liberoFCB
Dołączył/a: grudzień 2012
Nowy Sącz
7 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Na szczęście Ci zawodnicy z Barcy nie osiągają sukcesów w Realu. Tego samego życzę Cucurelli
2
Nie dziwi mnie to, bo znacząco obniżył swój poziom
1
Bardzo nie dobra informacja dla nas niestety
0
Jakieś głupoty, jeżeli Barca chce zapłacić dużo więcej niż jego wartość to skąd ten problem? Wszystko co nam zarzucają robili to samo przy jego transferze do nich
0
Kwota niewielka ale prawda jest taka, że i nas nie grał i jego kariera tylko się cofała. Teraz ma nowy rozdział, niech się spełnia
0
Zobaczymy czy siła wystarczy aby jeszcze zagrać.
0
No cóż, lata lecą a ten dalej prezentuje sensowny poziom.
0
To raczej drobna zmiana
0
Nie chce się wtrącać dlatego się wtrąci…..
0
Nigdy mnie on nie przekonywał ale czytałem tu dość ciekawy artykuł i zacząłem poniekąd rozumieć pomysł Flicka na niego. Zobaczymy jak to będzie działać
0
No cóż można życzyć takiego zawodnikowi, co osiągnął wszystko? Chyba tylko dużo zdrowia Leo, obron to Mistrzostwo Świata
0
Nie podobają mi się takie określenia, średnio mi się to zamieszanie podoba a mam wrażenie, że dobiera saga rusza.
0
Nie wiem skąd taką kwotę planują mieć… oby nie znaleźli jej
1
Widoczny nie był za grosz, ale cała reprezentacja Anglia grała mega słabo.
2
Nie wiem, ale czym więcej szumu w koło tego transferu przypomina mi się całe to zamieszanie z Grizmannem i to fiasko z jego przybycia. Tutaj nie byłem dobrze nastawiony a z każdym niem mam jeszcze gorsze odczucia
1
Czemu nie dziwi fakt, że hipokryzja Atletico jest aż tak duża?
7
Młody, kosztował tylko 1,5 miliona. Jak się rozwinie to super, jak nie to klub nie zbiednieje od takiej kwoty.
0
No co oni mogą innego powiedzieć? Jeżeli to nawet prawda to nie jest dobry moment aby takie rzeczy wyciągać
1
Kounde jeszcze mogę zrozumieć - on obniżył loty ale ma szansę wrócić na poziom… Balde właściwie nigdy tego poziomu nie osiągnął a jego rozwój już dawno temu się zatrzymał…
0
No cóż, chyba się obrazili
0
Wcale mnie to nie dziwi… swoją drogą gość chwilę tam grał, mógł nieco inaczej zakomunikować chęć odejścia…
0
Myślę, że Atletico będzie miało w dupie chęci zawodnika, jak nie wpłynie dla nich oferta satysfakcjonująca
0
Przypadki, przypadeczki…
10
Ocho, ciekawie się robi.
0
@scorpion93 jak na niego patrzę, to jak gra to mam wrażenie; że on gra o pierwszy poważny kontrakt…
0
@LukaszFan na całe szczęście czas pokazuje, że od początku miałem rację. Uwyplukla ta różnicę i niech Messi jeszcze obroni Mistrzostwo Świata i rozwali system.
0
@jacobFCB brzmi jakby go ktoś specjalnie popsuł
6
No cóż, niech gra, może coś przeskoczy i wróci do swojego poziomu.
12
Tutaj można się rozpisywać, zachwycać ale napisać krótko - on jest z innej planety.
2
Najgorzej, że reprezentacją Argentyny niedługo będzie przeżywała to co my kibice Barcy już niestety przeżyliśmy czyli zakończenie kariery przez niego w reprezentacji…