kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Astad w PK to taki zwycięski remis
0
Szkoda, nie dostanę mistrzostwa na urodziny
1
@arsenallondyn0 nie był
6
Niech Aspasa wpuści to może jakieś dymy będą chociaż
2
@FCBparasiempre remis wystarczy bo jak z nimi wygramy to jest 9 pkt(3 mecze do końca) i mamy lepszy bilans z nimi
1
@KrwawiaceoczyVEB w tym roku?
2
Wygraliśmy wszystkie mecze z ter Stegenem na bramce w tym roku
12
Yamal trenuje sobie ruletki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Oby tylko skurcze
1
@Faro a czemu nie
1
Ferminator w końcu trafił
5
@kuz jeszcze 45 minut
Trochę wiary
1
@ViscaelBarca2007 byle się nie zagotował bo na Real jest potrzebny
0
@Inmate obawiam się że my też nie
2
Flickr do końca majówki
0
Niech grają lewa strona , ten Anuar zaraz wyleci z czerwem
0
Yamal nie odpocznie niestety
8
Rekin mógł tu grać od początku, on chyba super zmęczony nie jest
0
@tbas own goal może się obudzi
1
Mecz życia bramkarza się zaczyna?
Nowe nie znałem
0
Myślałem że to Araujo dostał żółtko
0
Yamal z małpką na ławce
0
Dobra teraz jeszcze szpaler do bramki niech zrobią
1
@Derean ktoś musi trzymać to wszystko w kupie
Ciekawy jestem jak to będzie chodziło
2
@Encore co się zabawił na koniec
1
@blakkudium kłopoty kłopoty kurde bele
1
@Miszcz Textu FCB wszystkie zle
0
Tego Dumfrisa to trza było kupić xD
0
@Eklerek tam czasem Saka żółtej nie dostał?
Czy to inna akcja