kuz

11


Nowy hymn ligi mistrzów, nawet tutaj klimat potrafią zepsuć, a idź Pan w ch...

kuz

3

Jakby mi ktoś powiedział, że od lat ktoś opłaca ludzi związanych z Barcą żeby zniszczyli ten klub, ale z roku na rok, kawałek po kawałku, to z biegiem lat coraz bardziej bym w to wierzył.

kuz

2

@Lionel_Messi10 Ciekawe kiedy my się doczekamy prezentacji jakiegoś dobrego (już nie mówiąc topowego) grajka z prawdziwego zdarzenia, a nie jedna trybuna, parę kapek z piłką i dziadek z dzieciakami...

kuz

7

@FCB24 To chyba jakaś Dubai D'Or, albo odpowiednik ZP ale przyznawanej przez organizacje samego Ronaldo dla Ronaldo xD No jest zj**em typ lekkim na tym punkcie xD

kuz

1

@Nazio_87 Nie od dziś wiadomo, że stałych klientów traktuje się gorzej niż nowych, bo i tak zapłacisz i tak, a nowego trzeba przekonać. Ja nie mam typowo od C+, więc przez Orange to też inaczej załatwiają i kolo się zarzekał że na 99% bez dopłaty to uruchomią bo ludzie płacili za mistrzowską piłkę dodatkowo do C+ prestige a teraz nie mają nic.

kuz

0

Ma ktoś z Was C+ w ofercie z Orange Love? Byłem miesiąc temu, facet zapewniał, że zamiast mistrzowskiej piłki (polsat) będą te kanały C+. Czas mija a nadal ich nie widać, chce się przejść znowu do punktu orange, ale może ktoś coś już ogarniał?

kuz

0

Najlepiej to sprzedajmy wszystkich rezerwowych, zostawmy tak z 13 zawodników, żeby dwóch było w razie czego dostępnych, reszta będzie z Barcy Atletic i jakoś to Flick poskleja. Przecież Niemiec jest naszym najlepszym transferem, więc po co wzmacniać jeszcze drużynę? Trzeba robić miejsce w budżecie płacowym, żeby Deco mógł polecieć sobie na wakacje w następnym sezonie a szynka była zawsze świeża na stadionie. Dzieciaki z La Masii sami sobie zrobią obiady, chyba, że Lewy zrezygnuje z połowy pensji to wtedy jakiś tam catering się skołuje, no ale nic na siłę. Jednymi słowy - jest to przepiękny okres dla kibica Barcelony, idealnie zatraciłem chęci do oglądania i ekscytację nowym sezonem od początku sierpnia. W tym szwagry są mistrzami.

kuz

0

@CZAJUN_119 Porownamy 1 września.

kuz

1

@Kamiloza91 oj znalazło by się kilka niedociągnięć xd ale tam zawsze wpadło jakieś 5-0 w papę Realowi i człowiek potrafił wybaczyć resztę. Broniło się sportowo. Tutaj nie ma ani tego ani tego.

kuz

0

Ten Chiesa to zagadka. Pamiętam jak się tu ludzie jarali kolesiem.

kuz

1

@Kidd Xavi się chowa.

kuz

9

Tym samym Flick będzie budował skład na młodzieży w środku pola, która nie ma żadnego autorytetu aktualnie. Pozbywamy się ostatniego weterana z doświadczeniem. Nawet Real zostawił Modrica, bo młodzi muszą od kogoś czerpać wiedzę i doświadczenie, nawet jak ten nie gra w pierwszej 11. Rozgrywania nauczy ich teraz chyba Robercik, bo De Jong to nadal dzieciak we mgle. A szkoda strzępić...

kuz

0

@karol130197 Mozna budować na młodzieży, ale nie oddając wszystkich doświadczonych graczy. Z kim ta młodzież ma się uczyć gry? W środku pola nie mamy żadnego gościa, który byłby przykładem i weteranem. Nawet Real zostawił Modrica, bo wiedzą ile znaczy nawet jak nie gra. Szkoda słów.

kuz

5

Nie mogę się doczekać, aż 1 września zacznę swobodnie i bez skrupułów je**ć Laporte i Jego szwagra Deco, bo nie ściągną już nikogo poza Olmo i drużyna będzie słabsza niż przed okienkiem. Mają już tylko tydzień na odwrócenie tej sytuacji.

kuz

6

@Who_you_mam Nie uda się zarejestrować Olmo, a pikniki będą i tak klaskać.

kuz

0

@PawkoFCB Zapomniałem jeszcze o Lucio, dziś trafiłem :P skrypt pomaga tylko przyśpieszyć proces, nie daje Ci większych szans więc nie rozumiem dlaczego mieliby za to banować. :/

kuz

0

@barcafan1789 A ja różne karty testuję, Ronaldo 98 mam, Beckhama 99 ostatnio trafiłem, Zico fajnie się gra. Shevchenko 97 na skrzydle u mnie lata pięknie. Długo już szukam dobrego LS, teraz mam Parka, ale poluje na Neya albo Henrego, a marzenie to Ronaldinho. Tych SBC na Eto i Eusebio chyba nigdy nie zrobie przez te blokady, bo czlowiek musi siedzieć i grindować a oni Cię blokują na 24h.

kuz

1

Zrobiłem za dużo SBC w krótkim czasie w fifie i dostałem soft bana, nie mogę grindować.
Chłopy dają 84+x10 nielimitowane, a potem banują ludzi co sobie klepią te sbc z nudów. Nie przestaną mnie kanadyjczycy zaskakiwać, idioci nie ludzie.

kuz

0

Miałem dzisiaj już drugie w ciągu dwóch tygodni połączenie z nieznanego telefonu, odbieram i ktoś twierdzi, że dzwoniono do Niego z tego numeru. Miał ktoś podobnie?

kuz

2

@Derean Te 5m to 5 miesięcy premium Spotify, ale zapisał to małym drukiem na dole oferty.

kuz

8

@juarez Ferran by się wy**bał na ryj już na początku tych schodów, detale...

kuz

5

@krol211 Jako jedyny potrafił krytykować słabą grę po meczu, potem wszyscy na Niego siedli, myślę, że on był niewygodny od początku w tym kur**dołku przyjaciół.

kuz

1

@LukaszFan Nie wiem co się zmieni, Ty też tego nie wiesz. Dlatego napisałem, że ocenie to 1 września. Jeżeli będzie tak jak mówisz, to jesteśmy dziadami, ale może w końcówce coś wygłówkują?

kuz

5

Ściągnęli Olmo - wszyscy narzekali, że mamy tylu zawodników na tę pozycję. Chcą się pozbyć Gundogana i Jego 18 milionowej pensji - źle. Rozumiem, Gundo to jeden z lepszych graczy minionego sezonu, ale wiek ma swój, odejdzie za darmo i zwolni prawie 20 baniek w budżecie płacowym, jak Ansu Fatiego pogonią to będzie prawie 35 milionów. Nie popieram ale rozumiem decyzję, jeżeli to Gundo jeszcze sam wyszedł z inicjatywą. Trochę cyrk, ale ocenię to 1 września.

kuz

0

Mendy prąd zgaszony

kuz

4

I tak wygrają, ale nie będą tacy mocni jak się wszyscy podniecali :P

kuz

0

Uuuuuu Galaktyczny Real traci bramkę...

kuz

5

Wymęczyli... Ufff.

kuz

0

Im bliżej meczu tym bardziej szkoda mi Flicka

kuz

2

@Herato A skad wiesz że Roque nie? Lewandowski miał więcej słabych meczy niż dobrych. Roque nie dostał tylu szans. Co to za argument w ogóle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?