lithotripter
Dołączył/a: kwiecień 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Bernard777 Jestem wrogiem bezsensownego wydawania publicznych pieniędzy, nie górnictwa. Jeśli zarabia to jestem nawet fanem górnictwa.
2
@Bernard777 A kto każe być górnikiem?
1
@Karol145 Mnie jazz nie kołysze, dla mnie to też raczej bezsensowny hałas. Ale do głowy by mi nie przyszło nie nazywać go muzyką. Heavy metal to dla mnie bezsensowne darcie mordy. Ale muzyką jest. Akurat koncerty rapowe są bardzo energiczne. Nawet ta muzyka elektroniczna, gdzie brzmi jakby ktoś wiertarką wiercił albo ta, która brzmi jak szumy z tv jest muzyką.
1
@Rhaan Pewnie niestety nie, bo żyjemy w patologicznym państwie
2
@Rhaan Fałszywymi firmami wypadałoby się zająć w drugiej kolejności
1
@Bernard777 Dodajmy też, że niepotrzebną. Wg mnie też Ci, co się wspinają bez zabezpieczenia na budynki powinni mieć płacone od państwa podobne kwoty. Strasznie narażają życie i zdrowie
4
@Karol145 Co to ma za zaznaczenie, czy jest śpiewanie. Wiele lub nawet większość (?) gatunków muzyki nie zawiera w ogóle tekstu. Dobrzy raperzy nadają tempa i harmonii samym gadaniem, a do tego dochodzą jeszcze bity. Po prostu tego nie czujesz i tyle xd Nie ma nic w tym złego oczywiście, ale twierdzenie że to nie muzyka jest absurdalne
1
@Kgorecki2500 Do kina się kupuje przekąski w najbliższym sklepie, kto normalny kupuje popcorn za 40 zł
1
@Faro Przyjaciół, Breaking Bad i Wikingów
4
@PeRRy Fifą rządzi ten, kto akurat daje tej skorumpowanej mafii pieniądze. Poprzednio był to Katar, aktualnie jest to Trump. Uważanie inaczej to skrajna naiwność. Nie widzisz powiązania w tym, że chłop płakał o pokojowego nobla od dawna, i jak się okazało, że nie dostanie to powstała taki pseudonobel od fify? Rzeczywiście zero inicjatywy trumpa w tym musiało być
5
@Lionel_Messi10 GOAT i okej
0
@Dari0G To coś z biblii?
2
@Dari0G Ja bym np wolał, żeby żaden podstarzały zbrodniarz nie dostawał
0
@Czyhrynski Wikingowie
1
@Marcelinho132 Kraj prezentujący wszystko to, co najgorsze w ludziach
0
@esem91 Ta, już uwierzę w przedsiębiorców, którzy chcą płacić podatki
0
@partymaker Chyba tylko do odsprzedania
0
@ShawnC No i elegancko, tak trzeba żyć
3
@Pawlak1992 No pewnie. Kiedy gadasz z kimś, z kim się zgadzasz
0
@BojanKriKicz No właśnie wiem, że generalnie jest tam trochę "biedniej" niż w Polsce. Ale klimacik fajny.
1
@lajcior Chętnie oddałbym trochę bezpieczeństwa za lepszą pogodę i/lub wyższy standard życia xd Ale chyba nie istnieje idealny kraj. Portugalia wydaje się fajna
5
@vangoor czytaj zależnie, tylko ode mnie
1
@Fog_W_1899 Tzn w 2009 roku? To chyba była trochę inna sytuacja na świecie, niż teraz.
2
@Castro Dobry jesteś jajcarz
1
@Zelazny_Mike Ale nasz rząd (każdy) też jest skorumpowany i złodziejski, nic dziwnego, że pomaga kolegom po fachu.
21
@Eklerek "prawdziwi artyści" XD bambi i leosia
1
@Konradowskyy Nigdy nie oglądałem, więc ciężko mi oceniać go jako osobę. Robi dobrą robotę, choć pewnie czasem przesadza. Ogólnie raczej na plus, założenia słuszne
1
@Czyhrynski Przecież to zależy od osoby. Spokojnie można rosnąć do 21 roku życia a nawet jeszcze trochę później. Wzrosty nie są już tak duże jak w wieku 15 lat, wiadomo. Nie jest to aż takie niezwykłe.
0
@mordini123 Szkoda, że to nie była u mnie lektura. Dopiero przeczytałem parę lat temu, świetna książka
2
@vivalaice21 Dzieci z Bullerbyn i Ania z Zielonego Wzgórza, potem to chyba żadna mi się nie podobała xd