my za Coutinho 160 -,-

1

Coutinho delilatny wypust zaliczył

12

Jak dostaliśmy siano po Neymarze to 150 mln mogliśmy spokojnie wyłożyć na Hazarda nie żałowali byśmy tej decyzji.

5

Wiem że wypisuje jak potrzepany komentarz za komentarzem ale jestem poirytowany faktem że mieliśmy Xaviego Inieste i Busquetsa jak dla mnie jedna z najbardziej kreatywnych pomocy na swiecie, uzupełniali się dosłownie we wszystkim. Bartomeu dobrze wiedział że ich czas sie kończy i nie zrobił nic w tym kierunku żeby ich w jakiś sposób zastąpić. Jak Barcelona może grać na trzech defensywnych pomocników? To się w głowie nie mieści.. jak można było kupić Coutinho za Inieste i nie dawać mu szans na tej pozycji tylko upychanie go na lewym skrzydle a później narzekanie że nic nie gra. Valverde to zwykły grzbiet, chyba nikt mnie tak nie irytuje jak on 

9

A później się dziwią wszyscy że Messi sam musi grać i sobie akcje kreować jak Busquets Rakieta i Vidal grają do najbliższego i wogole nie patrzą do przodu, potrzebny nam jakiś szybki i kreatywny pomocnik na już de Jong to za mało. 

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Ej zastanawiam się jak to jest k*r*a możliwe że nasza pomoc to Vidal Busquets i Rakitic chyba nikt nie ma mniej kreatywnej i defensywnej pomocy od nas...

7

Może specjalnie chcą podrażnić szejka z tym Neymarem żeby wyłożył klauzulę na Coutinho :D

0

Boże jak sobie pomyśle MSN to ciarki przechodzą 

10

@FlaizioPL bardziej interesuje mnie kiedy będzie oficjalnie zwolniony :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?