@parpe Nikt się nie czepia Yamala, ale będzie teraz grzany w mediach po swoich wrzutach przed meczem. Siejesz wiatr to zbierasz burzę, a dla 18 latka to na pewno nie pomaga.
Trzymać tylko kciuki żeby na wiosnę przyszła jakaś lepsza forma, może coś się w styczniu uda załatać jakimś transferem obrońcy. Chociaż mając na uwadze sprawę z Ter Stegenem i rejestracją to będzie znowu cyrk Zalewski zamiast skupieniu się na wzmocnieniach. Ehh, ciężki sezon.
0
@parpe Nikt się nie czepia Yamala, ale będzie teraz grzany w mediach po swoich wrzutach przed meczem. Siejesz wiatr to zbierasz burzę, a dla 18 latka to na pewno nie pomaga.
0
Trzymać tylko kciuki żeby na wiosnę przyszła jakaś lepsza forma, może coś się w styczniu uda załatać jakimś transferem obrońcy.
Chociaż mając na uwadze sprawę z Ter Stegenem i rejestracją to będzie znowu cyrk Zalewski zamiast skupieniu się na wzmocnieniach. Ehh, ciężki sezon.
0
@Jaro1279 To zablokuj i nie czytaj, atencjuszu
0
Doszliśmy w ogóle do pola karnego w drugiej połowie? :P
0
@Jaro1279 wśród znajomych sobie przygłupów szukaj, frustracie
1
Wstyd jak uj :D strach ostatnio w tej lidze mistrzów startować
2
3-0 to jest, nie było offsajd, Balde łamał linie
0
@Jaro1279 To Ty dzwonisz
2
Yamal kubeł zimnej wody na głowę, mniej Instagrama więcej gry w piłkę.
1
Cucu ręką teraz se piłkę zagarnął o tak
0
"Cheap Estevao" xd w tym meczu mają rację
0
@Comentateiro wróżenie z fusów akurat wsord tych Brazoli
0
Yamal dziś tragiczny, ale o tym się nie mówi
0
Zdepczą nas haha
2
Ta Bruggia nam się czkawką odbije
1
Do tego na Eintracht zaraz się najlepsi wykartkuja i zagra chyba Barca B
0
Eric na ŚO, dwójka w pomocy
1
Ferran chyba Flicka WKU**ił xd
1
Jakoś nie widzę Flicka murujacego bramkę, tu się skończy kompromitacją.
1
Rapha musi zagrać za dwóch xd
1
Gerard Martin zagrał świetnie z Bilbao żeby na ważniejszy mecz wyszedł sabotażysta Araujo. Logic.
1
Z taką intensywnością Chelsea grając w 10, no nie mamy za dużo szans
0
Christensen szybko do kibelka teraz i cyk
1
Araujo klasykiem wjechał, no to po meczyku, dzięki głąbie
2
@Sarcaztic bredzisz
4
Jak Ferran wyjdzie na drugą połowę to nie oglądam nawet :D najgorszy mecz w karierze chyba
3
Chelsea teraz odpoczywa, zdjęli nogę z gazu, ale my nawet nie mamy siły zaatakować już. Xd
0
Przecież to nie noga ostatniego gracza była, dorysował mu ją? O co tu chodzi? xd
0
Ta noga na grafice to przecież nie Lewego xd co to było?
0
@APTAPT Presja Overbo