krzak82
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ777 to jak ma go klubu pożegnać? Dając na siłę jeszcze jeden rok kontraktu, obecny się skończył, można napisać na stronie podziękowania i tyle, tu nie ma się co rozczulać za niby kapitanem co 3/4sezonu przesiedziała na ławce lub trybunie
0
Niech go szybko biorą, będzie o jednak telenowele transferową mniej
1
Premie lig go interesuje no fajne tyko żadna dobra drużyna z ligi angielskiej się nim nie interesuje, zresztą on żadnej potwierdzonej oficjalnej oferty nie dostał a to chyba daje do myślenia
3
A kogo ten nie wypał interesuje sezon ogórkowy to teraz będą pisać o każdym byłym zawodniku nawet takim zerze byle coś pisać
0
No i dobrze nie w tym wieku nie za te pieniądze nie za tą pensje
8
Super jedyne co pewne wynika z tego artykułu to że wrócił z urlopu....no kurwa news dnia
3
Ja pierdole szukania dziury w całym grał w copa america z reprezentacją to odniósł się do ostatnich meczu i turnieju, to normalnie piłkarze Barcy grający na euro wypowiadają się o euro i reprezentacji i nikt nie szuka problemu
0
Tak zastawa się a pokaż a później o takiego nie zarejestrują bo nie spełniają wymogów finansowych to jak kupowanie super drogiej fury kupić nie problem a później nie ma na paliwo ubezpieczenie czy porządny serwis auto stoi ale mogę się chwalić że się ma
0
Mogą go wyceniać na 10 50 100mln jeśli nie będzie chciał odejść to i tak go nie sprzedadzą
1
@vangoor w po co trzymać dwóch i płacić za dwóch na fatiego nie mam chętnych, a nawet jeśli by się pojawili musiałbym chcieć odejść lepiej więc utrzymywać jednego rezerwowego
1
Oby się nie doczekał szkoda kasy
0
@okiemtypera_lucaxx95 przecież thiago wraca jako asystent trenera zakończył karierę z powodu kontuzji
0
A mnie interesuje zdanie trenera czy potrzebuje Nico? A nie to chce laporta i deco bo z ich pomysłów to raczej same nie wypaly
1
Dla nas żadna strata szkoda płacić za niego tych 20-30mln a za mały kontrakt i tak nie będzie grał
1
I bardzo dobrze a cencelo do arbusow i żaden Mendes nie wciśnie laporcie tych grajków
0
Ultimatum stawia żadna drużyna o niego nie pyta jest w czarnej dupie i dobrze o tym wie, od razu powinnien dostać odp że nie ma negocjacji jest wolny i może grać gdzie chce
2
Jak słyszę że może wiele zdziałać a tak naprawdę nie ma potwierdzenia rzetelnego że jaki kolowiek klub złożył mu ofertę to chyba jest wymowne. A nawet jeśli by został z kontraktem za grosze jak tu nie którzy chcą bo za zasługi to nie wyobrażam sobie by taki zawodnik został nawet drugim czy trzecim kapitanem to jak plucie w twarz piłkarzom z podstawowego składu
1
I tak samo będzie z innymi Williams, kimich itd nikt nie przyjdzie grac do Barcy za grosze nie mając pewności że zostaną zarejestrowani, co najwyżej gracze po 30 przed emeryturą trzeba się pogodzić i być realistami
1
Tego gówna frajera to nawet za darmo i 100euro rocznie nie powinni brać, toksyczny płaczek z pojebana rodzinką
0
Oby się nie doczekał
1
Puki prezesem jest tabas to vinicjusz małpa idealnie pasuje na ambasadora głupi i głupszy
0
Oddajmy walkowera znowu się zapiszmy w historii turnieju pierwsi którzy odpadli bez punktów, zaoszczędzimy sobie dalszej kompromitacji
1
Szkoda że tęgo ognia nie widać na boisku, chyba że ma na myśli płonący konar......
1
@Wiking88 w sedno
0
@normasubiektywna zgadzam się ale młodzi nie są głupi widzą co się dzieje w klubie jaka jest polityka transferowa i agentów wymuszających żeby taki lewym każdy mecz nawet o pietruszkę lub bez formy grał od deski do deski jak młodzi mają się rozwijać i nabierać doświadczenie... grając w dziakda na treningach
0
@BISHBASHBOSH pod wodzą Flicka ubędzie mu lat odmłodnieje, zrobi formę jak w pierwszych sezonach w Bayernie normalnie cud się stanie co za brednie i ślepe wypatrzenie w gościa który się starzeje i coraz bliżej emerytury a nie eksplozji formy
0
I bardzo dobrze że chce odejść ja mu się nie dziwię, w Barcelonie zarobi o wiele mniej i nie będzie grał bo stare drewno lewy musi grać każdy mecz ligowy pucharowy od pierwszej do ostatniej minuty i nie zanosi się niestety na zmiany to gdzie tacy Gui, rogue i inni młodzi mają się ograć nabrać doświadczenia to jest ich czas rozwoju potrzebują gry możliwość łapania minut a nie klepania piłki na treningu z pierwszą drużyną
0
@Litman różnic jest taka że de Jong ma jeszcze kilka lat gry i na rynku mogą się znaleźć chętni na jego kupno a lewy to już schyłek kariery z racji wieku
1
@Sc00rwiel lewy święta krowa nie do ruszenia, gole niby gwarantuje choć zobaczymy w tym sezonie jak będzie, ale blokuje rozwój młodych piłkarzy jak rogue,guiu bo każdym meczu musi grać od deski do deski a pensja z każdym sezonem większe i obciąża klub
6
Poczekam bo nie ma żadnych ofert jak co roku żaden klub się nim nie interesował nikt nie chciał go wykupić, może w tym roku jakiś słaby średni klub weźmie go za darmo i da mu mały kontrakt