1

@DoctorSleep Trochę dziwnie masz tam na bani, ale dziękuję za głos na Prezydenta Trzaskowskiego :) Każdy się liczy

0

@stone80 Dobra już się tam tak nie emocjonuj gościu. Przecież to nie jest moja opinia i ja osobiście uważam, że są lepsi kandydaci. Chociaż pewnie w drugiej turze na niego zagłosuję. Twoje poglądy nie są obiektywną prawdą. Mówię, że brak lepszej alternatywy to całkiem niezły argument. A ta potencjalna lepsza alternatywa jest dla każdego subiektywna. Do tego głosowanie na kogoś bez poglądów uważam za bardziej sensowne niż na tego, kogo poglądów zupełnie nie popierasz. To by dopiero było absurdalne.

0

@MesQueUnClub_87 To na pewno, ale świat niestety jest jaki jest. Jeśli nawet jej z tego powodu przykro, to może otrzeć łzy banknotami jak Woody Harrelson.

0

@paquito88 A ktoś inny może nazwać to, co prezentuje Mentzen hasłowo "prawacką, destrukcyjną ideologią". I tyle w tym sensu co u Ciebie.

Co do praw kobiet, to chyba było po prostu w kontekście aborcji

0

@MesQueUnClub_87 Podejrzewam, że niewyżyte stulejarze zapewniają większy dochód na of XD Więc tak, raczej oni są celem

0

@MesQueUnClub_87 Przecież dla wielu są

1

@wojopancer Lancia Delta w dieslu. Raczej traktuję jako narzędzie do przemieszczania się. Nie chciałbym mieć drogiego samochodu, bo oba jakie miałem do tej pory już lekko obiłem przez nieuwagę i taniego tak nie szkoda :D

2

@macio_944 To jak przedstawianie Polski w rosyjskiej propagandzie XD

3

@Trojanek23 i kiedykolwiek odpowiedział?

1

@Tomason pis próbował przecież wymienić ludzi na swoich, nie zmienić system

0

@Ojciec5tkidzieci Możliwe że tak będzie. Przekonamy się, czy Mentzen ma rację mówiąc, że dyktatura nie zawsze jest zła :D

4

@Trojanek23 Ale co to za różnica kim ona jest? Nie zmienia to nic w tym nagraniu, s którym zadawała w miarę normalne pytania a on nie odpowiadał

0

@prokofiew Byłoby kilku

0

@Pawlusek Ale bez tych ujemnych, to już dla mnie przegięcie :)

3

@MesQueUnClub96 To już 57 lat ale może Helter Skelter The Beatles, na pierwszą myśl mi przyszło

0

@marcinbarca1984 Jest też napisane, że niedźwiedzie zjadły 42 dzieci, bo śmiały się z proroka. Jak najbardziej zachęcam do czytania, całkiem dobre historie

0

@4drian0 A no to w takim razie pewnie masa ocen negatywnych od frustratów piwniczaków bo w grze jest czarny chłop XD

1

@Azi Żukowska drugi raz w krótkim czasie ma rację, niesłychane

0

@DTMisTheBest no nawet ładne

1

@4drian0 Ale na steamie chyba recenzję mogą dodać tylko osoby, które mają grę w bibliotece

0

@Starrk Wiem, nawet dawno nie widziałem.

12

- Hansi śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Hansi, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Real, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to co tydzień od prawie roku.
- Hansi, bo ja pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Joan, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- Hansi, ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Real to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, Generała Franco miał, Tebasa ma, Pereza ma, sędziów ma, pieniądze w bankomacie ma. Sam żem widział jak wybierał.
- No szkoda, że ty nie masz z czego wybierać.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Joan, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne El Clasico. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Hansi? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Hansi zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

1

@Kengo Nie wiem co widzisz ale mam nadzieję

0

@xVENUMx Januszerka i patologia. No chyba, że na jakieś zbieranie wiśni przez miesiąc to spoko

0

@Pawlak1992 Kandydatem? Nawrocki. Potencjalnie gorszym prezydentem? Też Nawrocki

0

@Ojciec5tkidzieci Zakład Komunalny w Opolu top
P.S. Stop propagandzie, no chyba, że ruskiej, to wtedy nie

0

@stone80 "nie ma nikogo lepszego" to całkiem niezły argument

0

@Roobo Hołowni i PSL w sumie nawet nie liczyłem jako alternatywy bo to i tak część koalicji kontrolowanej przez PO, ale ogólnie się zgadzam.
Gdyby były tylko Konfa i Pis, to obie byłyby prawicą ale Pis bliżej centrum. A lewicy nie byłoby w Polsce wcale. PO jest oczywiście trochę na lewo niż dokładnie w centrum, ale dla mnie to nadal partia centrowa. I pis też tylko bardziej na prawo od centrum. Ten podział jest stopniowy, nie 0-1 i w zasadzie trudny do precyzyjnego określenia.

9

@Andi18 Większość to partyjny beton a dla reszty osób nie ma sensownej alternatywy

2

@Andi18 Guillaume Restes z Toulouse

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?