0

muahaha. dajcie typy na kogo mam obstawic. na kogo obstawiam ten nie wpada. moja ofiara poki co jest hiszpania, argentyna, niemcy, maroko

0

no mi sie wydaje ze bardzo dobrze ze pani bez jaj...

1

no wlasnie thiago jest lepszy od koke. nie do kocna widze zeby koke robil na boisku cos dobrego. taki moj punkt widzenia. thiago by zrobil tutaj wiecej szumu.

0

to fajnie ze sie wczasujesz. tez mialem calkiem fajny urlop.

nie zmienia to jednak faktu ze strzelasz takie same bramki jak ronaldo ale nie jestes na jego miejscu :)

5

moze bys i strzelil ale on takim strzelaniem wszedl na szczyt a ty dalej siedzisz w pokoju i piszesz bzdurne komentarze.

1

wiesz co. nie zgodze sie z toba. wielokrotnie slysze w trakcie meczuy jakie to brutalne wejscia niektorzy robia, ze ma sie grac a nie kopac. tutaj faul nie byl mocny no ale ronaldo dostal po nodze i polecial. mocno, nie mocno. faul bylo. chodzi o "proaktywna" ochrone zdrowia pilkarza.

z drugiej strony jesli uwazasz ze karnego nie bylo to badzmy uczciwi i nie uznajmy tez gola costy. przeciez wszedl lokciem w krtan pepe a sedzia to puscil. co na to var powie? a to wejscie moglo byc o wiele gorsze w skutkach niz wejscie nacho.

1

fajnie ze caly fart swiata zostal skumulowany w jednym czlowieku. ze jeden czlowiek tylko na farcie mogl zdobyc 5 LM i 5 ZP, mistrzostwo europy i wiele innych nagrod.

moze trzeba w koncu przyznac racje ze on cos potrafi?

karny to odpowiednie ustawienie sie zeby go wywalczyc a potem wykonanie pewnego strzalu. drugi gol to mocny strzal z rotacja minimalnie nad ziemia. pilka mokra. najgorszy mozliwy strzal do obrony.

de gea pomogl ale postaw w tym miejsacu kazdego innego pilkarza swiata i kaz mu w podobny sposob strzelic bramke...

0

bo sukcesem dla iranu bedzie wyjscie z grupy. hiszpania musi odpowiednio rozdysponowac sily na kilika meczow wiecej. a kazdy z tych poilkarzy juz do tej pory rozegral po 40-50+ meczow w sezonie. i poki co urlopu nie bylo

0

problem taki ze nacho jest zajebisty. w obronie w realu gra na kazdej pozycji i zawsze prezentuje wysoki poziom.

nie boj nic. w tym momencie to i pique by zrobil taki sam babol :)

0

real odszedl od ustawienia 4-3-3 i na dobre mu wyszlo. jesli Lopetegui bedzie chcial dalej grac po swojemu to real moze czekac mala rewolucja z przodu

0

nie no mamy kilku rezerwowych pilkarzy w skladzie. ale jesli nawalka nie pusci pierwszego skladu na druga polowe to moze byc ciezko w pierwszym meczu mundialu. nasi musza czuc co kolega z zespolu zaraz zagra a do tego potrzebuja wspolnej gry. pierwsza polowa zeby sprawdzic jak graja zmiennicy, w drugiej polowie bierzemy pierwszy sklad

bo grosicki, blaszczykowski, piszczek, szczesny, zielinski to pilkarze pierwszego skladu

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

no spoko. lucas dodal od siebie. ale sam opisales dokladnie co zrobil benatia. polozyl rece na plecach lucasa dajac mu pretekst do upadku. na chlodno popatrzylem na powtorki i benatia nawet tej pilki nie powachal. jak napisales. pilka odkoczyla od lucasa a benatia wyladowal na napastniku realu gdy pilka byla po za zasiegiem obroncy.
rece + brak mozliwosci dotkniecia pili + wejscie od tylu +100% sytuacja. jak mowisz sedziaq sie z karnego wybroni.

a ja od poczatku pisze ze juventus sfrajerzyl sobie koncowke i tego karnego sami sa sobie winni. i moje zdanie, po twoim komentarzu, nie zmienia sie tym bardziej bo sam napisales to co ja tez napisalem.

0

powtorze tutaj to co napisalem ci w innym watku. przepychanki sa gdy jest po kilku pilkarzy i walcza o pilke. nie gdy jest napastnik i pusta bramka i obronca wbiegajacy od tylu

0

to nie byla wrzutka gdzie wal;cza obroncy i napastnicy i jest tlum. tutaj byl ronaldo, lucas i buffon. 2 vs 1 i benatia wbiegajacy od tylu w lucasa gdzie raczej nie ma szans wybic pilki.

jakiego karnego bys chcial? musialby go sciac od tylu i mu noge urabac zeby byl karny? lucas mial pozycje, nie mial przed soba nikogo po za wielka, prawie pusta, bramka i dostal w plecy.

3

szczerze.

