@FCB_dimiC@BorzyKrzys Jeżeli według Was jakakolwiek cieszynka inna niż zabranie gały na środek i granie przy takim wyniku to coś normalnego, to pozdrawiam.
Może ja już napiszę zawczasu za kibiców Realu, że Espanyol będzie z nimi walczył do ostatniej minuty a Villarreal rozkłada nam nogi jak zawsze, tak żeby już nie musieli pisać.
Boxdele, Wardęgi i inne pseudo gwiazdki internetu... obejrzałem chwilę ten materiał od Boxdela i to się w głowie nie mieści. Chłopy chcą poruszać poważne tematy, oskarżenia o pedofilię i inne poważne zarzuty, a materiał jest w tonie rozkapryszonego gimnazjalisty. Głupie teksty, ton w jakim mówi, jakieś wstawki jakby to był materiał rozrywkowy. Chłopy chcą zarobić ile się tylko da, finalnie wszystko i tak ucichnie a wyświetlenia i kasa zostaną. Idioci do potęgi, szkoda na to czasu.
Czuć ten spokój. Za Xaviego człowiek już w stresie oglądał i czekał kiedy stracimy gola. Tu nawet jak stracimy to dalej jakoś tak spokojnie o końcowy wynik.
6
@blakkudium Nie zagra z Sevillą żeby nie jechać na kadrę, mi tam pasuje, wróci na ważniejsze mecze.
2
@FCB_dimiC @BorzyKrzys Jeżeli według Was jakakolwiek cieszynka inna niż zabranie gały na środek i granie przy takim wyniku to coś normalnego, to pozdrawiam.
3
Może ja już napiszę zawczasu za kibiców Realu, że Espanyol będzie z nimi walczył do ostatniej minuty a Villarreal rozkłada nam nogi jak zawsze, tak żeby już nie musieli pisać.
0
@Katalończyk 99 @FcPortoFan1999 Nie obejrzałem, wystarczy minuta żeby wyciągnąć wnioski, że oni mają umysły gimnazjalistów.
0
Boxdele, Wardęgi i inne pseudo gwiazdki internetu... obejrzałem chwilę ten materiał od Boxdela i to się w głowie nie mieści. Chłopy chcą poruszać poważne tematy, oskarżenia o pedofilię i inne poważne zarzuty, a materiał jest w tonie rozkapryszonego gimnazjalisty. Głupie teksty, ton w jakim mówi, jakieś wstawki jakby to był materiał rozrywkowy. Chłopy chcą zarobić ile się tylko da, finalnie wszystko i tak ucichnie a wyświetlenia i kasa zostaną. Idioci do potęgi, szkoda na to czasu.
0
@krefi10 Najlepiej byłoby nie musieć sprzedawać jednego żeby kupić drugiego.
0
@kamiVeB Chłop/baba zamiast uciekać to nagrywa... ludzie serio nie myślą.
2
@macio_944 Chłopu krew z nosa leciała
0
@FcPortoFan1999 Zadziwię Cię. Każdy bramkarz z tym kaskiem ochronnym wygląda jak Petr Cech z tym samym kaskiem.
11
Olmo nos rozwalony tylko, pewnie dlatego zszedł xd
0
@Katalończyk 99 Zszedł z urazem i grymasem na twarzy
1
Znowu żałujemy że jest tylko 4-1 a nie Za 6 czy 7. Tęskniłem.
10
Trener nie ma znaczenia, Xavi nie jest winny tylko zawodnicy
0
Nachwaliliśmy się Olmo i już cyk, mięsień
0
Lewy dziś słabiutki
7
Olmo placek nie sprawdzi się xd
17
Liga Negreiry, Real nie ma po co sie starać
0
Inigo posypany od kopnięcia piłki? xd
2
Piękny chłopak :))))
0
Teraz z górki :)))
3
Czuć ten spokój. Za Xaviego człowiek już w stresie oglądał i czekał kiedy stracimy gola. Tu nawet jak stracimy to dalej jakoś tak spokojnie o końcowy wynik.
7
Cały czas napieramy :) dobrze to wygląda
0
@Who_you_mam Jaką tragedię ? Cały czas napieramy
2
@Sulimo Ostatnio ekipę Xaviego rezerwowy Portu poskładał, także ten.
1
@zeko0 Canal+ sport, po prostu dali Celtę do 18:15
1
@Mezocyklon87 Wyciął pypcia który miał ostatnie resztki IQ w tym duecie.
11
Przd chwilą ktoś tu pocisnął De Ligta a ten ładuje bramę :D To jest klątwa La Rambli, wiele razy tak było.
0
Mecz United dziś bez komentatorów? :P
3
@J4no politycy to hipokryci i populiści? Kto by się spodziewał.
0
Komentarz usunięty