kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@norbi77 Lucek lubi takie.
1
@messi33 Przecież on na tym euro za nazwisko gra.
1
@Comentateiro A wszyscy mówili że się skończył może nie strzela ale robi inne czary Mary.
1
Co Portugalia nie może to Turcja wspomoże.
0
@Pitinho Chyba że na pomostówkę pójdzie.
2
@mekston No ale chłopa położył i nawet zacentrował.
1
@SelloutCrowd Ja ci dam zaraz Cr 7 z 2 bramkami .
0
@FcPortoFan1999 Co boisz się że mu wejdzie w nawyk?
2
Mogła by ta łysa pała z Portugalii jakiegoś samobója strzelić.
5
@KrychaFCB Schudła trochę.
5
@LionelM95 Tylko tak kontrolnie żeby rozgonić chmury.
0
@Kapitan hawk To fakt miał 1 sytuację mógł trafić.
0
@Kapitan hawk Ostatnio typowałeś 0:0 Polska-Austria a później jakoś że Zalewski strzeli bramkę,od czasu do czasu coś ci się uda trafić.
0
Kibicowanie Polsce to trochę tak jak popieranie partii politycznych , człowiek się łudzi że będzie lepiej ale w ogólnym rozrachunku zawsze dupa z tyłu.
0
@Kessie Teraz napić? Teraz to trzeba kończyć picie.
0
@Rust_Cohle Tak jak ty z tą parówą Nunezem.
0
@Kapitan hawk Zalewski miał strzelić...
1
@Luciano99 Twój stary to by był szybciej w bramce niż piłka.
0
piątek wiele nie miał ale coś tam wcisnął.
0
@kanver_ Zalewski miał fajną szansę to spartolił.
4
Przydałoby się jakiś taki Calafiori w Austrii.
2
Jeszcze Polska nie zginęła.
0
Lewy wstał z ławki i zaczęliśmy lepiej grać.
0
@JordiAlbion Podobno Pudzian jest na trybunach ,trzeba drastycznych środków.
0
Słyszałem że Probierz ma znowu zaskoczyć wszystkich i wyjść w stroju Adama.
30
@koksik2700 Jak to było na billboardach Platformy? Drożyzna=pis , a teraz to już uwalnianie rynku.
0
@Derean Aż wstyd patrzeć co ta Anglia prezentuje.
3
@Bobo25 Messi i Rakitic po równo ciągli...
3
@Pawlak1992 Ester Ledecky mistrzyni olimpijska w snowboardzie i narciarstwie alpejskim.
0
@FcPortoFan1999 A 1:1 może być?.