0

Osobiście odebrałem akcje Neymara jako próbę prowokacji. Ale prowokacji w pozytywnym znaczeniu - była ona jak najbardziej na miejscu na tym etapie gry i poziomie emocji. Gracze espanyolu grali w 9, wielu miało żółte kartki i Ney, wiedząc jak reagują przeciwnicy na jego "triki', chciał zmusić obrońców do popełnienia kolejnego brzydkiego faulu i zwiększyć szanse na kolejne czerwo. Espaynol zasłużył na o wiele więcej kar w tym meczu. Poziom ich agresji wyszedł daleko poza "szacunek do rywali" jakim musi kierować się Ney.
Właśnie dlatego jestem zwolennikiem regularnego karania po meczu na podstawie video. Zasługiwałeś na czerwoną, zamiast tego strzeliłeś bramkę: dodatkowa pauza. Opieranie się na samym protokole sędziowskim to jest farsa.

0

jaki koment, taki móżdżek

0

Najlepszy zespół w historii piłki nożnej i europejskiej koszykówki :)

1

Valdes w formie z najlepszych lat (ostatnie 2-3 lata w Barsie) był w top5 bramkarzy świata. Gdyby nie kontuzja to byłby teraz spokojnie pierwszym bramkarzem w jakimś top klubie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?