0

@BORO_12 No właśnie, tego nie potrafię pojąć. On u nas dostał ocenę 1.5 - według mnie i tak za wysoką...

1

@BORO_12 Dzięki, Marc...

0

@4Fabregas4 I jeszcze ta pokorą i oddanie dla barw klubowych ;)

1

Read my minds :)

0

@Gaucho No jakoś nie jestem przekonany...
Zaraz po kontuzji w listopadzie 2023 roku podawali, że czas wyleczenia tej kontuzji i powrotu do gry wynosi (w najbardziej optymistycznym wariancie) równe 12 miesięcy. Zerknij jeszcze raz na kalendarz ;)

0

Jeśli nie wystąpią żadne komplikacje, przewiduje się, że Gavi otrzyma zielone światło za około 15 dni". W to nie wierzę, a nawet przy teoretycznym założeniu, że tkwi w tym ziarno prawdy - nie świrujcie tam w Barcelonie (chłopak doznał najdłuższej i najniebezpieczniejszej kontuzji w futbolu) i niech na spokojnie wraca w listopadzie, albo nawet w grudniu. Ostrożność przede wszystkim ;)

0

I po co znowu te informacje "o planach zakupu Kimmicha". Każdy normalny człowiek wie, że na to nie ma szans, no chyba, żeby wujek Laporta zastawił klub xD

0

@xavi890 Optymista ;)

0

@ramon59 Tylko, że on zarabia najwięcej siana w klubie i już to widzę, jak Laporta nie będzie wywierał nacisku na Flicka, aby Holender grał - jak będzie dostępny. Takie rzeczy, jak całkowita autonomia trenera w kwestii zespołu, to niestety nie w Hiszpanii (a już na pewno nie w Barcelonie). Także parafrazując klasyka: żadnych marzeń, panie...

0

@ramon59 No tak, zasadniczo pełna zgoda.
Pytanie tylko, co w takim razie, jak Holender mimo wszystko nie będzie chciał nigdzie iść (a prawdopodobnie tak się stanie)? Postulujesz zwykle zerwanie z tym jegomościem kontraktu???

1

@addept Źle mnie zrozumiałeś, wyraźnie napisałem, cytuję: "ten pan zawsze miał (abstrahując od tego, czy słuszne) poglądy dość mocno lewackie, zatem taki artykuł ma na celu w moim mniemaniu wywołać tylko lawinę hejtu i niepotrzebnej politycznej dyskusji (...)". Zatem: nie chodzi mi absolutnie, że ma poglądy lewicowe, czy prawicowe (jak dla mnie sportowiec może twierdzić nawet, że ziemia jest płaska). Sportowiec jest od grania, jak nie przymierzając d***a od sr***a, a nie od politykowania. Więc powtarzam raz jeszcze: artykuł powyższy miał wywołać wyłącznie niepotrzebną na tej stronie (de facto sportowej) dyskusję polityczną.

2

Droga Redakcjo: błagam - nie wrzucajcie tu na stronę podobnych artykułów.
Po 1 - nie jest to obecny zawodnik FC Barcelony, więc, na co komu na tej stronie przyda się taka informacja?
Po 2: ten pan zawsze miał (abstrahując od tego, czy słuszne) poglądy dość mocno lewackie, zatem taki artykuł ma na celu w moim mniemaniu wywołać tylko lawinę hejtu i niepotrzebnej politycznej dyskusji, a chyba nie od tego jest akurat ta strona?
Podsumowując: bardzo ładnie proszę (z wisienką na wierzchu) nie wrzucajcie na tę stronę podobnych artykułów.
Pozdrawiam ;)
P.S. Tak, wiem, że do Waszych obowiązków należy publikowanie artukułów o Barcelonie, szerzej La Lidze, a najszerzej o świecie piłki nożnej, ale chyba w Waszej redakcji jest osobą, która zajmuje się odpowiednim przesiewem publikowanych tu treści - redaktorzy moim zdaniem nie powinni pisać wszystkiego, co im tylko przyjdzie do głowy.

1

@jacob345 Oj, coś czuję, że Marcin Bułka będzie miał ogromną ilość pracy ;)
I jeszcze u jego boku Dawidowicz - będzie piekielnie trudno o zwycięstwo. Ale ja z natury jestem raczej optymistą, więc obstawiam 1:0 dla naszych. Do boju, Polska!!!

