15

Na szczęście Ci zawodnicy z Barcy nie osiągają sukcesów w Realu. Tego samego życzę Cucurelli

2

Nie dziwi mnie to, bo znacząco obniżył swój poziom

1

Bardzo nie dobra informacja dla nas niestety

0

Jakieś głupoty, jeżeli Barca chce zapłacić dużo więcej niż jego wartość to skąd ten problem? Wszystko co nam zarzucają robili to samo przy jego transferze do nich

0

Kwota niewielka ale prawda jest taka, że i nas nie grał i jego kariera tylko się cofała. Teraz ma nowy rozdział, niech się spełnia

0

Zobaczymy czy siła wystarczy aby jeszcze zagrać.

0

No cóż, lata lecą a ten dalej prezentuje sensowny poziom.

0

To raczej drobna zmiana

0

Nie chce się wtrącać dlatego się wtrąci…..

0

Nigdy mnie on nie przekonywał ale czytałem tu dość ciekawy artykuł i zacząłem poniekąd rozumieć pomysł Flicka na niego. Zobaczymy jak to będzie działać

0

No cóż można życzyć takiego zawodnikowi, co osiągnął wszystko? Chyba tylko dużo zdrowia Leo, obron to Mistrzostwo Świata

0

Nie podobają mi się takie określenia, średnio mi się to zamieszanie podoba a mam wrażenie, że dobiera saga rusza.

0

Nie wiem skąd taką kwotę planują mieć… oby nie znaleźli jej

1

Widoczny nie był za grosz, ale cała reprezentacja Anglia grała mega słabo.

2

Nie wiem, ale czym więcej szumu w koło tego transferu przypomina mi się całe to zamieszanie z Grizmannem i to fiasko z jego przybycia. Tutaj nie byłem dobrze nastawiony a z każdym niem mam jeszcze gorsze odczucia

1

Czemu nie dziwi fakt, że hipokryzja Atletico jest aż tak duża?

7

Młody, kosztował tylko 1,5 miliona. Jak się rozwinie to super, jak nie to klub nie zbiednieje od takiej kwoty.

0

No co oni mogą innego powiedzieć? Jeżeli to nawet prawda to nie jest dobry moment aby takie rzeczy wyciągać

1

Kounde jeszcze mogę zrozumieć - on obniżył loty ale ma szansę wrócić na poziom… Balde właściwie nigdy tego poziomu nie osiągnął a jego rozwój już dawno temu się zatrzymał…

0

No cóż, chyba się obrazili

0

Wcale mnie to nie dziwi… swoją drogą gość chwilę tam grał, mógł nieco inaczej zakomunikować chęć odejścia…

0

Myślę, że Atletico będzie miało w dupie chęci zawodnika, jak nie wpłynie dla nich oferta satysfakcjonująca

0

Przypadki, przypadeczki…

10

Ocho, ciekawie się robi.

0

@scorpion93 jak na niego patrzę, to jak gra to mam wrażenie; że on gra o pierwszy poważny kontrakt…

0

@LukaszFan na całe szczęście czas pokazuje, że od początku miałem rację. Uwyplukla ta różnicę i niech Messi jeszcze obroni Mistrzostwo Świata i rozwali system.

0

@jacobFCB brzmi jakby go ktoś specjalnie popsuł

6

No cóż, niech gra, może coś przeskoczy i wróci do swojego poziomu.

12

Tutaj można się rozpisywać, zachwycać ale napisać krótko - on jest z innej planety.

2

Najgorzej, że reprezentacją Argentyny niedługo będzie przeżywała to co my kibice Barcy już niestety przeżyliśmy czyli zakończenie kariery przez niego w reprezentacji…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?