kuz

6

@blakkudium Nie zagra z Sevillą żeby nie jechać na kadrę, mi tam pasuje, wróci na ważniejsze mecze.

kuz

2

@FCB_dimiC @BorzyKrzys Jeżeli według Was jakakolwiek cieszynka inna niż zabranie gały na środek i granie przy takim wyniku to coś normalnego, to pozdrawiam.

kuz

3

Może ja już napiszę zawczasu za kibiców Realu, że Espanyol będzie z nimi walczył do ostatniej minuty a Villarreal rozkłada nam nogi jak zawsze, tak żeby już nie musieli pisać.

kuz

0

@Katalończyk 99 @FcPortoFan1999 Nie obejrzałem, wystarczy minuta żeby wyciągnąć wnioski, że oni mają umysły gimnazjalistów.

kuz

0

Boxdele, Wardęgi i inne pseudo gwiazdki internetu... obejrzałem chwilę ten materiał od Boxdela i to się w głowie nie mieści. Chłopy chcą poruszać poważne tematy, oskarżenia o pedofilię i inne poważne zarzuty, a materiał jest w tonie rozkapryszonego gimnazjalisty. Głupie teksty, ton w jakim mówi, jakieś wstawki jakby to był materiał rozrywkowy. Chłopy chcą zarobić ile się tylko da, finalnie wszystko i tak ucichnie a wyświetlenia i kasa zostaną. Idioci do potęgi, szkoda na to czasu.

kuz

0

@krefi10 Najlepiej byłoby nie musieć sprzedawać jednego żeby kupić drugiego.

kuz

0

@kamiVeB Chłop/baba zamiast uciekać to nagrywa... ludzie serio nie myślą.

kuz

2

@macio_944 Chłopu krew z nosa leciała

kuz

0

@FcPortoFan1999 Zadziwię Cię. Każdy bramkarz z tym kaskiem ochronnym wygląda jak Petr Cech z tym samym kaskiem.

kuz

11

Olmo nos rozwalony tylko, pewnie dlatego zszedł xd

kuz

0

@Katalończyk 99 Zszedł z urazem i grymasem na twarzy

kuz

1

Znowu żałujemy że jest tylko 4-1 a nie Za 6 czy 7. Tęskniłem.

kuz

10

Trener nie ma znaczenia, Xavi nie jest winny tylko zawodnicy

kuz

0

Nachwaliliśmy się Olmo i już cyk, mięsień

kuz

0

Lewy dziś słabiutki

kuz

7

Olmo placek nie sprawdzi się xd

kuz

17

Liga Negreiry, Real nie ma po co sie starać

kuz

0

Inigo posypany od kopnięcia piłki? xd

kuz

2

Piękny chłopak :))))

kuz

0

Teraz z górki :)))

kuz

3

Czuć ten spokój. Za Xaviego człowiek już w stresie oglądał i czekał kiedy stracimy gola. Tu nawet jak stracimy to dalej jakoś tak spokojnie o końcowy wynik.

kuz

7

Cały czas napieramy :) dobrze to wygląda

kuz

0

@Who_you_mam Jaką tragedię ? Cały czas napieramy

kuz

2

@Sulimo Ostatnio ekipę Xaviego rezerwowy Portu poskładał, także ten.

kuz

1

@zeko0 Canal+ sport, po prostu dali Celtę do 18:15

kuz

1

@Mezocyklon87 Wyciął pypcia który miał ostatnie resztki IQ w tym duecie.

kuz

11

Przd chwilą ktoś tu pocisnął De Ligta a ten ładuje bramę :D To jest klątwa La Rambli, wiele razy tak było.

kuz

0

Mecz United dziś bez komentatorów? :P

kuz

3

@J4no politycy to hipokryci i populiści? Kto by się spodziewał.

kuz

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?