1

@Astad w PK to taki zwycięski remis

0

Szkoda, nie dostanę mistrzostwa na urodziny

1

@arsenallondyn0 nie był

6

Niech Aspasa wpuści to może jakieś dymy będą chociaż

2

@FCBparasiempre remis wystarczy bo jak z nimi wygramy to jest 9 pkt(3 mecze do końca) i mamy lepszy bilans z nimi

1

@KrwawiaceoczyVEB w tym roku?

2

Wygraliśmy wszystkie mecze z ter Stegenem na bramce w tym roku

12

Yamal trenuje sobie ruletki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Oby tylko skurcze

1

@Faro a czemu nie

1

Ferminator w końcu trafił

5

@kuz jeszcze 45 minut
Trochę wiary

1

@ViscaelBarca2007 byle się nie zagotował bo na Real jest potrzebny

0

@Inmate obawiam się że my też nie

2

Flickr do końca majówki

0

Niech grają lewa strona , ten Anuar zaraz wyleci z czerwem

0

Yamal nie odpocznie niestety

8

Rekin mógł tu grać od początku, on chyba super zmęczony nie jest

0

@tbas own goal może się obudzi

1

Mecz życia bramkarza się zaczyna?
Nowe nie znałem

0

Myślałem że to Araujo dostał żółtko

0

Yamal z małpką na ławce

0

Dobra teraz jeszcze szpaler do bramki niech zrobią

1

@Derean ktoś musi trzymać to wszystko w kupie
Ciekawy jestem jak to będzie chodziło

2

@Encore co się zabawił na koniec

1

@blakkudium kłopoty kłopoty kurde bele

1

@Miszcz Textu FCB wszystkie zle

0

Tego Dumfrisa to trza było kupić xD

0

@Eklerek tam czasem Saka żółtej nie dostał?
Czy to inna akcja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?