0

@PJ777 to jak ma go klubu pożegnać? Dając na siłę jeszcze jeden rok kontraktu, obecny się skończył, można napisać na stronie podziękowania i tyle, tu nie ma się co rozczulać za niby kapitanem co 3/4sezonu przesiedziała na ławce lub trybunie

0

Niech go szybko biorą, będzie o jednak telenowele transferową mniej

1

Premie lig go interesuje no fajne tyko żadna dobra drużyna z ligi angielskiej się nim nie interesuje, zresztą on żadnej potwierdzonej oficjalnej oferty nie dostał a to chyba daje do myślenia

3

A kogo ten nie wypał interesuje sezon ogórkowy to teraz będą pisać o każdym byłym zawodniku nawet takim zerze byle coś pisać

0

No i dobrze nie w tym wieku nie za te pieniądze nie za tą pensje

8

Super jedyne co pewne wynika z tego artykułu to że wrócił z urlopu....no kurwa news dnia

3

Ja pierdole szukania dziury w całym grał w copa america z reprezentacją to odniósł się do ostatnich meczu i turnieju, to normalnie piłkarze Barcy grający na euro wypowiadają się o euro i reprezentacji i nikt nie szuka problemu

0

Tak zastawa się a pokaż a później o takiego nie zarejestrują bo nie spełniają wymogów finansowych to jak kupowanie super drogiej fury kupić nie problem a później nie ma na paliwo ubezpieczenie czy porządny serwis auto stoi ale mogę się chwalić że się ma

0

Mogą go wyceniać na 10 50 100mln jeśli nie będzie chciał odejść to i tak go nie sprzedadzą

1

@vangoor w po co trzymać dwóch i płacić za dwóch na fatiego nie mam chętnych, a nawet jeśli by się pojawili musiałbym chcieć odejść lepiej więc utrzymywać jednego rezerwowego

1

Oby się nie doczekał szkoda kasy

0

@okiemtypera_lucaxx95 przecież thiago wraca jako asystent trenera zakończył karierę z powodu kontuzji

0

A mnie interesuje zdanie trenera czy potrzebuje Nico? A nie to chce laporta i deco bo z ich pomysłów to raczej same nie wypaly

1

Dla nas żadna strata szkoda płacić za niego tych 20-30mln a za mały kontrakt i tak nie będzie grał

1

I bardzo dobrze a cencelo do arbusow i żaden Mendes nie wciśnie laporcie tych grajków

0

Ultimatum stawia żadna drużyna o niego nie pyta jest w czarnej dupie i dobrze o tym wie, od razu powinnien dostać odp że nie ma negocjacji jest wolny i może grać gdzie chce

2

Jak słyszę że może wiele zdziałać a tak naprawdę nie ma potwierdzenia rzetelnego że jaki kolowiek klub złożył mu ofertę to chyba jest wymowne. A nawet jeśli by został z kontraktem za grosze jak tu nie którzy chcą bo za zasługi to nie wyobrażam sobie by taki zawodnik został nawet drugim czy trzecim kapitanem to jak plucie w twarz piłkarzom z podstawowego składu

1

I tak samo będzie z innymi Williams, kimich itd nikt nie przyjdzie grac do Barcy za grosze nie mając pewności że zostaną zarejestrowani, co najwyżej gracze po 30 przed emeryturą trzeba się pogodzić i być realistami

1

Tego gówna frajera to nawet za darmo i 100euro rocznie nie powinni brać, toksyczny płaczek z pojebana rodzinką

0

Oby się nie doczekał

1

Puki prezesem jest tabas to vinicjusz małpa idealnie pasuje na ambasadora głupi i głupszy

0

Oddajmy walkowera znowu się zapiszmy w historii turnieju pierwsi którzy odpadli bez punktów, zaoszczędzimy sobie dalszej kompromitacji

1

Szkoda że tęgo ognia nie widać na boisku, chyba że ma na myśli płonący konar......

1

@Wiking88 w sedno

0

@normasubiektywna zgadzam się ale młodzi nie są głupi widzą co się dzieje w klubie jaka jest polityka transferowa i agentów wymuszających żeby taki lewym każdy mecz nawet o pietruszkę lub bez formy grał od deski do deski jak młodzi mają się rozwijać i nabierać doświadczenie... grając w dziakda na treningach

0

@BISHBASHBOSH pod wodzą Flicka ubędzie mu lat odmłodnieje, zrobi formę jak w pierwszych sezonach w Bayernie normalnie cud się stanie co za brednie i ślepe wypatrzenie w gościa który się starzeje i coraz bliżej emerytury a nie eksplozji formy

0

I bardzo dobrze że chce odejść ja mu się nie dziwię, w Barcelonie zarobi o wiele mniej i nie będzie grał bo stare drewno lewy musi grać każdy mecz ligowy pucharowy od pierwszej do ostatniej minuty i nie zanosi się niestety na zmiany to gdzie tacy Gui, rogue i inni młodzi mają się ograć nabrać doświadczenia to jest ich czas rozwoju potrzebują gry możliwość łapania minut a nie klepania piłki na treningu z pierwszą drużyną

0

@Litman różnic jest taka że de Jong ma jeszcze kilka lat gry i na rynku mogą się znaleźć chętni na jego kupno a lewy to już schyłek kariery z racji wieku

1

@Sc00rwiel lewy święta krowa nie do ruszenia, gole niby gwarantuje choć zobaczymy w tym sezonie jak będzie, ale blokuje rozwój młodych piłkarzy jak rogue,guiu bo każdym meczu musi grać od deski do deski a pensja z każdym sezonem większe i obciąża klub

6

Poczekam bo nie ma żadnych ofert jak co roku żaden klub się nim nie interesował nikt nie chciał go wykupić, może w tym roku jakiś słaby średni klub weźmie go za darmo i da mu mały kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?