kulek22
Dołączył/a: maj 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM a to wszystko przez tego złośliwego Szwajcara
1
Ajajaj 4 miejsce Chmielewskiego
1
@MesQueUnClub96 na końcach ma tylko blaszane wstawki
0
@MesQueUnClub96 jaka blacha? Toc te blaty drewniane
Tak z 20 kg może jeden ważyć
17
@szkutnik91 młody Williams całuje herb na pożegnanie a stary Williams się od niego odwrócił?
1
@Kamiloza91
liczba wygranych meczów
liczba punktów
stosunek setów
stosunek punktów
wynik bezpośredniego meczu pomiędzy zainteresowanymi ekipami
2
@Sysia11 2 drużyny z 3 miejsc
0
@Sysia11 jeszcze nie
0
Leon zgasił brazoli jak świeczki na urodzinowym torcie
0
@Cobra303 to trzeba poczekać na koniec fazy grupowej bo 3 zespoły mogą mieć po 4 pkt a wtedy to nawet małe pkt mogą się liczyć
3
Uff ale ten pkt może być cenny
1
Huber jest szefem
Leon wkurw... na maxa, po meczu powinien Kurkowi liścia sprzedać
2
@lucca87 tak się wyniki ułożyły w innych grupach że te 4 pkt muszą być minimumyna 3 miejscu
4
@tbas jakby Ci zawiesili siatkę na wysokości tej z tenisa
0
@Pawlak1992 Włosi odpuścili VNL i spadli w rankingu, Brazylia też sporo pkt pogubiła dzięki czemu rozstawienie zapewnili sobie Słoweńcy i Japończycy
Liczył się ranking po fazie grupowej
0
Coś mi się wydaje że gdyby Fornal był w pełni zdrowy to teraz Leon by grał na ataku
0
@Ojciec5tkidzieci czasem warto spróbować wszystkiego, a nóż się uda
1
@Michael24 może i tak być
Wcześniej po prostu łatwiej było się dostać do ćwierćfinału
1
Dawaj Hubera na atak, tego się Brazole nie spodziewają xD
0
Kuźwa znowu ataku nie ma
1
1:1
Trochę ciśnienia zeszło, 3 set kluczowy
0
Start o 2:20 jesli nie będzie burzy
0
Chyba oświadczyny były
4
300 medal w historii letnich IO dla reprezentacji Polski!!
0
Cicho, Klaudia płynie
Czasu nie poprawiła
1
@Xaviball no chyba że brąz ugrają
1
Weź rzuć w nią ta szpadą
0
Coś tam odrobiła
1
@MesQueUnClub96 @Encore już nie chodzi mi o to żeby ktoś specjalnie kombinował ale o sam fakt że może się tak stac
Wchodzisz sobie z 1 miejsca z grupy z najlepszym bilansem ze wszystkich a w ćwierćfinale zostajesz powiedzmy Brazylię ( myślenie życzeniowe)która wyszła z 3 bo mieli grupę gigantów
0
Może się nie opłacać wygrywać grupy jak tacy Amerykanie, Japończycy, Brazylijczycy czy Polacy mogą wyjść z 3 miejsca