lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Leon
1
@Miszak masz prawo do swojej błędnej opinii
0
@Miszak przecież to pisowiec od lat
0
@Azazel_Pazuzu i tak nie mam pc XD tzn laptopa tylko. A kod można dostać na Xboxa? Haha
0
@jacobFCB a z colą jest dobra?
0
@Coutinho007 i Tottenhamu
0
@JacekM hahaha zawsze na obrotach
0
@clyde a nawet AAAA, podobno pierwsza w historii
0
@Azazel_Pazuzu a można wykorzystać kod i zrobić zwrot produktu intela?
1
@Nightraider dobrze zrobili
0
@Criss18Barca tak samo w innych sportach, pewnie w NBA się w końcu trafi jakiś nowy Curry rzucający ponad 300 trójek na sezon od samego początku do końca kariery. A on pierwsze kilka sezonów miał "zmarnowane".
0
@Foton każdy kraj ma swoje patologie
0
@Ls0811 Pewnie dlatego, że nie da się przedstawić dowodu na nieistnienie czegoś, szczególnie tak abstrakcyjnego.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Czajniczek_Russella
0
@clyde ja kupię ale jak będzie za mniej więcej 80 zł
1
@FcPortoFan1999 ekstraklasa zniszczyła Ci umysł i sobie to wmawiasz
0
@Herato a to nie tak, że Alvarez chciał odejść bo nie grał w podstawowym składzie?
1
@Bluer20 niemiec i to jeszcze ruskiego pochodzenia. Serio musisz pytać?
0
@Filipem Ferguson
0
@clyde Wątpię, że będzie to najlepsza gra w historii (wg mnie), ale pewnie blisko. I tak bardziej czekam na Red Dead Dedemption 3
2
@Krzysztof1987 przecież gdyby każda niedziela była handlowa to by zmienili
0
@Kgorecki2500 Jego ojciec wzbogacił się na udziałach w afrykańskiej kopalni szmaragdów o wątpliwej legalności i bił żonę. Zero zaskoczenia, że tak mówi XD
0
@messi33 ale ze jaki problem?
0
@FranciscoZubra ONI chcą, żebyś tak myślał
0
Czy jest ktoś zainteresowany zakupem oryginalnych jerseyów z NBA? LeBron James i Steph Curry, obie w rozmiarze XL, nowe bez metek
0
@PatrykBarca miałem na myśli opcje w 2 turze, czyli jedynej istotnej, jak są dwie praktycznie takie same
0
@PatrykBarca wg mnie mała różnorodność opcji zniechęca do głosowania
0
@draxidox szkoda też, że najwyraźniej trzeba być lub udawać prawicowego, by mieć szansę w wyborach XD
1
Mam nadzieję, że to Yamal lada moment:
https://media1.tenor.com/m/JBCYX4zLffgAAAAd/peace-disappear.gif
0
@sergio5 pora uciekać
0
@ojWojtek no i dobrze, szkoda, że w Polsce tak nie robią