0

1

@Miszak masz prawo do swojej błędnej opinii

0

@Miszak przecież to pisowiec od lat

0

@Azazel_Pazuzu i tak nie mam pc XD tzn laptopa tylko. A kod można dostać na Xboxa? Haha

0

@jacobFCB a z colą jest dobra?

0

@Coutinho007 i Tottenhamu

0

@JacekM hahaha zawsze na obrotach

0

@clyde a nawet AAAA, podobno pierwsza w historii

0

@Azazel_Pazuzu a można wykorzystać kod i zrobić zwrot produktu intela?

1

@Nightraider dobrze zrobili

0

@Criss18Barca tak samo w innych sportach, pewnie w NBA się w końcu trafi jakiś nowy Curry rzucający ponad 300 trójek na sezon od samego początku do końca kariery. A on pierwsze kilka sezonów miał "zmarnowane".

0

@Foton każdy kraj ma swoje patologie

0

@Ls0811 Pewnie dlatego, że nie da się przedstawić dowodu na nieistnienie czegoś, szczególnie tak abstrakcyjnego.

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czajniczek_Russella

0

@clyde ja kupię ale jak będzie za mniej więcej 80 zł

1

@FcPortoFan1999 ekstraklasa zniszczyła Ci umysł i sobie to wmawiasz

0

@Herato a to nie tak, że Alvarez chciał odejść bo nie grał w podstawowym składzie?

1

@Bluer20 niemiec i to jeszcze ruskiego pochodzenia. Serio musisz pytać?

0

@Filipem Ferguson

0

@clyde Wątpię, że będzie to najlepsza gra w historii (wg mnie), ale pewnie blisko. I tak bardziej czekam na Red Dead Dedemption 3

2

@Krzysztof1987 przecież gdyby każda niedziela była handlowa to by zmienili

0

@Kgorecki2500 Jego ojciec wzbogacił się na udziałach w afrykańskiej kopalni szmaragdów o wątpliwej legalności i bił żonę. Zero zaskoczenia, że tak mówi XD

0

@messi33 ale ze jaki problem?

0

@FranciscoZubra ONI chcą, żebyś tak myślał

0

Czy jest ktoś zainteresowany zakupem oryginalnych jerseyów z NBA? LeBron James i Steph Curry, obie w rozmiarze XL, nowe bez metek

0

@PatrykBarca miałem na myśli opcje w 2 turze, czyli jedynej istotnej, jak są dwie praktycznie takie same

0

@PatrykBarca wg mnie mała różnorodność opcji zniechęca do głosowania

0

@draxidox szkoda też, że najwyraźniej trzeba być lub udawać prawicowego, by mieć szansę w wyborach XD

1

Mam nadzieję, że to Yamal lada moment:

https://media1.tenor.com/m/JBCYX4zLffgAAAAd/peace-disappear.gif

0

@sergio5 pora uciekać

0

@ojWojtek no i dobrze, szkoda, że w Polsce tak nie robią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?