1

Panowie i panie:
Mam poważne obawy (znając rzecz jasna nasz nieszczęsny sztab medyczny oraz te ich już legendarne przewidywania odnośnie długości czasu absencji), że Hiszpana nie zobaczymy już w tym roku na boisku. Oczywiście, pół żartem pół serio, więc bez spiny :)

0

@pax Cytując króla sedesów z "Chłopaki nie placzą": "mnie oszukasz, kolegów oszukasz, mamusię czasem oszukasz, ale życia nie oszukasz" ;)

0

@pax Owszem, to również wziąłem pod uwagę. Sam Holender nie jest bez winy - dlatego mocno stracił przez to w moich oczach), ale nie zmienia to faktu, że nasz sztab medyczny jest (najdelikatniej rzecz ujmując) do... duszy. Odpowiedz mi szczerze - z reką na sercu - czy "takie kwiatki" wychodzą w naszym klubie w ostatnich latach po raz 1? Wiecznie przedłużające się, ciągłe kontuzje Araujo, Pedriego - o Dembele już nawet nie wspominam xD
Ba, sam Holender wielokrotnie w ciągu ostatnich lat był kontuzjowany i te kontuzje przedłużały się do bardzo długiego czasu.

0

@KibicBarcy84 Oczywiście, że znam, ale swego czasu był to mój ulubiony zawodnik Barcy. A futbol zna mnóstwo przypadków, jak po serii kontuzji pod miotłą nowego trenera piłkarz się odbudowywał. A nie pamiętasz, co wyprawiał Ansu Fati w sezonie 2017/2018 lub 2019/2020 , jak ładował gola za golem i zachwycał się nim cały piłkarski świat - podobnie jest teraz z Yamalem. I kto tu kibicuje Barcy od tygodnia? xD

1

Ja pierniczę, co za niedorozwoje, bezmózgi i idioci pracują w tym sztabie medycznym FCB? Żeby nie potrafić, choć w przybliżeniu oszacować czasu powrotu zawodnika po kontuzji? Nie mówię od razu, że z dokładnością do tygodnia czy miesiąca, ale bez jaj xD Chłop doznał kontuzji pod koniec ubiegłego sezonu, szacowania były, że bez problemu pojedzie na Mistrzostwa Europy. D**a. Po EURO miał pojechać na presezon. Znowu D**a. Po presezonie miał zdążyć na początek sezonu, tuż po przerwie reprezentacyjnej. Po raz trzeci okazuje się, że D**a. Teraz wróci nie wiadomo kiedy (miesiąc, pół roku, rok, a może w ogóle już nie wróci, bo mu się kontrakt skończy xD
Zaczynam mysleć, że ten "sztab medyczny klubu" albo jest zbierany kompletnie z łapanki, albo jest tak legendarny, jak ci (nie przymierzając) mityczni ankietowani z "Familiady"...

0

@KibicBarcy84 Prorok się znalazł, czemu tu jesteś, a nie na ławce trenerskiej FC Barcelony? xD
No to w takim razie, wielki panie proroku: co będzie z Yamalem za dwa sezony?

0

Błagam, chociaż w minimalnym stopniu się szanujmy jako klub. On nam kiedyś publicznie pokazał wała przechodząc do innego klubu za większy hajs- kiedy Barca była nim zainteresowana poważnie, a teraz my go niby chcemy??? Neymar 2.0 xD
Poza tym nie był i nie jest jakimś wybitnym grajkiem i ma ogromną pensję, na którą FCB nie stać.
Także nie widzę w takim ruchy zalążka sensu :)

0

@adrian89 Tylko, że Francuz ma sporą pensję (zdecydowanie za wysoką dla nas), a Araby go ponoć nie chcą oddawać - zwłaszcza na wypożyczenie :)

0

"Lepiej późno niż wcale". Patrząc na naszą opłakaną sytuację finansową obecnie i te cyrki, aby na gwałt zarejestrować "nowy nabytek klubu za blisko 60 mln" - zdanie powyższe powinno brzmieć: lepiej wcale niż późno...

0

@Herbert A podobno nie ma głupich pytań xD

0

@FCBurza Lepiej od razu im w Barcelonie pomniki wybudować ...

0

@normasubiektywna To jest jedynie odwlekanie problemów. Obstawiamy na kogo padnie w zimie: Robert, Pedri, Lamine Yamal albo jeszcze ktoś inny?

0

@waletpl Np. Lewandowski, Pedri, Yamal, Fermin, Gavi, Balde bądź tylko pewien kontuzjowany obecnie Holender ;)

1

@soczeq11 Tylko nie za te pieniądze. Żarty na bok. W naszej obecnej sytuacji finansowej taki deal z Manchesterem City i Portugalczykiem absolutnie odpada.

1

@Azi Wszystko powyższe się zgadza. Zapomniałeś jedynie: doliczy x minut, aby rywale zdołali Barcy odebrać komplet punktów ;)

0

@xavi890 A do tego jeszcze, aby go zarejestrować pozbyć się najlepszego gracza klubu z ubiegłego sezonu, a ... i tak nie móc nowego transferu zarejestrować xD Parodia...

4

@Zed1992 Niebo, a ziemia :)
Mnie ciągle zastanawia ten cały hejt i krytyka Brazylijczyka. Według mnie ktoś, kto podważa jego ogromną przydatność dla zespołu widocznie ogląda mecze FCB max od kilku miesięcy albo wcale nie ogląda ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?