luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Limit_l3ss Syf?
Trochę szacunku.
1
@DJ6 Czemu niby to chcesz sprzedawać Brazylijczyka? Gole strzela, asysty ma, statystyki dobre. Oczywiście, że nie jest jeszcze piłkarzem za kasę jaka za niego daliśmy rok temu. Jeszcze na dobre nie odpalił. Ale gra 1 sezon, a taki Dembele odpala już 6 lat i odpalić nie może... Poza tym kogo widzisz za niego na skrzydle? Fati, czy Ferran? Raphinha i tak wciąga nosem Dembele, którego gra to jest jak rzut kostką. No i nie ma kontuzji, a Francuz dopiero zeszły sezon miał w miarę stabilny pod względem kontuzji
0
@luka1995 Generalnie takie są ceny obecnie
0
@natanvip No tak, tylko po co już najezdzać tak na ten transfer? Że tyle kasy? Chłop ma 18 lat. Poza tym w Barcelonie nie pracują idioci. Nie zawsze bedą transfery w 100 % udane, jasne. Czasem bedą niewypały typu Gomez czy Coutinho. Ale czasem trafią się dobre transfery typu Aubameyang, Suarez, Kounde, Christensen czy Vidal. Trzeba czasem podjąć ryzyko. Jakby sztab - na czele z Laportą i Alemanym - nie podjęli rok temu ryzyka, stawiając wszystko na jedną kartę; w zeszłym sezonie bilibyśmy się o awans do Pucharów Europejskich. Powtarzam : on ma 18 lat, dajmy mu szansę
8
@DJ6 Pozbyć się Raphinhi? Wytrzeźwiej, zanim zaczniesz pisać...
0
Według mnie najlepiej sprzedać z opcją odkupu. Ewentualnie wypożyczenie. Oczywiście do Betisu.
0
@slayer Dobrze powiedziane. Nic dodać, nic ująć xD
0
@natanvip Co do Paulinho też tak mówili xD
1
Ja bym jeszcze nie otwierał szampana. Dopóki nie ma oficjałki...
1
Piękne zdanie: "Nie budzi on ogólnego konsensusu, ale Barça zacznie działać w tym kierunku"... xD
0
Za 20 mln, bym go oddał. Tym bardziej, że przyszedł za darmo
0
@AbelKabel Dokładnie - potwierdza to, że nie jest głupi. Ustawiony na ładnych parę lat
0
@AbelKabel Żaden hejt na niego z mojej strony nie poszedł pod jego adresem. Wręcz przeciwnie: nie jest głupi. Ustawił się ON a nie klub. Klub kupił go za duże pieniądze. Zarabia dobrze, piękne miasto, dużo słońca, klub gra o najwyższe cele co roku (nie jego wina, że FCB wypisała się z walkę o LM i LE), świeżo upieczony mistrz Hiszpanii, trener na niego stawia - nawet pomimo tragicznego ostatniego sezonu, zarabia bardzo dobrze, ma długi kontrakt - biorąc pod uwagę te czynniki, po co ma gdziekolwiek odchodzić?
Nie jest piramidalnym idiotą. Wie, że klub go nie pozbędzie się siłą, a nawet jakby z nim rozwiązali kontrakt to dostanie DUŻO kasy na odprawę.
7
@ShawnC Dobrze gadzasz. Torres nie jest głupi. Chłop się ustawił ładnie.
0
@Donio Według mnie również, nie jest to obecnie zawodnik na Barcę niestety i nie powinni z nim przedłużać umowy. No ale stało się inaczej i musimy to zaakceptować. Każdy ma prawo wyrażać swoje zdanie, jasne. Ale w sposób najbardziej kulturalny bez obrażania kogokolwiek. A często, jak czytam komentarze na jego temat to mam wrażenie że to pisze max gimnazjum. Bez obrazy.
P.S. Roberto może grać również na PO, a na tej pozycji mamy straszną biedę.
4
Ja nie wiem, co Wy wszyscy macie do tego Sergiego Roberto? Chłop może nie jest światowym top, jeśli idzie o piłkarzy. Ale kilka bramek strzelił, czasem coś gra. Nigdy nie narzeka, że jest rezerwowym i musi grać na różnych pozycjach. Weźcie pod uwagę, że Xavi coś w nim widzi skoro mianował go kapitanem. Jest wychowankiem, i jak by nie było ma duży staż w klubie. A niektórzy tu piszą często, że on się nadaje tylko do podawania ręczników. Trochę szacunku, proszę.
P.S. Też nie jestem jakimś jego super fanem, ale już bez przesady.
12
Ja bym go chociaż wypróbował w presezonie
0
Taa... A za ile?
0
Jakoś tego nie widzę. Koleś podstawowy prawy obrońca że spadkowicza. Wiem, ma dopiero 18 lat. Ale 20 baniek? Really?
0
Dziwne tylko, że tak mało...
0
@Mroziu No nie do końca. Przypomnij sobie, jaką graliśmy (za przeproszeniem) kupę, gdy na jesieni nie grał Araujo ani Christensen. Eric grał wówczas co mecz. I nie wyszliśmy z grupy w LM. Ale rownież przypomnij go sobie pod koniec sezonu - dziwne straty goli z w sumie bezpiecznych sytuacji, głupio prokurowane karne (choć w tym też swoje 3 grosze dokładał Alonso). Nie pastwię się nad nim (nie mam nic do niego). Po prostu z nim na boisku dzieją się dziwne rzeczy, przegrywanie wygranych meczów. Według mnie powinien sobie poszukać innego klubu. Takie jest moje (i tylko moje) zdanie. Pozdrawiam :)
0
@Mroziu Coś mi mówi, że w tym okienku ściągniemy prawego obrońcę (marzy mi się Cancelo). Wtedy Kounde na ŚO i Inigo jak znalzł do rotacji. Martwi mnie jedynie ten Garcia - chłopak kompletnie nie nadaje się do Barcy
0
@pienaar Też tak sądzę ;)
0
No tak sprzedajmy Raphinhę. Będzie jak z Neymarem...
0
@pienaar On ma ponoć klauzulę 10 mln. A Girona ponoć nie chce go puścić. Pytanie, czy można sobie na to pozwolić w tragicznej sytuacji finansowej naszego klubu?
0
@OldMc84 No ale kogo widzisz obok de Jonga lub na pojedynczym piwocie? Christensen? Nie wiadomo, czy by się sprawdził.
3
Powiniśmy chyba grać na 4-3-3. Dr Jong i Gundogan jako piwoci. Nikogo nie kupować do pomocy. Tak bym to widział. No i nie wolno oddawać Nico.
0
Bogu niech będą dzięki ;)
0
Jak gra ten Romeu?W meczach z nami był przyzwoity.
2
@michal1899 Ściąga Mbappe? Naprawdę jak już Ci ktoś napisał skończ z pisaniem po alkoholu xD