1

bez rodzynek

7

stawiam kompot z czereśni

3

odpal 2 transmisje w razie w :D

4

większe legendy klubu jak Raul czy Casillas "sponiewierali' więc nie ma się co dziwić

0

ooo już 1000 dni się z wami tu męcze :D

miłej niedzieli :)

1

jestem takim kibicen ekstaklasy i myślałem że oni w jednym klubie grają :D

0

grozi Furmanowi za to jakaś kara?
ja osobiście bym go wywalił z drużyny

2

olśniło mnie :D
to Stegen i Cillessen są winni takiej słabej dyspozycji strzeleckiej !
no weź graj na treningu przeciwko gościom którzy wszystko bronią, można się zniechęcić co nie?

0

apropo tych stwarzanych okazji to dysproporcja miedzy stwarzaniem a wykorzystywaniem ich jest ostatnio dość duża
nie wiem może za mało czasu na treningach poświecają na takie rzeczy ale to nie jest normalne żeby przy tylu okazjach do ostaniej minuty nie być pewnym wygranej

7

da się to jakoś odzobaczyć? :D

2

o ile w obronie to dobrze wygląda to w ataku wygląda to tak jakby grupa znajomych która kiedyś ze sobą grała spotkała się po latach na orliku

Piqua i Verma i Busi dzisiaj po profesorsku

Messi im bardziej chce tym gorzej to wygląda
Cou zmiana na plus (chociaż po wejściu mało widoczny) pewnie by strzelił gdyby nie był faulowany w polu karnym

ogólnie zespół wygląda jakby dopiero wrócili z wakacji

2

Ktoś nam podmienił Messiego

0

zawsze nie lubiłem tego Gajgera :D

0

ten dwumecz to będą taktyczne szachy :D
myśle że w tej parze padnie góra 3 bramki

0

po samej reakcji po skoku wkidac ze złapał luz

0

dla mniw to bardziej Żiru

1

a jaką klate ma

4

to beat 93m :D
Kamil dla bezpieczeństwa 40m dalej

1

co te nasze rodaki skakaja :O

3

szynka w sosie i ziemniaki :D

3

ale Bartomeu się opalił :D

0

Kurtuła zagrał taki wspaniały mecz że jest nominowany do gracza tygodnia LM?

nominowani prócz niego

Zaniolo, Verratti. i Vertonghen

0

i tak będzie kierował gangiem zza kratek a może mu się znowu uda uciec, chociaż teraz wyrok będzie odsiadywał w USA

1

daj jej karte kredytową

0

Hugo sie w ter Stegena bawi

0

3:1 dla bielszych :D

0

spamujemy mu mesengera!! :D

0

Klepnął czy chwycił i przytrzymał?

1

ja to ogólnie myślałem że on jest z Chorwacji:D

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?