4

@Rastafarnianin jak Ty się nazywasz bo zapomniałem? kolec? stolec?

3

@Dzieniu nic poważnego czyli z 2 miesiące przerwy

6

Puado marnuje karniaka w 102 minucie meczu i Eapanyol przegrywa 1:2 z Betisem

0

Liga przegrana LM przegrana , dobrze że PK się jeszcze dla nas nie zaczął

0

Lewy do stycznia

0

W sumie to dobrze że przerwa teraz

0

@RobsonPL ten sam

0

Ale głąb z tego Peque

1

Jeszcze Wojtas się na koniec popisał

11

Następny kuźwa egzekutor

0

No i część. .

0

To trza jeszcze strzelić

2

@girlanda mogę Ci powiedzieć czego nie miała
Pieniędzy

0

@adamek20151 jeszcze byś mógł iść na nockę tak jak ja

1

Lewy wygląda jakby grał z opaską na oczach

0

O Arałcho się popsuł

0

Jeszcze Olmo weźcie z boiska

0

Co to za przebierańcy? To nie jest Barca Flicka

3

@FcPortoFan1999 no to już się nie uda

4

No to Barca jedyna bez porażki w lidze
Oby tak zostało, remisów też nam wystarczy

4

Mistrzostwa świata w kajakarstwie górskim
3 dni, 3 medale
2 złota w C1 i K1
A dziś Klaudia Zwolinska dorzuca brąz w crossie

3

@RozowaPantera na trzeźwo mu nie wychodzi

0

@Laminedependencia bo Oponeo znam ale może jakieś jeszcze są konkretne

0

Jakieś strony poza Oponeo polecacie do zakupu opon?

2

@Roobo o właśnie budzik trza włączyć, dzięki :D

3

@Luciano99 a moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem było rozpoczęcie tego meczu a jeszcze lepszym było zakończenie go jak upłynął czas

8

@Popitek12 żywego?

1

@FCBparasiempre ciekawe kiedy Bobek dogoni Bobka

2

@Sysia11 szkoda że Dembele nie poczekał bo u Flicka też by odpalił pewnie

0

@Kasy ten nie żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?