1. juventus zjadl w tym meczu real i koniec kropka
2. juventus sam sobie zesral koncowke meczu. najpierw przy 3:0 odpuscil gre z przodu a potem glupi faul na karny
3. nie bylo karnego? benatia wbiega od tylu w pilkarza ktory ma wypracowana pozycje, stoi 2 metry od bramki i jest skierowany twarza do niej i jednoczesnie nie ma szans zeby bramkarz zdazyl. jesli pilka jest calkowicie zaslonieta przez napastnika w takiej sytuacji a obronca wbiega mu w plecy to moim zdaniem jest karny...


juventus gral super, juventus byl lepszy, juventus zesral sobie sam konczowke. ot i streszczenie tego meczu

0

no wlasnie problem w tym ze nie byloby mbappe bo poszedl za wiecej. a gdybyscie nawet tyle dali to psg by rzucilo wiecej i tak by tam zostal. a dybala? najwieksza gwiazda juventusu? wiecej daliby anglicy i ich liga niestety bardzi kusi. tutaj bylby skazany na messiego a gdzie indziej bylby gwiazda numer 1.

transfery o ktorych mowisz bylyby o wiele drozsze od dembele. taki teraz rynek niestety.

0

ale tak naprawde nie dembele jeszcze nie mial porzadnej szansy zagrac. nie kojarze zeby zagral serie meczow. raczej pojedyncze epizody. niech wam dogra chociaz do konca sezonu w spokoju to go ocenicie

1

dla pana kolegi ktory pewnie cieszyl sie gdy barcelonie, po powrocie z KMŚ, robiono szpalery:

http://www.fcbarca.com/80693-historia-szpalerow-dla-zwyciezcow-klubowych-mistrzostw-swiata.html


a tak btw. w sumie nie wiem o co ten szum. zasluzyliscie, wygraliscie to mistrzostwo, gratulacje. po co drazyc temat :)

1

Komentarz usunięty

0

jest jeden pozytyw. nie beda mogli mowic ze sa zmeczeni gra co 3 dni xD

0

kogos o kim mowia wszyscy: napastnika. kogos kto ma 2-3 okazje i jedna z nich wykorzysta. real ma zla obrone.... kazdy tak uwaza. ale bierze sie to z tego ze nie potrafia nic strzelic i prze to obroncy boczni, a potem i jeden ze stoperow idzie do ataku zeby cos tam pomoc. dlatego real traci bramki w takich momentach meczu bo wszyscy sa z przodu.

okazje jako takie sa. real co mecz ma strzaly. srodek pola jest bardzo mocny... ale nie ma ruchu z przodu i wykonczenia. nie podam tutaj nazwiska bo nie wiem kogo real moglby sciagnac. od tego sa skauci i dyrektor sportowy. jednak napastnik jest potrzebny na wczoraj.

strzelanie goli sprawi ze obrony przestana isc tak bardzo do przodu a to z kolei spowoduje ze nie bedzie tak duzych dziur z tylu. w pomocy nie ma co zmieniac bo tutaj jest wszystko poukladane

0

dlatego napisalem o transferze to z niewiadomego mi powodu sie do mnie, delikatnie mowiac, przysrales z jakimis aluzjami :)

jak druzynie nie idzie to normalnym jest ze potrzeba nowych pilkarzy. mowisz ze mozecie sie chwalic messim. pewnie ze mozecie. ale to jakos nie przeszkadza wam w tym zeby chciec innych transferow

0

a wam po co transfery? ciagle sie chwalicie messim a jak przychodzi do transferu coutinho czy dembele to sikacie w majty z radosci.

zadaje ci to samo pytanie co ty mi...

0

mam nadzieje ze jest na dywaniku u florka a tren stawia mu ostateczne ultimatum i oznajmia ze bierze sprawe transferow zimowych we wlasne rece

0

placze i lkam z tego powodu. na szczescie jest lekarstwo co sie piwem zwie :D

polecam. od razu sie robi czlowiekowi blogo. i nie musi myslec o bialych wszach nie potrafiacych wcisnac nawet jednej bramki przy okolo 30 strzalach w meczu :D

2

w ostatnie lato to samo pitoliliscie o paulinho :) i wyszlo kto mial racje...

0

niestety jeden mecz sezonu nie czyni.

0

jak tak zerkam po cenach to najzwyklejszy certyfikat kosztuje ze stowke rocznie. duzo i nie duzo. zalezy czy jest sens. cfcbarca walczy o jakis rynek kibicow w polsce? raczej nie bo z tego co ogarniam jest najbardziej znana. wiec po co jej wyzsza nota na googlu? nie ma sensu tym bardziej ze pozycjonowanie strony jest zrobione bardzo dobrze. wpiszesz fc barcelona polska i fcbarca wrzucana jest na pierwsza pozycje.

no a ludzie z po za kraju raczej i tak tutaj nie wejda bo nie ma wersji anglojezycznej.

ssl to nie glupi pomysl. ale jak ze wszystkim trzeba isc na kompromis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?