0

Chyba Tobie nie pykło gdyż jeszcze przed chwilą były takie komentarze tylko juz usunięte :)

4

Co wy piszecie ludzie dla mnie nie jesteście za Barca jak chcecie odejścia Alby. Ile razy mam powtarzać że jest to płuco Barcy jest nam niezmiernie potrzebny i nawet nie przechodzi mi przez myśl żeby mógł grać w innym klubie niż nasza ukochana Barca.

1

Dawno się tak nie uśmiałem z Cristiano po bramce Leo był taki czerwony że mało brakło by eksplodował :D

2

Świetny mecz, świetny Messi. Teraz nie odpuszczać i wygrywać do końca sezonu. Mam nadzieje że na koniec będziemy świętować mistrza.
Leo jak Cię tu nie kochać

23

Pique jestem z Toba całym sercem za to że jesteś taki szczery, prawdziwy Barcelonista :)

0

Dali nam dzisiaj tyle szczęścia!

0

Dawno nie byłem tam zły i rozczarowany

2

Boli mnie tylko fakt iż Jordi Alba grzeje ławkę dla mnie to jest płuco Barcy

2

Dawać Coutinho!

0

Ludzie jeśli wierzycie w to że Isco do nas dołączy to jesteście w błędzie. Jest to gość który ma 24 lata i napewno nie będzie siedział rok na ławie i niezaprzepasci sobie MŚ 2018 tylko dlatego żeby do nas dołączyć. Pozdrawiam

0

Moim zdaniem nie ma co gdybać kto do nas dołączy po prostu trzeba poczekać na rozwój sytuacji.

1

MSN kosmici! Moim zdaniem Najlepszy atak w histori piłki nożnej.

0

Panowie jakiś dobry stream darmowy?

1

Sampaoli to jedyna rozsądna opcja

0

Dzięki Lucho! Byłeś dobrym trenerem i wiele wniosłeś dla drużyny obyś miał godnego następce :)

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Niech ten mecz się już skończy

0

Smutno mi się robi jak oglądam moją ukochaną drużynę tak słabą i bezsilną..

0

Wielbłądy to są w Egipcie :) z tego co widzę to jest najaktywniejszym zawodnikiem Barcy

1

Najlepszy zawodnik Barcy po pierwszej połowie to Digne

3

Powiem wam szczerze że dawno mi nie było tak przykro.. Mam tylko nadzieje że to jest kryzys z którego wyjdziemy z podwójną siła. Mimo wszystko VeB!

0

Brak słów, szkoda się denerwować..

0

Z Alaves w finale :)

3

Nie podoba mi się nasz dzisiejszy skład ale mam nadzieje że LE wie co robi.. Po zwycięstwo!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Chyba dzisiaj właśnie bedzie wiec nie panikuj :D

0

Aa widzisz jednak od pierwszych minut

6

Ej nie mogę słuchać jak wszyscy jojczycie a po meczu bedzie brawo Gomez i brawo Rafa.. Pozwolcie że ocenimy ich po meczu, Lucho wie lepiej od was co robi :) VeB!

0

Dobry skład Neymar niech wejdzie w 2 połowie chyba że bedzie wysoki wynik. Po zwycięstwo!

0

Oby Vidal od pierwszych minut zasługuje na minuty :) Visca El Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?