2

@barcelonaLM a to wszystko przez tego złośliwego Szwajcara

1

Ajajaj 4 miejsce Chmielewskiego

1

@MesQueUnClub96 na końcach ma tylko blaszane wstawki

0

@MesQueUnClub96 jaka blacha? Toc te blaty drewniane
Tak z 20 kg może jeden ważyć

17

@szkutnik91 młody Williams całuje herb na pożegnanie a stary Williams się od niego odwrócił?

1

@Kamiloza91
liczba wygranych meczów
liczba punktów
stosunek setów
stosunek punktów
wynik bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi ekipami

2

@Sysia11 2 drużyny z 3 miejsc

0

@Sysia11 jeszcze nie

0

Leon zgasił brazoli jak świeczki na urodzinowym torcie

0

@Cobra303 to trzeba poczekać na koniec fazy grupowej bo 3 zespoły mogą mieć po 4 pkt a wtedy to nawet małe pkt mogą się liczyć

3

Uff ale ten pkt może być cenny

1

Huber jest szefem
Leon wkurw... na maxa, po meczu powinien Kurkowi liścia sprzedać

2

@lucca87 tak się wyniki ułożyły w innych grupach że te 4 pkt muszą być minimumyna 3 miejscu

4

@tbas jakby Ci zawiesili siatkę na wysokości tej z tenisa

0

@Pawlak1992 Włosi odpuścili VNL i spadli w rankingu, Brazylia też sporo pkt pogubiła dzięki czemu rozstawienie zapewnili sobie Słoweńcy i Japończycy
Liczył się ranking po fazie grupowej

0

Coś mi się wydaje że gdyby Fornal był w pełni zdrowy to teraz Leon by grał na ataku

0

@Ojciec5tkidzieci czasem warto spróbować wszystkiego, a nóż się uda

1

@Michael24 może i tak być
Wcześniej po prostu łatwiej było się dostać do ćwierćfinału

1

Dawaj Hubera na atak, tego się Brazole nie spodziewają xD

0

Kuźwa znowu ataku nie ma

1

1:1
Trochę ciśnienia zeszło, 3 set kluczowy

0

Start o 2:20 jesli nie będzie burzy

0

Chyba oświadczyny były

4

300 medal w historii letnich IO dla reprezentacji Polski!!

0

Cicho, Klaudia płynie
Czasu nie poprawiła

1

@Xaviball no chyba że brąz ugrają

1

Weź rzuć w nią ta szpadą

0

Coś tam odrobiła

1

@MesQueUnClub96 @Encore już nie chodzi mi o to żeby ktoś specjalnie kombinował ale o sam fakt że może się tak stac
Wchodzisz sobie z 1 miejsca z grupy z najlepszym bilansem ze wszystkich a w ćwierćfinale zostajesz powiedzmy Brazylię ( myślenie życzeniowe)która wyszła z 3 bo mieli grupę gigantów

0

Może się nie opłacać wygrywać grupy jak tacy Amerykanie, Japończycy, Brazylijczycy czy Polacy mogą wyjść z 3 miejsca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?