1

Kuźwa jak można tak kontrę spierniczyć?

0

Ale Real gra muł

6

mi też się tak wydaje

0

Powodzenia w nowym klubie!

0

no i pięknie

0

co messi porobił

1

podoba mi się gomes :)

0

iborra nie trafia karnego!

0

arda turan gol!

0

uff brawo bravo

0

no nareszcie!

0

już wole Munira

2

chciałbym Gomesa od pierwszej minuty

0

po zwycięstwo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?